Test 13 ///M modela !!!


Recommended Posts

  • 1 month later...

E pa druze....svaka cast za text!!!!Procitao sam od reci do reci i sta reci....pogotovo nekom ko vozi kocku!!!

Zato mi i jeste merak za jedan E30 ///M3!!!! Nezaboravna masina!!!!!Naravno sve pohvale i ostalim ///M-ovima ali je E30 ipak ikona svih ///M-ova i auto za sva vremena!!!! :) :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Prije nekoliko brojeva bilo u auto-magazinu (mjesečniku) "Evo" u RH,točnije u broju 22,dođe 25,00 kn ili 4 €,stari brojevi se mogu naručiti net-om ako neko želi imati u svojoj kolekciji

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 8 months later...

Po ovom glupom testu M3 E36 ispada najgori M3, a zvanicno je proglasen od strane vecine vodecih svetskih novinara kao najbolji serijski auto prosloga veka! Svi oni su glupi, a ovi iz ovog testa su mnogo pametni!

Link to post
Share on other sites
Nisi bre dobro pročitao E36 ///M3 3.2 GT je najbolji. :D :lol: :D :lol: :P :P

:hunter: A ti Vraze jedan, znas sta valja! :D

Link to post
Share on other sites
Po ovom glupom testu M3 E36 ispada najgori M3, a zvanicno je proglasen od strane vecine vodecih svetskih novinara kao najbolji serijski auto prosloga veka! Svi oni su glupi, a ovi iz ovog testa su mnogo pametni!

da,a m3 e46 je proglasen za najupravljiviji automobil na svijetu..pa na njemu se cak i dan danas testiraju gume....

Otkud uopste jedan novinar da ima pojma o zivotu o automobilima...

Ne priznam ovo..da su profi vozaci dtm ili wtcc ovo odvozili onda bi uzeo njihovo misljenje u obzir.

Slazem se za m30 e30 ali neke aute su toliko oblatili ko da nista ne vrjede...

o e34 jedva su napisali 3 recenice..

e36 da i ne spominjem...gledo sam neki test gdje m3 e36 karavan ide preko 300km..

m5 e39 proglasen za najbolji sportskoluksuzni automobil na svijetu..

CSL..top gear ga je testiro na Isle of man i tako su slatko komentarisali taj auto da te sve jeza uhvati....ostali su bez komentara...

kazu za automobile koji idu 5sec do 100kmh da su lijeni i da su se nakljukali anestetika...ma daaaaj....

momci su izgleda ocekivali da ce svaki m biti kao F1..ako je neki debil sletio sa ceste nemos rec da auto ne valja

Link to post
Share on other sites

Suki

e36 da i ne spominjem...gledo sam neki test gdje m3 e36 karavan ide preko 300km..

Gde ima za ovo M3 36 karavan. Da li je to nesto pravljeno, jer koliko znam M3 e36 nema u karavan verziji. Ako nadjes text, daj link molim te.

Link to post
Share on other sites
Suki

e36 da i ne spominjem...gledo sam neki test gdje m3 e36 karavan ide preko 300km..

Gde ima za ovo M3 36 karavan. Da li je to nesto pravljeno, jer koliko znam M3 e36 nema u karavan verziji. Ako nadjes text, daj link molim te.

hebem li ga gledo sam na nekoj emisiji prije vise godina....nisam tad imao net.

Sjecam se da je izgledao potpuno normalno bez oznaka i cak su i felne bile neke bzv...

Link to post
Share on other sites
BMW M3 E46 CSL je najbrutalniji BMW ikada. Jedini je toliko superioran u svom vremenu kao što je bio M3 E30 Sport Evo.

Taj auto je na stazi u nivou Porsche GT3!

Ovi šupci ga nisu smjeli ni probati kako treba :hunter:

Link to post
Share on other sites