e36 320i Coupe '95


Recommended Posts

eto konacno i ja kupih AUTO :pleasantry: :acute: :D poslije dugo muke dok sam prodao calibru....

znachi ovako: BMW 320i coupe, '95 god., klima, abs, servo, el. podizaci, maglenke.... blablaaaa... ako se sjetim jos necega napisat cu...

kupio sam ga bez ovih felni "17 sto vidite na slikama, trenutno su fabricke "15....

bmw1vl2.th.jpgbmw2gp3.th.jpgbmw3kb5.th.jpggtivsbmw18ej7.th.jpgbmw4kk3.th.jpg

bmw5vf6.th.jpgbmw320li6.th.jpgbmwinside1sn3.th.jpgbmwinside2sj4.th.jpgbmwmasinazn2.th.jpg

bice ovih dana novih slika, nisam stigao da ga slikam jer sam ga tek uzeo....

Link to post
Share on other sites
  • Replies 228
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

cestitam barabo jedna ....... odlicno izgleda ..... da te sluzi milion godina , kakve felne planiras???

Link to post
Share on other sites

hvala momci, hvala.... felne za sad ostaju fabricke "15, kad finansije budu bolje u planu su "17 motorsport, al otom potom.... zadnji lonac je fabricki, jedino sto su navarena ova dva prohromska nastavka.... fino se cuje, zvuk ubija.... katalizator je skinut... :pleasantry:

Link to post
Share on other sites

AU VEC VIDIM GUSANI BLOK I RAZBUŠIVANJE NA 2,8 PA DA VIDIS UZIVANCIJE

Link to post
Share on other sites

kao sto sam obecao, evo malo umjetnickih slika coupe-a koje je odradio moj prijatelj Eno koji se vec duze vrijeme bavi fotografisanjem.... znaci lokacija: Herceg Novi ispred hotela "Plaza" .... vrijeme: subota 17.02.2007. uzivajte ;-)

bmw320iax1.th.jpgbmw320i2rq2.th.jpgbmw320i3ru2.th.jpgdscf7249yg0.th.jpgdscf7251ka4.th.jpg

dscf7252bj3.th.jpgdscf7258ct3.th.jpgdscf7268ts3.th.jpgdscf7270gt5.th.jpgdscf7271yd6.th.jpg

dscf7273mh1.th.jpgdscf7277qu2.th.jpgdscf7287ct5.th.jpgdscf7288fe5.th.jpgdscf7294ck0.th.jpg

dscf7298us8.th.jpgdscf7299dg0.th.jpgdscf7303iy4.th.jpgdscf7317xo9.th.jpgdscf7318je7.th.jpg

dscf7319hx2.th.jpgdscf7322rk0.th.jpgdscf7323wg8.th.jpgdscf7324jg0.th.jpgdscf7327re3.th.jpg

dscf7329nu9.th.jpgdscf7332yh2.th.jpgdenis1zj4.th.jpgdenis2pa5.th.jpg

Link to post
Share on other sites

Lep je, cestitam i da ga gazis, rasturas, unistavas i uzivas u njemu bez kvarova, sve to dok ga se neresis :pleasantry:

Nekako mi se cini na onim prvim slikama da je podignut napred, malo vise nego pozadi.A drugar ti je odradio slike prva liga, nema sta, zna znanje.

Jos jednom srecno, pametno i zapamti, uvek samo levom stranom hehe :acute: :D ili plocnikom, manje auta ima :)

Link to post
Share on other sites

hvala, hvala :pleasantry:

a naprijed jeste malo odignut, al to je fabricka visina.... stavljena su naprijed dva nova amortizera i dvije nove spirale... negdje kad budem felne vece uzimao pa cu ga spustit

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

totalno drugi auto , ne mozes da ga prepoznas ..........

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 4 months later...

Lep ti je auto, valjda zato shto me podseca na moj :) .

Shala ali obozavam cupe-a. Neka ti odlicno sluzi.

Pozz

Link to post
Share on other sites

Peki1980; na banjicu sam bio prosle godine negdje u ovo doba sa Dragancetom i ekipom i bio sam sa compact-om, i nadam se da cu opet doci u naredna dva mjeseca, znaci u toku septembra ili oktobra se vidimo, al ovoga puta dolazim sa coupe-om :)

Ljudi ako saznate da neko prodaje ///motorsport felne javljajteeeeeeeeeeeee :acute:

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.