Recommended Posts

E pa, ovako..

auto je 87 godishte, prehsao 200k, fabrichki 2.5 170 konja, od opreme polu kozna sedishta, grejachi istih, elektrichni podizachi, servo, shiber na zalost ruchni, el retrovizori... pozadi skracen diff, ima boooolestan zvuk, kad ga prazni na turazi chuje se kao da je turbo, samo posle nema blow off zvuka, al jbg :)

ubrzanje nisam merio, al ide nekih 215 km/h :P

17082008qa9.jpg

w640.png

01092008001cf0.jpg

w640.png

19022008507cj5.jpg

w640.png

19022008508nk3.th.jpgthpix.gif

04052008002mq3.th.jpgthpix.gif

Link to post
Share on other sites
  • Replies 411
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

uh uh, ima bitnijih stvari za pochetak verujte mi :P

treba da mu zamenim opruge i amorte (sva 4) pa da nadjem prednju desnu poluosovinu, da mi opet bude X, pa ce onda kozmetika, to je najmanji problem :P

chuknut je tu napred s leve strane, to treba da sredim, zamenim krilo, zamenicu i vezni lim, stavicu branike od onog sa shirokim shtopom, a felne lagano.. neke 16'' ili 17'' ce da padnu :)

Link to post
Share on other sites

Moze da ispadne odlicna kocka. Pragovi su o.k. ali ovo preko rubova?

nekako ga zatvara. -ali to je koliko vidim, u kompletu...

Nego Lemi, gde naci ovakva sedista, znas li mozda?

Link to post
Share on other sites

da da i pragovi i rubovi su fabrichki od X-a, meni je ok, i veruj mi da ga ne zatvara, treba da ga vidis direktno spreda, da vidish koliko shire deluje :)

za sedishta nemam pojma, vrhunska su, pomeraju se i po visini, i celo sedishte po nagibu, izvlachi se ovaj prednji deo, extra su! al stvarno nemam pojma gde mogu da se nadju, mislim da je to spadalo u M opremu.. ne znam kako da ti pomognem, daj oglas ili nesto..

mada su prilichno retka takva sedishta, gledao sam X-eve na mobile.de, ni jedan nema takva sedishta!

Link to post
Share on other sites

Znaci kao sto kazes...prvo mehanika ali pod obavezno neke felne i suknjica na prednjem veznom limu!Sto se tice sedista mislim da sve kockice coupe imaju takva sedista,osim mozda te polukoze!!! :) :P

Link to post
Share on other sites

i ja sam mislio da sve 2.5 kocke imaju ovakva sedishta, ali pogledaj na mobile.de nema ni jedne sa ovakvim!

felne ce poslednje da dodju, osim ako ne nalete neke extra povoljne, a napred ce da chuchne vezni lim od novijeg, pa ce mnogo lepshe sve to da izgleda :)

Link to post
Share on other sites

retki su ti bmw-i x tj . quatrro pogotovu ti stariji ja cak do skoro nisam ni znao da su radili 4x4 u to doba...

Sto ne pitas klinika za poluosovinu....mora on to da ima...

Link to post
Share on other sites

Imaš dobru osnovu da vremenom ( u zavisnosti od "vremena" ), središ auto, jer kockica za to po meni ima najviše mogućnosti, a tvoj 325 IX ... naježim se od pomisli. ;) :) :huh:

Link to post
Share on other sites

Svake nedelje u 7 uveče na parkingu kod SC Banjica ekipa iz BG-a, a mi iz Niša na parkingu iza Hitne pomoći. :vampire: :vampire: :vampire:

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

ovde se lepo vidi kako je zaboden :scaut: (nisam ja to uradio, bio je takav)

11102008005em3.jpg

w800.png

ovde se malo vidi kako je patosiran :vampire:

11102008006xf4.jpg

w800.png

e, a ovo je moj zadnji lonac :vampire: sve komshije znaju kad dolazim kuci :scaut:

11102008007ap2.jpg

w800.png

ako neko zna neki auspuh servis gde za manje od 100 evra mogu da dobijem neki ok zadnji lonac, nek kaze :scaut:

a ovde je normalan :)

11102008008qs9.jpg

w800.png

Link to post
Share on other sites