Na krst ili lomaču.....


Recommended Posts

hahaha, prvo, na ovom forumu su pravi obozavaoci bmwa, pa samim tim na ovakvo sknavljnje ne mgu da ostanu bez reci, a kao drugo, na ovom forumu podjednako imaju pravo glasa i ljudi koji voze najnoviji x6 kao i oni koji imaju skoro oldtimere, svi volimo svoje automobile i to neeeema blage veze sa tim koliko sta kosta. Da dobijem 6icu bila bih presrecna, ali ovo da mi neko pokloni bilo bi me sramota da me neo vidi u ovome jer bi to znacilo DA NEMAM UKUSA. Nevanja tudjeg. Nemoj tumaciti tudje napisano, nego reci svoje misljenje, bez omalovazavanja drugih. Pozdrav!

Link to post
Share on other sites
  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hahaha, prvo, na ovom forumu su pravi obozavaoci bmwa, pa samim tim na ovakvo sknavljnje ne mgu da ostanu bez reci, a kao drugo, na ovom forumu podjednako imaju pravo glasa i ljudi koji voze najnoviji x6 kao i oni koji imaju skoro oldtimere, svi volimo svoje automobile i to neeeema blage veze sa tim koliko sta kosta. Da dobijem 6icu bila bih presrecna, ali ovo da mi neko pokloni bilo bi me sramota da me neo vidi u ovome jer bi to znacilo DA NEMAM UKUSA. Nevanja tudjeg. Nemoj tumaciti tudje napisano, nego reci svoje misljenje, bez omalovazavanja drugih. Pozdrav!

za mnoge od nas BMW je svetinja i zato ovakve reakcije na ovo skrnavljenje

Link to post
Share on other sites
Ajde da dopunim topic sa ovim kretenima :angry: (najblaze receno). Ovo je za.......uffffffffffff. Sta reci! :angry: :angry:

Ja bi' to sve uza zid pa metak u chelo.Bez zezanja :) Koji su ovo kreteni :(

Link to post
Share on other sites

Ovde nije problem styling,vec kopiranje Bmw modela!To je sve nas pogodilo i zato svi burno reagujemo.Iskreno receno ovaj covek ce imati problema sa zakonikom "BMW" -a

Zato smirite strasti.

A ovaj debil ne treba da zivi,sramota da ga je

Link to post
Share on other sites

izgleda kao neki bmw iz buducnosti...sto kazu stvar je ukusa...ja licno volim tjunirane automobile...ovo je malo preterano ali dobro...covek je to tako video

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

BMW nije stvar para nego ukusa. Da je stavio znak hjundaia bio bi super auto ovako je napravio od bmw kopiju hjundaji tiburona ili tako nekog kupea iz azije. Mada nemam nista protiv aziskih kupea znali su da pokazu "zube" i oni.

Link to post
Share on other sites

hmmm ... sta reci ... neko bez trunke ukusa i samozivac sa dosta para na bacanje. Mogao je meni dati 30.000e da ga sredim i da svi padnu u nasvest!!!

joooj ... joj ... kuku lele , a felne bi dobro legle u nekom wc-u kao ogledalo

Link to post
Share on other sites
Odlicno je uradjen! Pogledajte ovo sranje o kom smo pricali:

Cekajte, sad kada ste videli ovaj video klip hocete da kazete, da je ovakav auto izasao iz BMW ove fabrike i da su sve njegove oznake ostale na svom mestu vi biste rekli da je sranje itd. Jeli tako?

Link to post
Share on other sites

Hmmm...

Vidi ovako

BMW - poseduje 3 styling centra u celom svetu , i najtrazenije mesto za rad su bash ti centri , svi dizajneri zele tamo da rade tako da sumnjam da bi BMW ikad mogao da izbaci nesto tog tipa.

Nemanja Lalicic

dipl. industrijski dizajner & magistar dizajna automobila.

Link to post
Share on other sites

Nije mi jasno zasto ljudi misle da ako smo beda koja nema za vise od juga al balimo za bmw-om (bar neki od nas :e30:)

moramo da volimo sve sto sija i sljasti. I pun mi je ... vise od " sta kao ne bi voleo da ga imas".PA NE BISMO, TO I GOVORIMO. Ja licno ne bih hteo da imam ni bmw 3, volim veca kola i moja ljubav su petice.

Link to post
Share on other sites

stefi318, i da se desi da neko od nas da bulju (jer sve ima svoju cenu hehehe) za ovo krakato cudo u garazi,siguran sam da bi 99,9% znali sta da doteraju u garazu nakon sto prodaju gore pomenuto cudo nekom manijaku sa punim budjelarom.

Link to post
Share on other sites
Hmmm...

Vidi ovako

BMW - poseduje 3 styling centra u celom svetu , i najtrazenije mesto za rad su bash ti centri , svi dizajneri zele tamo da rade tako da sumnjam da bi BMW ikad mogao da izbaci nesto tog tipa.

Nemanja Lalicic

dipl. industrijski dizajner & magistar dizajna automobila.

I pored svega toga BMW daje posao dizajneru koji posle one prelepe E 38-ce, dizajnira najruzniji BMW E65.. Dalje pravi totalni nelogicni dizajnerski BUM i sa drugim modelima i odlazi u krajnost. Nema fluidnosti i logicnosti dizajnerskog razvoja ni u jednoj klasi...I sad mora da ti se svidi jer je BMW...E pa zavisi...kako kome...

Link to post
Share on other sites

pa da je auto pravljen za neki GT shampionat pa 'ajde tako agresivan izgled ali sa ovim felnama-nikako! ko zna verovatno bi se svideo fifti centu ili paf dediju...

Link to post
Share on other sites