smederevo ..... divljanje ....


Recommended Posts

Pokosio dve devojke BMW-om

Automobil BMW kabriolet, kojim je upravljao Denis Dinić (27) iz Danske, uleteo je prošle noći u izlog marketa „M Rodić“ u centru Smedereva, pokosivši dve devojke na trotoaru.

Devojke M. M. (16) i O. V. (16) su uletele u izlog i teže su povređene, ali su van životne opasnosti. Policija sumnja da je vozač bio pijan, što će pokazati analize krvi koje se čekaju.

Dinić je prebrzo uleteo u raskrsnicu, izgubio kontrolu nad automobilom i prešao u suprotnu traku. BMW je najpre udario u žardinjeru, a potom zadnjim delom u devojčice, koje je bukvalno zakucao u izlog nedavno otvorenog supermarketa, i zaustavio se kod betonskog stuba. Obe devojčice zadobile su potres mozga i posekotine po telu. Lekari su O. V. ušili rane, a. M. M. su zbog mnogobrojnih povreda obe noge operisali tokom noći. Njihovo stanje je sada stabilno, ali su zadržane na lečenju.

pokosiovgq3.jpg

pokosiovgq3.71065b9580.jpg

Link to post
Share on other sites

DON'T DRINK AND DRIVE!!!! Ovo je osnovno pravilo koje malo ko postuje i za pijanog vozaca dozivotno oduzimanje dozvole bez prava na polaganje! Jer da nije bio pijan ne bi ni vozio brzo......

Link to post
Share on other sites
Ovaj im je j***o kevu svima :blink:Trezan ne bi ovo uradio sigurno, mada sve je moguce.......strasno... :angry:

nije bio trezan bio pijan kao čep i slažem see za terazije

Link to post
Share on other sites
Ma sta dozvola, u zatvor dozivotno, mamu mu... Sjebo dva zivota kreten...

valjda će se i kod nas kao u nekim normalnijim zemljama robijati za alkohol u krvi pri vožnji ja lično sam prvi da se takav zakon usvoji

pojavi se neki pijani mentol na ulici i izazove saobraćajku što se njega tiče ko ga j.... neka pogine ali uglavnom ubiju nekog

nirvana zna kad su u sd-u dvojica sleteli sa nadvožnjaka sa kockom isto pijani kao klenovi završili na krovu i prošli sa neznatnim povredama

Link to post
Share on other sites

Uzas, zamisli sad tu devojku posle tih operacija (izmrvljenih kostiju) ZASTO??? Eto car se napio, uhhhh kako bih ga cekicem tuko mesec dana jbt...

Link to post
Share on other sites

Video sam ovo posto sam iz Smedereva, jel...

Ta raskrsnica je bas frekventna, centar grada je. Mnogo automobila, semafori, dosta pesaka... Tamo nikada nisam vozio vise od 40km/h jer je ta brzina realna u pomenutom okruzenju.

Tu ispred super - marketa, su dva lezeca policijca, ali nisu preko celog puta vec po jeden za obe trake. Verovatno se zaleteo i pokusao da prodje slalomom izmedju lezecih i eto...

Link to post
Share on other sites
Jbg. nije bas tako... :)

Ne moze se pausalno govoriti o tim ljudima...

Ako ti nisi takav, nemas razloga da se nalazis prozvanim, ali ovo sto kaze bmw 2002, tako misli vecina odavde, ako ne i svi. Jedino sto se moze nadovezati na njegovu izjavu je da nisu svi gasteri takvi, ali jedno 90% su bas ti kompleksasi nize vrednosti.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
Da je ovo u Danskoj uradio tucao bi kamen do penzije. Ali to je sindrom gastosa... tamo zive kulturno po PSu, a kad ovde dodju divljaju i lece komplekse.

NA ZALOST UPRAVU SI :D !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!, ali ste ces kada vecina gastosa dolaze sa podrucja gde su jadni navikli na pogon 4x4 !!!!!!!!!!!!!!!! (konj,bik,magare) itd. a kada se ovde vrate onda se jadnici hvale kako su harali po selu i razvaljivali ispred zadruge. Smesno je sto je ovo slika nas gastosa covek ipak pomisli da posle silnih godina u " inozemstvu " barem se po koji opameti i aklimatizira ali nazalost ne vecina. Ima ovde i pametnih plemenitih ljudi ali se takvi obicno ne isticu i ne gaze ljude, u svakom slucaju se nadam da ce dobiti ono sto je zasluzio i nadam se da ce nasa vlast tu da jednom nama iz inostranstva objasne da Srbija nije divlji zapad "iako nekada tako izgleda" i da ce mladic dobiti kaznu koju je zasluzio i nadam se ne samo novcanu jer ce samo tada pojedini da shvate da nemogu tu da rade sta hoceju samo zato sto su uspeli da kupe auto na kredu da bih sto bolju mladu iz sela ozenili . B)

Gde nade u Smederevu gaziti ljude !! sada necu smeti auto parkirati na ulici kada budem dolazio, sva sreca pa nemam danska tablica!!!!!!!!!!

Link to post
Share on other sites
Video sam ovo posto sam iz Smedereva, jel...

Ta raskrsnica je bas frekventna, centar grada je. Mnogo automobila, semafori, dosta pesaka... Tamo nikada nisam vozio vise od 40km/h jer je ta brzina realna u pomenutom okruzenju.

Tu ispred super - marketa, su dva lezeca policijca, ali nisu preko celog puta vec po jeden za obe trake. Verovatno se zaleteo i pokusao da prodje slalomom izmedju lezecih i eto...

koliko sam ja čuo išao je od pijace i sa 140 pokušao da skrene ka bolnici a nije vozio slalom između ležećih

inače taj ganci je posle nove zmaj jovine škole kad se ide od grada tamo sam video auto

Link to post
Share on other sites

Treba uvesti zakon da se totalno zabrani voznja pod dejstvom alkohola,to bi malo teze islo u srbiji,ali ja to gledam ovko sve do 0,5 posto alkohola da se zvekne OGROMNA novcana kazna i bar tri meseca oduzeti dozvolu.A sve preko 0,5 oduzeti dozvolu,terati na ponovno polaganje i to tek za dve godine i naravno velika novcana kazna.Pa da vidim da li bi neko pijan smeo da sedne za volan.A onaj koji se odluci i posle svih tih kazni da sedne u kola bez dozvole automatski ga strpati u zatvor bar tri meseca.Bilo bi duplo manje udesa i mrtvih da postoji takav zakon,ali posto je ovo srbija od toga nema nista.

Link to post
Share on other sites