Muzej automobila u Bgd


Recommended Posts

E sad tek vidim koliko sam ja mlad/odnosno koliko ste vi matori/ ovih parkometara nije bilo u moje vreme :) :( :prankster2: zivi bili i nadam se da vam nisam probudio starosne komplekse ,svaka cast za slikeeeee :prankster2:

Link to post
Share on other sites

Ja se tih motora iz Titove pratnje stvarno ne secam,vidjao sam ih nekad kao policijske,ali to je bilo kasnije.Parkometara se secam jer su ih tadasnji "zestoki" momci udarali pesnicama a iz svakog desetog su ispadali metalni novcici...Onaj BMW 502 sam vidjao na sajmu,uvek mi je privlacio paznju.Chevrolet se mogao videti samo na filmu.Citroen ajkula je legendarni auto,poznat i mladjima po scenama iz filma "Mi nismo andjeli"

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Nijednog nisam video uzivo..... jos uvek.... Svaka cast za slike... eldorado je bas unikatan na ovim prostorima...

Link to post
Share on other sites
  • 2 years later...

U subotu, 3.septembra 2011. godine odrzace se revijalna voznja oldtajmera oko Kalemegdana i izlozba istih na Trgu Republike (neki mozak napisao "demonstraciona voznja")

A sve to u saradnji sa gore pomenutim Muzejom automobila u Bgd i AMSS.

http://www.blic.rs/Vesti/Beograd/274016/U-subotu-voznja-oldtajmerima-oko-Kalemegdana

Link to post
Share on other sites

Igrom slucaja sam imao priliku da upoznam vlasnika tog muzeja i to pre par dana.Muzej se nalazi u ulici Majke Jevrosime prekoputa policijske stanice.Zaista treba otici i videti sve te automobile.I tom vlasniku svaka cast ...

Link to post
Share on other sites