Sta joj vredi ubrzanje


Recommended Posts

Mozda bi smo voleli da nije tako ali jeste. I tu nema emocija. Svako ko je gledao topgear kako su radili poredjenje m6 porsche 911 i astonmartin zna o cemu pricam. Porsche koji je imao 1500kubika i oko 150ks manje je oprao ova dva. to su jednostavno kola koja nemaju bas puno konkurencije. I na zalost bmw mu nije konkurencija.

Link to post
Share on other sites

neznam zasto tako govoris

To jeko nezahvalno.Porche je baziran samo na brzinu i sportske osobine.

A iipak imas bmw-a koji opeeru puno modela porcha-a.

Novi m3 je jako brz auto a i e36 karavan m3 je isao 300kmh

Na kraju krajeva u neprikosnovenim McLarenu je bila BMW masina

http://de.youtube.com/watch?v=vGBI_kGwqAk

Link to post
Share on other sites

9ff se pokazao na dragu !!!

...jes da su babe i zabe al opet je bezveze porediti auto za drag u koji je potroseno desetine kila evra i fabricki motor !!! ima i motora za drag al to je vec druga galaksija sto se ubrzanja tice !!!

...elem M3 pa i slabiji automobili su brzi od motora na krivudavom putu, primera radi na kosutnjaku ni jedan motor ne moze da prati prosecan sportski automobil !!!

...ali cim se krivine malo isprave sve prelazi u korist motora !!!

...sto se draga tice evo jednog poredjenja, vecina koja prati trke poznaje crnu mat corsu A, vozi je Penja i sa njom pravi oko 12.5 na 400m sto je za prednju vucu i auto od par hiljada eu MNOGO dobro vreme !!!

...e sad sta mislite da se desi kad to Cudoviste stane na crtu sa recimo Suzukijem K4 600ccm i vozacem od 100+kg ?????

...znaci corsa oko 700kg i 300ks protiv 280kg i 130ks !!!!?????

...po papiru bi trebali da budu tu negde, corsa naravno vozi slick gume dok su na motoru standardne za svakodnevnu voznju po gradu ! :)

...?

Link to post
Share on other sites

po papiru su tu negde

Corsa ima 2 gume i to slik, znaci veci grip onih bitnih 50 met

posto sam ja ljubitelj aut kladio bi se na auto....?

Link to post
Share on other sites

evo kad smo vec kod toga auto vs motor evo ovaj clip iz mostara od pretprosle godine

lancia vozi 11.5 a motor 11.3 iako je u ovoj trci motor izgubio

ali lancia je prije razlijetanja masine isla ispod10 ali nesluzbeno

Link to post
Share on other sites

stvarno smo otisli u OT

tema je pocela sa snimkom motor vs bmw na zavojitoj cesti

I motor nema sanse sa malo boljim sportski podesenim autom

Sa svojom kockom sam po bosni dero motore kad hoces,jos i nije bila neka kocka ali je lezala na cesti

da panes u nesvest i jos ako je malo nizbrdo....ćaaooooo

Link to post
Share on other sites
Mislim da ce vam ovaj link resiti sve dileme i potrvrditi Miskovu teoriju.

Koliko se ja secam da je motoru otkazalo kvacilo

Link to post
Share on other sites

Ovaj test avion vs porse vs jamaha r1 je bio u top speed-u, Rodic je vozio jamahu ali je sprzio kvacilo zato su ga sustigli.

Sto se tice ubrzanja na pravcu, malo je automobila(standardnih)koji ce da se nose sa motorom. E sad "malo" vise love ispod haube dobre gume i sve je moguce .

Link to post
Share on other sites

...evo epiloga price o Corsi i Suzukiju od bednih 600ccm

...bilo je tu i par masenja brzine ali to je otprilike to !!!

...e sad ko je vozio motore zna razliku izmedju 600 i 1000 a ko nije recimo da je 600 bicikla za 750 a sa 1000 je glupo i porediti !!!

...tako da bi ovo sa 1000 bilo smesno, mozda je neko i bio na ostruznici pre par meseci i video sta R1 sa losim vozacem radi ex Petosevicevom mercedesu AMG sa nitrom koji se vozi kod nas od pocetka trka 402 !

Link to post
Share on other sites

onaj stari, a i ovaj novi se pokazao na dragu...

...uostalom ko i svi fabrikaneri ma koliko ekskluzivni bili, izgleda da ima nesto i do vozaca :D

Link to post
Share on other sites

Auuuuu, ja uopste nisam znao da je ono AMG :D A ovog novog nisam ni video kako ide. Aj pogledaj snimak pa mi reci jel to taj, posto kad je radio burnout, ja uopste nisam cuo motor, a AMG motor se mora dobro cuti :D

Link to post
Share on other sites
...to je taj ! a odakle ti da se AMG motor mora cuti ?

...ovaj novi DA ali taj stariji se nikad nije cuo !

Hebem li ga :preved:

Imam jos klipova na tom channelu sa nekom kockom 3.5 (to su valjda ti Zemunci, ja ih ne znam), sa AMG-om itd.

Ja sam bio samo prvi dan kad su prekinuli trke zbog sigurnosnih razloga, a sutra nisam dosao (tek sam kasnije cuo da je bilo mnogo gotivnije drugi dan...)

Aha onda pogreshno shvatio nesto. :preved:

Pa onaj koji proizvode Mercedes iz C klase...koji drugi ima?! :dance3:

Brate, ako se ono cuje kao zeldi, ja se odma' obesim :preved:

Link to post
Share on other sites