Recommended Posts

Fino, izgleda.

Jel bio benzinac pa prepakovan motor. Hrom lajsne nisu bile na sasiji dizela.

ne, bio je dizel i kad smo ga kupili samo je prefarban i promenjen je u njemu enterijer. Lajsne su bile i pre samo sto nesto nisu bas dolazile do izrazaja ;)

Link to post
Share on other sites

lep ka slika

Link to post
Share on other sites
cini mi se da sam ga video danas(u Loznici) Dobro izgleda... samo me cudi zasto je farban uopste u crno kada je i stara boja bila dobra...

bratova zelja :) jeste bila je lepa i ona boja, ali imao je po koju ogrebotinu, a i ja sam imala udes sa njim pa kada je menja vrata odlucio se da ofarba ceo u crn :) i da stavi crni enterijer :lol:

sad je predivan :lol: i nema mana kad smo ga ispolirali :) cakli se :)

Link to post
Share on other sites
bratova zelja :lol2: jeste bila je lepa i ona boja, ali imao je po koju ogrebotinu, a i ja sam imala udes sa njim pa kada je menja vrata odlucio se da ofarba ceo u crn :lol2: i da stavi crni enterijer :lol2:

sad je predivan :lol2: i nema mana kad smo ga ispolirali :) cakli se :)

Svaka cast ! Dobar potez farbanje u crno...... izgleda bash mocno.... Koliko je kostalo farbanje? Delove ste pretpostavljam uzimali kod Milana u Kamenici...... vidim njihove okvire na tablama...

Link to post
Share on other sites

nisam bas sigurna koliko je kostalo farbanje, jel to je sve brat odradio, ali mislim da je samo farbanje negde oko 300e, ali kao sto rekoh brat je mehanicar, pa to nje kostalo koliko treba nego verovatno manje, a delove je nabavljao nesto u bosni nesto u pancevu, u kamenici nije nista uzimaoo koliko ja znam :lol2: tj. bio je tamo ali mislim da nista nije nasao :lol2:

Link to post
Share on other sites