Drift u KG 18.10.2008.


Recommended Posts

  • Replies 158
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ma imamo...a i k'o da nemamo!.. :D

Budite dobri ..mojne pravite neka sr*nja! :dirol: ...p.s...A ako pijete......stucite i u moje ime jedno....10! :) :) :drinks: ....i da ..bodrite nam onog Vranjanca! :yahoo:

Nisam ukapirao,kog vranjanca? :acute:

Link to post
Share on other sites
O.K. Ide sutra koje pivo i u tvoje ime. :) :) :drinks:

Toooo burazeru!..... Aj lepo se provedite! :dirol:

Link to post
Share on other sites
Nisam ukapirao,kog vranjanca? :)

Ja sam pogresio! :) ...mislio am kick-a...

Link to post
Share on other sites
Nisam ukapirao,kog vranjanca? :)

Valjda se on prijavio a drift-uje..?! .. ili gresim? :)

Link to post
Share on other sites

Lepo smo se proveli.... :)

Kick je ucestvovao u driftu, i s obzirom na to sta je vozio, mogu samo da kazem - svaka cast! Boki je po obicaju bio prvi, ali mu i konkurencija nije bila losa.

Posebno bih pohvalio Mirka Fabrija, koji je , po mom misljenju, bas napredovao od proslog drifta u KG-u.

BMW club Serbia moze da promeni ime u BMW klub E30, sudeci po broju primeraka koji su bili pored staze.Taj lepi niz samo su kvarili Milanov M3 i Leonov auto, mada je rec `kvarili` prejaka uzevsi u obzir o kakvim se primercima radi.

I tako....najbolje slike ce da okaci Kick, jer je imao licnog fotografa u vidu mladjeg brata, koji je odlicno obavio sve svoje poslove.

Link to post
Share on other sites

Kao što su Hermes i Mario rekli bilo je super. Ekipa extra, vreme takođe, sve u svemu kako treba. Ekipa sa juga se kompletna vratila. Kick će u toku večeri postaviti slike, a ću kasnije ili ujtru snimke.

KICKU SVAKA ČAST KAKO JE VOZIO, OBZIROM DA JE VOZIO AUTO KOJI NI POČEM NIJE PRIPREMLJEN ZA DRIFT.

Mirko sve pohvale i za tebe. Stvarno svaka čast. Krivo mi je zbog malera na kraju. :) :) :drinks:

Link to post
Share on other sites

Momci blago vama,danas sam se cuo sa Kick-om i cuo skripu guma i odma mi mrda cuka a sad kad gledam ove slike zestoko se kajem sto nisam mogao da dodjem, ali bice jos prilika i samo da nadjem stranca kocku i da mu napakujem 3.5 i ukocim amorte i eto mene na stazi.Kick javi se da trazimo mesto za vezbanje drifta.

Link to post
Share on other sites

uh kakva je ona brutalna svajcarska kockica,savrsenstvo,jel to neko iz kluba ili ste ga sreli?

Link to post
Share on other sites
uh kakva je ona brutalna svajcarska kockica,savrsenstvo,jel to neko iz kluba ili ste ga sreli?

Sreli smo je uz put. pa smo je nekoliko puta obilazili, pa puštali da nas obiđe da bi joj se divili. Auto je bruka koliko je dobar. :) :) :drinks:

Link to post
Share on other sites

Nemam reči kakav je fotograf Aca (Kick-ov brat). Što zna na napravi fotku svaka mu čast. :) :) :drinks:

Link to post
Share on other sites