Drift u KG 18.10.2008.


Recommended Posts

  • Replies 158
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pa ovog treceg i cetvrtog bi j... nisu losi!

Joj Nikola dete ako mi se samo pojavis u Kragujevcu.....e j... cu te vristaces,a kad se ja umorim pustam Gadzu na tebe!!!! :)

Link to post
Share on other sites

Nisam nabavio sper idem tako pa cemo da vidimo. Pa sta ako se okrenes sta ima veze. Imam ja neke 14" i uzimam u Gadze jos 2. Ne razmisljaj se mnogo nego se prijavi :)

Link to post
Share on other sites
Epa drugari zao mi je sto moram da vas obavestim, ali ja ne idem u KG! A tebe, Igore, ocekujem ujutru za gume! Pozz svima i lep provod

Ideš samo nisi obavešten. Svi problemi su rešeni. :) :) :vampire:

Link to post
Share on other sites

Ekipo iz BG-a, kada se i gde nalazimo? Mi polazimo iz Niša u 09,30. :) :) :vampire:

Sa juga dolazi nas 12 sa 3 auta. Kick, Milan i Ja.

Spisak ekipe iz Niša:

1. Kick,

2. Milan ///M3,

3. Gaggy 80,

4. Gadža,

5. Milanova drugarica No 1,

6. Milanova drugarica No 2,

7. Bmwlaud,

8. Bojan (novi član)

9. Andrej i

1o. Ja

11. kick-ov brat No 1,

12. kick-ov brat No 2

P.S. Anđelina je još mala, ali sledeće godine... videćemo.

Hermes će zbog obaveza doći u KG po svom planu.

Link to post
Share on other sites
Epa drugari zao mi je sto moram da vas obavestim, ali ja ne idem u KG! A tebe, Igore, ocekujem ujutru za gume! Pozz svima i lep provod

Kakav ludak obesi cu ga,sad sam se cuo docice,jebo ga njegov drugar!

Link to post
Share on other sites

Kako da ne dodje....pa Nidzo tebe treba je..... a ja sam vec rekao da nisam u kondiciji pa moramo na smenu :D :vampire: Drzi se dobro sutra jer juznjaci ima da ti odvale to debelo du.... :) :D :)

Salu na stranu...ekipa iz Nisha sutra stize,zajedno sa ekipom iz Leskovca,i to je definitivno!!!! :) :)

Link to post
Share on other sites

Ljudi...JBG!!....ja tesko da cu moci u Kg...radim u subotu...

P.S jebe*a avijacija.....! :)

Link to post
Share on other sites
Ljudi...JBG!!....ja tesko da cu moci u Kg...radim u subotu...

P.S jebe*a avijacija.....! :)

Druže zar mi to imamo? :) :D :D

E jeb..., a prošli put bilo nam je dobro. Naručito tebi i El presidente-u. Nemoj da brineš za njega, kontrolisaćemo se uzajamno. :) :) :vampire:

Link to post
Share on other sites

ovoga puta cu biti pod kontrolom .....ljudi koji nameravaju da dodju u 10h na banjicu nek porane , posto se u 10 najkasnije krece

Link to post
Share on other sites
Druže zar mi to imamo? :blink: :blink: :blink:

E jeb..., a prošli put bilo nam je dobro. Naručito tebi i El presidente-u. Nemoj da brineš za njega, kontrolisaćemo se uzajamno. :) :) :vampire:

Ma imamo...a i k'o da nemamo!.. :D

Budite dobri ..mojne pravite neka sr*nja! :) ...p.s...A ako pijete......stucite i u moje ime jedno....10! :) :D :D ....i da ..bodrite nam onog Vranjanca! :yahoo:

Link to post
Share on other sites