Recommended Posts

nikht breaker i xenon 6000k?!pa poredjenje je vise nego smesno...

imao sam osram sada imam xenon i razlika je ogromna a o belini svetla je zaista glupo pricati...kao da poredis svecu i neonsku sijalicu....

Link to post
Share on other sites
  • Replies 119
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dobro, nemoj da ste svi sibice! Poredjenje sam izvrsio zbog toga sto ne volim da me neko ubedjuje u suprotno a ja sam se svojim ocima uverio sta i kako se vide 10000k! Zato sto svako ima pravo na ono sta zeli! Hocu 10000k i KRAJ! i da li su ljubicaste ili roze .. nije bitno, bitno je to da se meni svidja kako izgleda i da ima funkcionalnost!

Link to post
Share on other sites

druze nemoj da se ljutis,nisam dobro shvatio tvoj post,mislio sam da poredis nightbreaker i ksenon...

ma ako se tebi svidja stavi i ljubicaste od 12000k,

ali mi smo ovde pricali sta je najupotrebljivije u svakodnevnoj voznji,po suvom i po kisi :)

Link to post
Share on other sites

ja imam nightbraker na kolima i ako cemo da je poredimo sa obicnom sijalicom, onda ima razlike u prednost nightbr. ali samo pod uslovom da farovi (sociva) nisu propali, tj. da su novi, a ovako JEDINO moze da vas spasi xenon - sto znaci da nikako ne moze da se poredi nightbraker sa xenon-om - nemoguce je. xenon je xenon, i da ga stavite u lose farove bice extra

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

PAZNJA PAZNJA

OBRADUJTE SVOJE NAJMILIJE

IDEALNO ZA PRAZNICHNE POKLONE

PROSVETLITE SE

NE ZIVITE U MRAQ

...itd. :)

P.S. chak su ih i deda mraz i Sv. Ilija ugradili na svoje kochije

stigla je nova tura pa izvolite narode

Link to post
Share on other sites
izrazite Nemacke face!hahahaha

na slici su ispali kao da je kineska vlada kidnapovala jednog nemachkog ksenonskog inzenjera (ovog u sredini) i dovukla ga u kinu da ishchupaju znanje iz njega.

a ovo je poruka u kojoj se on javlja svojoj zeni i deci kao sve je ql, lepo mi je ovde i tako to, dok mu ova dvojica drze prangije iza ledja

mislim na fotki se jasno vidi da je lik znojav i da su ga izdrogirali kojekakvim kineskim zmajevima :dance3:

Link to post
Share on other sites

ja imam neka svetla za maglu m-optic sa ugradjenim angel eyes ali bez sijalica....Nikad nisu bila na autu bas zato sto vec dugo trazim sijalice koje ce da daju neki ksenon look a da putni racunar ne poludi od fals sijalica.....Znaci sad moze ako sam dobro razumeo u ta svetla za maglu da se stavi ksenon?

Ako sam dobro razumeo koliko to zadovoljstvo kosta plus mozganje gde se moze (i ako moze ) ugradnja stroboskopa ?

Link to post
Share on other sites
ja imam neka svetla za maglu m-optic sa ugradjenim angel eyes ali bez sijalica....Nikad nisu bila na autu bas zato sto vec dugo trazim sijalice koje ce da daju neki ksenon look a da putni racunar ne poludi od fals sijalica.....Znaci sad moze ako sam dobro razumeo u ta svetla za maglu da se stavi ksenon?

Ako sam dobro razumeo koliko to zadovoljstvo kosta plus mozganje gde se moze (i ako moze ) ugradnja stroboskopa ?

xenon mozesh da stavish i u migavac ako hochesh :dance3: a putni rachunar neche poludeti vech che izbaciti greshq da su ti te sijalice crkle. u tom sluchaju potrebno je staviti i ponishtivache greshaka.

a strobovi se stavljaju iza reshetaka. grill na haubi ili u braniq u vidu posebnih farova

ovako neshto:

http://img.diytrade.com/cdimg/310987/19911...TROBE_LIGHT.jpg

a ako hochesh da ti auto izgleda kao safety car morachesh ili da bushish svoj postojechi far i ubacujesh strobove u njega (koji che se aktivirati na poseban prekidach) ili da jurish strobove sa platformom svoje sijalice koji che raditi na komandi recimo dugog svetla

Link to post
Share on other sites

koji bi mogao biti razlog kad se klikne prekidac svjetala ( sa xenon kitom naravno) nekoliko trenutaka nece da se upale pa onda blicnu i rade neko vrijeme pa pocmu da se pale i gase da trza jakost svjetla ili da se ugase pa nikako nece da upale do cega bi to moglo biti nekoliko ljudi se ovde zali na te stvari kod svih je isti sustav neznam tocno kako se zove to moram jos provjeriti

Link to post
Share on other sites

mercedes 124, mercedes e 270cdi, bmw e30, golf 3 sto ja znam da su na istom mjestu kupili 500KN cijena ( oko 60eura) i svi su ih vratili ali da me ubijes neznam koji je proizvodjac

Link to post
Share on other sites

Xenon je keva, i tu nema sta da se prica, kada se sedne sa halogenih na xenon, kao da si postao vidovit. :) :) :rolleyes:

Link to post
Share on other sites