Recommended Posts

Ne Liljo naravno da mu nisu nadoknadili stetu,nego su nas sve napusavali koji smo dosli u dodira sa tim kolima da ispravimo tu

njihovu zajebanciju

Link to post
Share on other sites

a ima jedan mali trik :preved:

izvadish jednu od dve prednje polusovine, i eto ti zadnje vuche, jer je prednji diff slobodan, nije shper, i tera samo u prazno :rolleyes:

bar tako funkciona kod mene na kocki :vampire:

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 10 months later...

Delta?? jedina zamerka je ...

- formalizam i organizacija....radno vreme do, recimo, 16h ???!!??? ...subotom je dan za dezurstvo (tj. sitnije popravke- citaj nemerodavno)...

- ne ide se sa starim autom u Deltu - promenice jedan deo ali ce za svoj, recimo, neuspesan rad "optuziti" starost auta, "neovlascene servise" kod kojih ste ranije bili itd.....a kada znate da nisu u pravu onda to deluje bljutavo....

Link to post
Share on other sites

Hahaha....pa to nije ovlasteni servis Toyote...

To su dva brata koji rade samostalno, nekad su bili u servisu kao segrti i krenuli solo da rade...

Meni su kada sam vozio Toyotu menjali viljuske na trapu, prilikom zamene viljuske unistili su mi stabilizatore (sponice balans stangle) jer nisu mogli da ih odvrnu i ubedili me da se to menja u paru i da nemoze viljuska da se menja bez stabilizatora...

Kasnije kad sam menjao amorizere sam sam uspeo da skinem stabilizatore naravno koristeci inbus kao kontra kljuc :dance3:

Oni su kao kontru koristili vodoinstalaterska klesta ....

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...
  • 9 months later...

...a odakle ideja ljudima da teraju ne-toyote u toyotin servis ?! :P

+1 ;)

ljudima je lakse dati pare nekom nazovi majstoru,pa ti dva ili tri puta radi isto to jer nije znao da uradi kako treba ,pa ce ispocetka da se popravi i sve tako (i tto ce da traje i po par sati),a pritom ti lepo naplati,cak i vise nego sto isti taj rad naplacuje neko (da ne imenujem) ko samo radi BMW-a i nista drugo, i za to sto radi je vise nego dobar,profesionalac...

al dobro ovo je Srbija...,i na zalost uvek ce toga biti

Link to post
Share on other sites