Kupovina E39


Recommended Posts

Znaci, ti znas o e39 bolje od nas sto ih vozimo? Sto meni boli qrc sto si ti poceo da vozis prije 158 godina, danas imamo i ja i ti vozacku, danas ja imam e39, imao sam jos dvije, imao sam jos dvije sedmice, imao sam bezbroj auta jer bavim se autima, razumijem se malo oko mehanike e39 i opet ja nemam pojma?

nisi ih imao više od mene to je sigurno i verujem da ih nećeš imati još dugo

a to što si ti natripovan to je tvoj problem

nisam ni rekao da ti nemaš pojma to ti znaš da li imaš ili ne meni se savršeno jebe za tvoje znanje

ali ti taj tvoj trip ne daje za pravo da misliš da ti jedini znaš sve a da niko od nas nema pojma da smo svi retardi

mi smo svi vozili i vozimo bicikla a ti jedini voziš E39

odrasti

Link to post
Share on other sites
  • Replies 129
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a dje ih mislis gedati?jel preko neta ili imas nekakvu kombinaciju?

Malo cu ovuda da gledam mada mislim da je mrka kapa, vecina kola se dovoze iz Italije, a rekao sam sebi kola iz italije necu vise da vozim pa da mi neko garantuje da ih je baba od 888 godina vozila jednom nedeljno kod doktora, phi kakva stoka.

Ima nekih likova iz NS koji dovoze kola iz nemacke pa cu da vidim sa njima ili ovih dana ako se resi ovo sa drzavljanstvom da uzmem pasos, posto radim u Vijestima mislim da nece biti frka da dobijem vizu i put pod noge za dojcland pa cemo da vidimo.

Link to post
Share on other sites
nisi ih imao više od mene to je sigurno i verujem da ih nećeš imati još dugo

a to što si ti natripovan to je tvoj problem

nisam ni rekao da ti nemaš pojma to ti znaš da li imaš ili ne meni se savršeno jebe za tvoje znanje

ali ti taj tvoj trip ne daje za pravo da misliš da ti jedini znaš sve a da niko od nas nema pojma da smo svi retardi

mi smo svi vozili i vozimo bicikla a ti jedini voziš E39

odrasti

OK, imas gore listu e39 common problems. Jel sve to ili sam ja nesto dosao?

Link to post
Share on other sites

ma ovo ne vodi ničemu i nemam nameru da nastavljam raspravu da sjebavam čoveku topic i za ovo mu se izvinjavam

a ti kad kad porasteš javi se nastavićemo gde smo stali a do tada drži se ti BMW-a a mi ćemo i dalje voziti bicikla

Link to post
Share on other sites

Aj lepo prodajte BMW kupite druge automobile pa na neki drugi forum serite po BMW tako je najbolje,a ne vozite ih a serete po njima,530d najbolji ikad napravljen i sad po tebi nije ni za sta,najbolje da mi svi mentoli poverujemo u tvoju pricu

Link to post
Share on other sites

Ne znam za druge, imam E-39 530da vec godinu dana.

Za ovo vreme presao sam nepunih 30.000 km. Nisam imao ni jedan kvar na vozilu.

Napominjem da sam kupio auto sa 67.000 km u Nemackoj, u BMW salonu.

Za pare koje sam dao mogao sam da uzmem E-60 sa 200.000 km.

Redovan servis radim na 10.000 km i kosta me oko 250 eura sa rukama i delovima.

Kad bi mi neko ponudio da prodam auto za pare koje sam ga kupio, ne bih pristao.

Jednostavno znam da bih tesko nasao ovakav primerak.

Toliko sam zadovoljan...

Link to post
Share on other sites

Ma stos i jeste u odrzavanju jer svaki deo zna se kada se menja. Pa naravno da ce da se kvare kada su presli preko 1 000 000km i nista nije menjano, i onda dodje u srbiju sa 220000km extra auto samo lepo opran i ispoliran i kupili smo dobar auto i onda krene da se kvari i nedaj boze nikome pa BMW nevalja.

Link to post
Share on other sites
Aj lepo prodajte BMW kupite druge automobile pa na neki drugi forum serite po BMW tako je najbolje,a ne vozite ih a serete po njima,530d najbolji ikad napravljen i sad po tebi nije ni za sta,najbolje da mi svi mentoli poverujemo u tvoju pricu

svaka ti zlata vredi

konačno još neko da se uključi ja se već umorih

Link to post
Share on other sites

Evo zavrsavamo nek proda auto,kupi nesto drugo i obavezno da nije BMW,ode lepo na taj drugi forum,dacia,lada,yugo,i tamo kazu lepo kako je to naj auto,delova imas na trafici nisu skupi,svaki stolar moze da ga ugradi i super

Link to post
Share on other sites
Ma stos i jeste u odrzavanju jer svaki deo zna se kada se menja. Pa naravno da ce da se kvare kada su presli preko 1 000 000km i nista nije menjano, i onda dodje u srbiju sa 220000km extra auto samo lepo opran i ispoliran i kupili smo dobar auto i onda krene da se kvari i nedaj boze nikome pa BMW nevalja.

Mozda i nisi ful u pravu. Ja sam kupio BMWa od neke zene u USA, zena je bila doktorica. Auto je servisiran redovno u ovlasceni servis, imam sve papire gdje i kad, i zasto, i cijene servisa. Imam kompletnu istoriju auta.Znam i kojim putevima je vozen, jer insteresovalo me.

I, imam dosta problema s njim. Za sve to garaza mi izlazi u susret ali....

Link to post
Share on other sites

Meni je kao najbolja opcija 525i.

Mozda i nisi ful u pravu. Ja sam kupio BMWa od neke zene u USA, zena je bila doktorica. Auto je servisiran redovno u ovlasceni servis, imam sve papire gdje i kad, i zasto, i cijene servisa. Imam kompletnu istoriju auta.Znam i kojim putevima je vozen, jer insteresovalo me.

I, imam dosta problema s njim. Za sve to garaza mi izlazi u susret ali....

Prodaj kola, ne znam sta da ti kazem, izgleda da si sve neke krsine zabadao... stvarno zalosno...

Link to post
Share on other sites

Moram iznijeti neka svoja iskustva. Ja posjedujem tds-a kojeg ste vec ocrnili pa i ne moram da objasnjavam sta mislim o njemu. Ono sto je najznacajnije je da auto nije vrijedan tako skupog odrzavanja. Inace svuda u svijetu spada u kategoriju najjeftinijih polovnjaka, pretpostavljam da ste svi culi za to, i to govori o statusu polovnih auta na marketu. Dvojica koje poznajem (jedan vec 20 godina vozi BMW-a i zivi u Njemackoj(rodjeni Njemac), drugi radi u BMW-ovom servisu u Svajcarskoj(rodjeni svajcarac)) kazu, citiram : "kada napuni 10god, BMW je samo za staro gvozdje". Naravno, odnosi se na benzince jer po njima dizel je za kamione a ne za auta. Njihovo razmisljanje : ludost je odrzavati BMW-a starijeg od 10 god.

Link to post
Share on other sites

Ludost je i ziveti u ovoj zemlji, pa ipak nas ima puno, i vecina vozi BMW stariji od 15 god, vozi i odrzava, mislim da je glupo da pisem o svom iskustvu sa e34, kojeg vozim i odrzavam vec 4 god, ispasce da je mnogo, mnogo bolji od e39, covek nije pitao, da li je ludost odrzavati auto star 10 god, jer uzima 01 ili 02, cudo da imaju takvo misljanje o dizelu nemci, vecina njih i vozi dizele, nikola vuk cim kupis e39, dodji i nastavi tradiciju, i posteno ispljuj taj e39 ovde...

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.