Recommended Posts

xenon kitovi za H1, H3, H4, H7

8000k 6000k

godinu dana garancija

cena 75e

Link to post
Share on other sites
  • Replies 119
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

bez ugradnje , za to se dogovaraju sa covekom koji ih prodaje

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Gospodine babicu kako sam i z price shvatio kod vas je moguce kupiti i ugraditi xenon sijalice.Vozim 520 iz '92 i naravno imam ocajna kratka svetla.Dilema je novi farovi ili xenon sijalice.Ako iz vaseg iskustva nema rizika za instalaciju ili pucanje stakla rado bih probao ove sijalice.Na kraju uvek mogu da kupim nove farove.Pozdrav

bane

Link to post
Share on other sites
Gospodine babicu kako sam i z price shvatio kod vas je moguce kupiti i ugraditi xenon sijalice.Vozim 520 iz '92 i naravno imam ocajna kratka svetla.Dilema je novi farovi ili xenon sijalice.Ako iz vaseg iskustva nema rizika za instalaciju ili pucanje stakla rado bih probao ove sijalice.Na kraju uvek mogu da kupim nove farove.Pozdrav

bane

novi farovi ti neche pomochi. nikakav rizik ne postoji ni za instalaciju ni za stakla.

hehe, gospodine... svidja mi se to :vampire: mozda i brkove pustim

Link to post
Share on other sites
Jel to 55w ili 35w?

Trebalo bi da su sijalice 35 w.Kontaktirao sam drugara u Svedskoj i vrlo slican ili mozda isti set , 6000k 35w se moze kupiti u billtemi i kosta negde oko 212 jevreja.

Link to post
Share on other sites
Hoce meni neko odgovoriti na pitanje?

Evo i adrese na kojoj se moze pogkedati slika www.biltema.se

Link to post
Share on other sites

:) Drustvo xenon sijalice ugradjene,isprobane.Vredi ugraditi ovo.Bolje se vidi ina vlaznom i na suvom asfaltu.Svakako je isplativije od novih farova.Dakle preporucujem.

Link to post
Share on other sites
:) Drustvo xenon sijalice ugradjene,isprobane.Vredi ugraditi ovo.Bolje se vidi ina vlaznom i na suvom asfaltu.Svakako je isplativije od novih farova.Dakle preporucujem.

koje si uzeo?6000k ili 8000k?

ja sam isto uzeo montiram za vikend pa cu videti

Link to post
Share on other sites

na banetovom autu ne da sam se otelio nego dushu sam ispustio... sve zivo me je drkalo. u jednom trenutq sam toliko puk`o da sam rekao brate sada chu sve ovo da batalim i a u qrac :)

Link to post
Share on other sites

Primetio sam ja da si se nervirao pa nisam imao srca da te pitam ocemo da montiramo xenone i u duga svetla? Amogao bih i maglenke da nabacim?

Link to post
Share on other sites

danas sam ubacio kod mene xenone u oboreno,i izgleda super i vidi se odlicno...ubacicu i u duga,jako je ruzno ovako...:pilot:

samo sam potrpao pod haubu i prikacio vezicama,nisam mogao da izdrzim,ali cu sacekati da uzmem i za dugo pa cu balaste baciti ispod krila,ima mesta :)

Babicu hvala

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

čitam, čitam, pa moram i da pitam:

Šta će vam ljudi 10.000k? kakva je to boja? - meni to deluje preterano - sve preko 6000k uopste ne deluje posebno, samo umara

Link to post
Share on other sites

Vozila sa fabrickim xenonima imaju sijalice od 5000K

5000K daje cisto belo svetlo i time se dobija najbolja vidljivost.

Zbog lepseg izgleda vozila aftermarket xenon sijalice su ponudjene u vise boja.

6000K-malo plavicasto.

8000K- plavo

10000K,12000K..... Ove boje se ne preporucuju za svakodnevnu voznju,pogotvo za duza putovanja.Smanjuju vidljivost i zamaraju oci.

5000K

passaaazp0bp7.jpg

6000K

03092008632op9re2.jpg

8000K

kiacs1gw2.jpg

22as7bl7ie5.jpg

procenite sami

Link to post
Share on other sites

Ma jeb*s xenone, daj da svi lepo stavimo Osram Nightbraker i da se ne sekiramo, one imaju najbelije svetlo i najcistije. Sledeci put cu da pitam sve strucnjake sta da stavim, pa cu tek onda da narucim!!!!!!!

Link to post
Share on other sites