Moje sedmice zadnjih 15g.


Recommended Posts

Ne mogu da nađem stranicu sa onog skupa gde je gomila starijih sedmica slikano na nekom vidikovcu, zna li neko na kojoj je strani to? Ja se ubih tražeći, za dva dana nisam uspeo!

Link to post
Share on other sites
  • Replies 805
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ne mogu da nađem stranicu sa onog skupa gde je gomila starijih sedmica slikano na nekom vidikovcu, zna li neko na kojoj je strani to? Ja se ubih tražeći, za dva dana nisam uspeo!

http://www.7-forum.com/bilder/mein7er/treffen/2011/sternfahrt_pag/IMG_3592-b_jpg.html

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Prve slike zavrsenog projekta BMW 760 li/ 2005...

26 000 km....oprema prakticki sve osim activecruse-controla i night-visiona...

bmw760likojijebiobezkro.jpg

bmw760likojijebiobezkro.jpg

bmw760likojijebiobezkros.jpg

bmw760likojijebiobezkro.jpg

bmw760likojijebiobezkro.jpg

bmw760likojijebiobezkro.jpg

bmw760likojijebiobezkro.jpg

bmw760likojijebiobezkro.jpg

bmw760likojijebiobezkro.jpg

bmw760likojijebiobezkro.jpg

bmw760likojijebiobezkro.jpg

bmw760likojijebiobezkro.jpg

bmw760likojijebiobezkro.jpg

bmw760likojijebiobezkro.jpg

bmw760likojijebiobezkro.jpg

bmw760likojijebiobezkro.jpg

bmw760likojijebiobezkro.jpg

Link to post
Share on other sites

ovo je onaj "cabrio" ? Ne zamirite ako sam lupio, pijan sam do jaja . . .

Da to je nakon 4 godine popravka i stvaranja vozila....

Link to post
Share on other sites

Vec godinu dana kompletiram felge 21" Alpine koje mi lopovi nisu uspjeli ukrasti jer su bile kod Krune na uredenju. Alpine 21" kupljene su 2011 te kao alternativa ovim 20" model 149 ce biti na ovom 760 li. Svi ostali E 66 imaju vec identicne pa sam ovim eksperimentom zelio uciniti neku novost. Nakon sto sam kupio felge odvezao sam Kruni i nakon par mjeseci su bile uredene. Tada je krenula i potraga za gumama jer one koje sam imao nisu odgovarale za 7-cu vec bile za X5,6 itd-bile su previsoke i nisu odgovarale. Jasno da se gume mogu kupiti u Furlanu po 330 eura ,to je posljednja najskuplja opcija i moze svatko,moj put je tezi i povoljniji.Nakon mjeseci potrage po oglasima uspio sam naci 2 u Njemackoj u cetvrtinu cijene a upravo mi stizu i druge 2 prednje nove u vise od pola cijene povoljnije nego u Furlana.

Vec sam imao BBS 21" original felge model 128 koji je bio slican onima Eta-beta ukradenim na jesen i ta varjanta sa eta-beta je bila neko vrijeme na jednom od BMW-760 li na moru i djeluju mi malo preagresivno-sportski a 760 li je elegantna limuzina i cekam sada da se u to i sam konacno uvjerim.....Slike guma koje sam kupio i felgi..

940fe90d47.jpg

f3j5ipg4hj.jpg

bildjanina20538.jpg

img1302g.jpg

mobile1z.jpg

pict5372i.jpg

..

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Prosli vikend bio na relaciji Nin-Zagreb-Sombor-Krusevac-Vrnjacka Banja-Beograd-Vukovar-Dakovo -Zagreb....oko 1600km u 2 dana...

Neke slike sa puta...

Jasno imam mnogo jos slika interesantnih s puta ako ima interesa cu da okacim...

natalijaidaliborcic788.jpg

natalijaidaliborcic063.jpg

natalijaidaliborcic075.jpg

natalijaidaliborcic795.jpg

natalijaidaliborcic817.jpg

natalijaidaliborcic181.jpg

natalijaidaliborcic195.jpg

natalijaidaliborcic267.jpg

natalijaidaliborcic265.jpg

natalijaidaliborcic269.jpg

natalijaidaliborcic272.jpg

natalijaidaliborcic282.jpg

Link to post
Share on other sites

Detalji iz Krusevca-jedna od glavnih ulica u samom centru,Krusevac-crkva i ostatak utvrde,Sombor-najveca slika na Balkanu i sire smjestena u gradskoj skupstini,,restoran "TITO" na auto-putu Bg-Nis,Vrnjacka Banja-oldtimer...

natalijaidaliborcic259.jpg

natalijaidaliborcic241.jpg

natalijaidaliborcic238.jpg

natalijaidaliborcic235.jpg

natalijaidaliborcic232.jpg

natalijaidaliborcic147.jpg

natalijaidaliborcic143.jpg

natalijaidaliborcic006.jpg

natalijaidaliborcic021.jpg

natalijaidaliborcic028.jpg

natalijaidaliborcic075.jpg

natalijaidaliborcic139.jpg

natalijaidaliborcic135.jpg

natalijaidaliborcic142.jpg

natalijaidaliborcic269.jpg

natalijaidaliborcic265.jpg

natalijaidaliborcic267.jpg

Link to post
Share on other sites

lepe slike , malcice kvari ona "sakrivena" .... na zalost !

Ako mislis na onu gdje je karton preko tablica,povijest bolesti je sljedeca:

Vozilo je parkirano bilo u dvoristu direktno nasuprot Srpske radikalne stranke i gospodin koji mi je omogucio da parkiram u njegovo dvoriste je stavio taj karton preko reg. plocica.

Dapace, ja sam imao na vozilu Hrvatsku zastavu kao i zastavu Eu koju sam skinuo nakon molbe vlasnika dvorista da nebi imao on neugodnosti.Cijelo vrijeme sam imao dobar "stimung" iako su bili dani izbora te su moja iskustva pozitivna...

natalijaidaliborcic201.jpg

natalijaidaliborcic192.jpg

natalijaidaliborcic042.jpg

natalijaidaliborcic197.jpg

natalijaidaliborcic234.jpg

natalijaidaliborcic204.jpg

natalijaidaliborcic018.jpg

Link to post
Share on other sites

Gospodine, u jednom mahu sam proitao sve 34 strane i nemam komentar, ostao sam bez teksta. Pravi ste hedonista i ocigledno pravi ljubitelj BMW-a. A o lepoti sedmica, ne treba ni pricati. Cak ste mi i inspiraciju dali za sredjivanje. Elem, zanima me gde tacno (verovatno ste i negde spomenuli, ali sam povrsno procitao, jer su mi slike skretale paznju) se nalazi vasa vila? posto bih zaista voleo, da dodjem na neki dan da odsednem i pogledam sto se moze videti od vase kolekcije.

Link to post
Share on other sites

Gospodine, u jednom mahu sam proitao sve 34 strane i nemam komentar, ostao sam bez teksta. Pravi ste hedonista i ocigledno pravi ljubitelj BMW-a. A o lepoti sedmica, ne treba ni pricati. Cak ste mi i inspiraciju dali za sredjivanje. Elem, zanima me gde tacno (verovatno ste i negde spomenuli, ali sam povrsno procitao, jer su mi slike skretale paznju) se nalazi vasa vila? posto bih zaista voleo, da dodjem na neki dan da odsednem i pogledam sto se moze videti od vase kolekcije.

U Ninu kod Zadra imaam kucu zapravo tu izdajem apartmane ljeti.Upravo sam sada tu na moru a najveca kolicina BMW vozila se ovde kod mene mogu vidjeti kada je skup BMW 7 foruma Njemacka.

Dakle i ove godine dolaze ovde kod mene u razdoblju od 15-23 09 mnostvo BMW 7-ca iz cijele Evrope-clanovi BMW 7 foruma i tada za tu prigodu izlozim eksluzivni dio mog voznog parka.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

pozdrav susjed :preved: , divna kolekcija

na viru imam kumove svako leto sam tamo i vec godinama i ne posmisljam da idem negde drugo, mislim da je to najlepsi dio jadranskog primorja a i sire. Steta za septembar, bas bi bilo lepo videti taj skup :e30: ... ali laguna ce da mi nadoknadi uzitak :)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

760 li 33 000 km + Alpine 21".

slikesanokietelefona021.jpg

slikesanokietelefona008.jpg

slikesanokietelefona012.jpg

slikesanokietelefona013.jpg

slikesanokietelefona014.jpg

slikesanokietelefona015.jpg

slikesanokietelefona007.jpg

slikesanokietelefona034.jpg

slikesanokietelefona036.jpg

slikesanokietelefona030.jpg

slikesanokietelefona020.jpg

slikesanokietelefona007.jpg

slikesanokietelefona028.th.jpg

slikesanokietelefona026.jpg

slikesanokietelefona027.jpg

Link to post
Share on other sites

slikesanokietelefona032.jpg

slikesanokietelefona006.jpg

slikesanokietelefona018.jpg

slikesanokietelefona034.jpg

slikesanokietelefona042.jpg

Link to post
Share on other sites