Moje sedmice zadnjih 15g.


Recommended Posts

  • Replies 805
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Prosli vikend napravio sam izlet do Zuricha......

jesen-2012-zimaprosinac-.jpg

jesen-2012-zimaprosinac-.jpg

jesen-2012-zimaprosinac-.jpg

jesen-2012-zimaprosinac-.jpg

jesen-2012-zimaprosinac-.jpg

jesen-2012-zimaprosinac-.jpg

jesen-2012-zimaprosinac-.jpg

jesen-2012-zimaprosinac-.jpg

jesen-2012-zimaprosinac-.jpg

jesen-2012-zimaprosinac-.jpg

jesen-2012-zimaprosinac-.jpg

jesen-2012-zimaprosinac-.jpg

jesen-2012-zimaprosinac-.jpg

jesen-2012-zimaprosinac-.jpg

jesen-2012-zimaprosinac-.jpg

jesen-2012-zimaprosinac-.jpg

jesen-2012-zimaprosinac-.jpg

jesen-2012-zimaprosinac-.jpg

jesen-2012-zimaprosinac-.jpg

jesen-2012-zimaprosinac-.jpg

jesen-2012-zimaprosinac-.jpg

Link to post
Share on other sites

Dalibore,svaka cast... Nemam reci,procitao sam svih 36 strana u jednom dahu... Vi ste olicenje pravog BMW entuzijaste i zaljubljenika... Ovo se ne vidja svaki dan... Samo nastavite tako...

P.S. Hrvatsko primorje je prelepo,obozavam ga... Kao klinac sam bio,nadam se da cu uskoro... Moj deda je imao vilu u Puli,ali nazalost mu je zaplenjena 90-ih...

Link to post
Share on other sites

Dalibore,svaka cast... Nemam reci,procitao sam svih 36 strana u jednom dahu... Vi ste olicenje pravog BMW entuzijaste i zaljubljenika... Ovo se ne vidja svaki dan... Samo nastavite tako...

P.S. Hrvatsko primorje je prelepo,obozavam ga... Kao klinac sam bio,nadam se da cu uskoro... Moj deda je imao vilu u Puli,ali nazalost mu je zaplenjena 90-ih...

Hvala,upravo je izasla u Auto-klubu na 30-31 stranici reportaza o mojoj kolekciji automobila pa ukoliko se moze kupiti taj casopis mozes procitati vise, mozda za one znatizeljne skeniram raportazu i ovde postam?

Link to post
Share on other sites

Skenirajte,pa postavite ovde... Hvala unapred....

Evo clanka...

jesen-2012-zimaprosinac-.jpg

Link to post
Share on other sites

Sta bi sa onom kradjom felni, jel se naslo nesto ?

Nije,i bolje me ne prisjecati me na to, stalno mi nedostaje tih 7 setova Alpininih felni i guma...

Nada umire posljednja...

Link to post
Share on other sites

Ne svidja mi se pocetak,ovaj prvi pasus ispod naslova... "Pedesetogodisnjeg Zagrepcanina mnogi smatraju ludim..."

Ko to smatra Dalibora ludim??? Zbog cega bi neko smatrao ludim coveka koji zivi svoj san...? Razumem,to je neki novinarski zargon i recnik,ali su se mogli malo bolje izraziti... Ali evo npr. na forumu nisam nasao nijedan komentar koji omalovazava Daliborovu ideju o sakupljanju sedmica... :D

Link to post
Share on other sites

Ovaj vikend dijelom sam proveo na suncanoj Medvednici dok je u Zagrebu i nize bilo maglovito...

Slike su slikane mobitelom, nesto losije kvalitete...

jesen-2012-zimaprosinac-.jpg

jesen-2012-zimaprosinac-.jpg

jesen-2012-zimaprosinac-.jpg

jesen-2012-zimaprosinac-.jpg

jesen-2012-zimaprosinac-.jpg

jesen-2012-zimaprosinac-.jpg

jesen-2012-zimaprosinac-.jpg

jesen-2012-zimaprosinac-.jpg

jesen-2012-zimaprosinac-.jpg

jesen-2012-zimaprosinac-.jpg

jesen-2012-zimaprosinac-.jpg

jesen-2012-zimaprosinac-.jpg

jesen-2012-zimaprosinac-.jpg

jesen-2012-zimaprosinac-.jpg

jesen-2012-zimaprosinac-.jpg

jesen-2012-zimaprosinac-.jpg

jesen-2012-zimaprosinac-.jpg

jesen-2012-zimaprosinac-.jpg

jesen-2012-zimaprosinac-.jpg

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Rewew sa susreta BMW 7 foruma koji se odrzao u Ninu sa opisom administratora tog foruma te slikama i reportazom...

Link na stranicu:

http://www.7-forum.com/mein7er/treffen/2011/sternfahrt_pag/tag6.php

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Gospodine Dalibore, ja imam veliku nedoumicu. Da li da vam trazim da mi platite dnevnicu za izgubljenih 12 sati gledajuci vase automobile,jer sam za to vreme mogao da postignem toliko toga :)))! Sa druge strane, tih 12 sati je u Srbiji ionako bedno placeno, devojci sto se nisam javljao i sto je poludela,to je manji problem, drugare sto sam ispalio, razljutice se oni ... Ipak sam na kraju dobio entuzijazam koji ne moze da se plati. Poenta price je da je sve moguce u zivotu, tako mozda i neki od nas sutra dan umesto vremena provedenog po forumima, krenemo da ga koristimo u ispunjivanje svojih snova :))) Vasa prica u prethodnih 36 stranica je nesto najinspirativnije sto moze svaki ljubitelj bmw-a da vidi.

Link to post
Share on other sites

cisto iz radoznalosti jedno pitanje za vas gospodine dalibore: kada bi vam neko ponudio da otkupi celu vasu kolekciju za koliko bi ste je prodali? ja znam da je ona a vas a i uopste od neprocenjive vrednosti ali onako pitam, koliko mislite da sada vasa kompletna kolekcija vredi?

Link to post
Share on other sites

cisto iz radoznalosti jedno pitanje za vas gospodine dalibore: kada bi vam neko ponudio da otkupi celu vasu kolekciju za koliko bi ste je prodali? ja znam da je ona a vas a i uopste od neprocenjive vrednosti ali onako pitam, koliko mislite da sada vasa kompletna kolekcija vredi?

Nisam razmisljao o prodaji ali kada bi bas neko navalio,treptao bi s ocicama na 300.000 eura, crvenjele mi usice na 350.000 eura,drhtalo bi mi srceko na 400.000 eura,pa ako to sve prezivim mozda bi okrenuo novu stranicu zivota, tko zna?....da mozda je cijena recesiska-razmisljam kako imam samo jedan zivot te kako sam veliki potrosac eurica to bi mi bilo dostatno za neke snove koji mogu da se dese ali mogu i bez njih...Zdravlje i mladi duh koji posjedujem su sreca za moj zivot uz optimisticki pogled na svijet...Mnoge nematerjalne stvari vrede za mene neprocjenivo nema tih eurica koje to mogu nadomjestiti- uz srecu koja me cesto prati..

Nisam nikada razmisljao o vrednosti jer ono sto volim uglavnom ne prodajem,... cak i ne znam tocno broj autica koje posjedujem...

Znam da se to nece dogoditi,brigu da svi autici dobe uslugu i njegu teska je misija i da neko plati i da k tome jos i sve to odrzava gotovo je nemoguca misija u nasim-mojim uslovima.

Link to post
Share on other sites

Gospodine Dalibore, ja imam veliku nedoumicu. Da li da vam trazim da mi platite dnevnicu za izgubljenih 12 sati gledajuci vase automobile,jer sam za to vreme mogao da postignem toliko toga :)))! Sa druge strane, tih 12 sati je u Srbiji ionako bedno placeno, devojci sto se nisam javljao i sto je poludela,to je manji problem, drugare sto sam ispalio, razljutice se oni ... Ipak sam na kraju dobio entuzijazam koji ne moze da se plati. Poenta price je da je sve moguce u zivotu, tako mozda i neki od nas sutra dan umesto vremena provedenog po forumima, krenemo da ga koristimo u ispunjivanje svojih snova :))) Vasa prica u prethodnih 36 stranica je nesto najinspirativnije sto moze svaki ljubitelj bmw-a da vidi.

Sve mogu da razumijem ali da zapustis devojku to je nedopustivo da poludi kako pises, tih 12 sati drugi puta prepusti meni da ju zabavljam pa ce ti biti jasno zasto se nakon toga ona tebi vise ne javlja.....I video bih tada da li je to onda "manji problem" kako pises!...he...he...he

Drago mi je zbog tvog entuzijazma na koje te navelo gledanje i citanje malog dijela mojeg "povijesti bolesti" zaraze BMW sedmica i osmica.Kod mene je ta bolest neizljeciva te evidentirana jos u ranoj mladosti , za tebe jos ima sanse...!

Link to post
Share on other sites

Gospodine Dalibore, ja imam veliku nedoumicu. Da li da vam trazim da mi platite dnevnicu za izgubljenih 12 sati gledajuci vase automobile,jer sam za to vreme mogao da postignem toliko toga :)))! Sa druge strane, tih 12 sati je u Srbiji ionako bedno placeno, devojci sto se nisam javljao i sto je poludela,to je manji problem, drugare sto sam ispalio, razljutice se oni ... Ipak sam na kraju dobio entuzijazam koji ne moze da se plati. Poenta price je da je sve moguce u zivotu, tako mozda i neki od nas sutra dan umesto vremena provedenog po forumima, krenemo da ga koristimo u ispunjivanje svojih snova :))) Vasa prica u prethodnih 36 stranica je nesto najinspirativnije sto moze svaki ljubitelj bmw-a da vidi.

...nego ... SiVido kako cika Velja dao bonu ...

mada posto ti je tamo nesto bedno , zasluzujes i KITU cveca da ti posalje ...

Link to post
Share on other sites

Sve mogu da razumijem ali da zapustis devojku to je nedopustivo da poludi kako pises, tih 12 sati drugi puta prepusti meni da ju zabavljam pa ce ti biti jasno zasto se nakon toga ona tebi vise ne javlja.....I video bih tada da li je to onda "manji problem" kako pises!...he...he...he

Drago mi je zbog tvog entuzijazma na koje te navelo gledanje i citanje malog dijela mojeg "povijesti bolesti" zaraze BMW sedmica i osmica.Kod mene je ta bolest neizljeciva te evidentirana jos u ranoj mladosti , za tebe jos ima sanse...!

Ma moze bre, sto da ne. Zena ima na pretek a meni retko koja znaci, ionako se prodaju za jedno pice a ja hvala Bogu makar dosta pica mogu da platim. Vi meni 850 a ja vama curu na 12 sati. Eto, posto vama vise znace zene ;)

Link to post
Share on other sites

...nego ... SiVido kako cika Velja dao bonu ...

mada posto ti je tamo nesto bedno , zasluzujes i KITU cveca da ti posalje ...

Ja to nisam video... Izgleda da si ti opterecen lizanjem pa si video nesto sto nisam ja... Ko zna... Za ovo drugo nikad cuo, i da ti kazem nisam ni navikao da dobijam takve poklone za razliku od tebe. Fin si ti neki decko, svasta ti pada na pamet, mastovit si. Mozda te i zapazim na gej paradi posto cu ja da budem sigurno iza zandara, medju navijacimai da saljem poruke cirlidersicama.

Link to post
Share on other sites

"samo" 5 pitanja...

1 u obzir samo 850 ili mogu i neki drugi modeli

2 sa koje strane je red

3 tebe svrbe ledja ili bulja

4 "tvoji" znaju da si .... ???

5 ako tvoji bioloski roditelji nisu mogli da imaju dece , to znaci da ni TI nemozes da ih imas

6 i "momka" poklanjas rade volje

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

BMW 760 li ....36 000 km....

Nakon zime, pranje,ciscenje, poliranje....

bmw-760-li-001.jpg

bmw-760-li-002.jpg

bmw-760-li-004.jpg

bmw-760-li-005.jpg

bmw-760-li-008.jpg

bmw-760-li-010.jpg

bmw-760-li-015.jpg

bmw-760-li-016.jpg

bmw-760-li-017.jpg

bmw-760-li-018.jpg

bmw-760-li-020.jpg

bmw-760-li-021.jpg

bmw-760-li-022.jpg

bmw-760-li-025.jpg

bmw-760-li-026.jpg

bmw-760-li-027.jpg

bmw-760-li-031.jpg

bmw-760-li-034.jpg

bmw-760-li-035.jpg

bmw-760-li-037.jpg

bmw-760-li-038.jpg

bmw-760-li-039.jpg

bmw-760-li-040.jpg

bmw-760-li-044.jpg

bmw-760-li-047.jpg

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Ovaj kabrio je extra ispao, samo se vidi da oprema nije bas kompletna...

A gde je pecat?(navlaka za volan)???? :o

Salu na stranu, extra kolekcija, i meni dodjete 2 satnice sto mi ubiste danas dok sam balavio na vase automobile.

Pozdrav!

Link to post
Share on other sites