Recommended Posts

Dobar. 2.5 benzinac u kombinaciji za A5S 360R je dobitna kombinacija. Jesi dirao sto u mjenjac (ulje, filter...)?

A gle, ona lajsna od mahagonije ispod DSC PDC je fabricki ili si ti stavio da se ne vide slomljeni drzaci za pice?

Link to post
Share on other sites

Petarda je kao lutka. Još 2.5. Kolika Ti je potrošnja, ako si pratio? Planiram da kupujem E39, ali se dvoumim između dizel i benziskog agregata.

Link to post
Share on other sites
Dobar. 2.5 benzinac u kombinaciji za A5S 360R je dobitna kombinacija. Jesi dirao sto u mjenjac (ulje, filter...)?

A gle, ona lajsna od mahagonije ispod DSC PDC je fabricki ili si ti stavio da se ne vide slomljeni drzaci za pice?

xexxexxe... Nista dirano nije, sve je u originalu brate!

Sto se menjaca i ulja tice, tu sam samo pre godisnjega za Srbiju ulje(zdere 0W40) u motoru menjao i to je sve, ahhh da i tankiranje sam zaboravio :angry:

Link to post
Share on other sites
Petarda je kao lutka. Još 2.5. Kolika Ti je potrošnja, ako si pratio? Planiram da kupujem E39, ali se dvoumim između dizel i benziskog agregata.

Iskreno da kazem, po lokalu mi trosi nekih ~12,5l benzina(automatik+klima), ali kada sam za Srbiju isao, na auto-putu sam imao potrosnju <10l.

Sta ja znam, za mene je to skromno spram kubikaze, ks i tezine auta, no jednom recju receno: ne moze on vise potrositi, no sto ja mogu platiti :angry:

Link to post
Share on other sites

Verujte, pre sam uvek bio protivnik automatika(menjac za penzionere... utopija bila), ali od kako vozim ovoga BMW sa Steptronic-om, nema sanse da se vratim ponovo na mehanicki menjac...

Link to post
Share on other sites

Imas automatsku opciju, hoces S(sportsku) opciju ili hoces sam da prebacujes(mada nije to ono pravo) sve moze... Uzivancija...

Cisto radi uporedbe, X-puta na semaforu, kada se upali zeleno neznam kada me je neko obisao u startu ili brzi bio...(cisto onako da pohvalim Steptronic) :)

Link to post
Share on other sites
xexxexxe... Nista dirano nije, sve je u originalu brate!

Sto se menjaca i ulja tice, tu sam samo pre godisnjega za Srbiju ulje(zdere 0W40) u motoru menjao i to je sve, ahhh da i tankiranje sam zaboravio :)

Cekaj, 0-40 u mjenjac?

Link to post
Share on other sites
Odlican auto, jedino mi se ne svidja to sto je automatik... A i tablica je :)

ne znam jesi li vozio sa steptronic menjačem ali da jesi ne bi tako mislio

ni ja ih nisam voleo dok nisam prvi put vozio sa tim menjačem

inače auto je extra

Link to post
Share on other sites

Odlicna petica :)

U pravu si Misko ko nije vozio auto sa takvim menjacem misli da je to onaj stari automatik kome treba pola sata da presalta :rolleyes: nisam imao prilike da vozim e39 sa takvim menjacem pa ne znam ali znam kako radi na e60 uzivanje

Link to post
Share on other sites

Sve pohvale za auto.

Inace, ko nije vozio auto sa steptronic-om ne moze ni da zamisli koliko je bolji od manuelnog menjaca.

U e-39 se ugradjivao 5-stepeni manuelni menjac, mislim da mu fali sesti stepen.

6-stepeni se ugradjivao u 540i.

Link to post
Share on other sites

Koja je uopste kilometraza u pitanju? Trosi li motor sta ulja? Na koliko ga menjas? Jel ovo euro3? Koliko se tamo vladaju ovako dobri primerci? Moze li to da se uveze kod nas?

Link to post
Share on other sites

Odlican bmw.....Da se nismo ganjali kroz Madjarsku letos....Negde u blizini mesta Marko?

Ne trosi ulje ako je motor dobar...Moj od zamene do zanemene ne potrosi nista....ajde 100 grama max posto cesto idem kuci pa se auto vozi malo i na losu naftu....

Dobrar primerak ide i do 19.000 ojra.......znaci da nije lupan da nije akan i da nije kupljen od nekog naseg brata ili jos gore nekog turcina....U tom slucaju ima ih i od 9.000 pa cak i za 7.000 ali to je od prilike drzi vodu dok ne das pare a posle kako ti bog da.......

Link to post
Share on other sites
Odlican bmw.....Da se nismo ganjali kroz Madjarsku letos....Negde u blizini mesta Marko?

Nemam pojma rode... Znam da sam ganjao sa nekim Austrijancom, posle sa nekim Svajcarcem-kroz Austriju(cisto da ubijem monotoniju i da dobijem na propustenom -vremenu sa granice)...Moze biti.. :)

Link to post
Share on other sites
Koja je uopste kilometraza u pitanju?

Ima nekih ~ 134.000 km

Trosi li motor sta ulja? Na koliko ga menjas?

Sto rece Nikolaus, nije vredno pomena... Menjam ga na 10000 km

Jel ovo euro3? Koliko se tamo vladaju ovako dobri primerci? Moze li to da se uveze kod nas?

Euro 4

E sada sta da ti kazem....Koliko srece budes imao, mislim da nadjes mlad, ocuvan, servisiran, sa malo km i jeftin da bude, za to veruj dosta vremana i srece trebaju, no risck no fun :)

Za ovo trece pitanje, neka ti kolege iz Srbije odgovore..

Link to post
Share on other sites