Recommended Posts

  • Replies 411
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ej,a sto si skinuo prednji kardan,jel nesto umrelo ili je to privremeno,a bilo mi cudno ovo vece kad si zadriftovao na banjici,razmisljam kako si to izveo,nisam ni znao da si skinuo prednji kardan

Link to post
Share on other sites

Ej,a sto si skinuo prednji kardan,jel nesto umrelo ili je to privremeno,a bilo mi cudno ovo vece kad si zadriftovao na banjici,razmisljam kako si to izveo,nisam ni znao da si skinuo prednji kardan

cuo mi se reduktor kad sam spakovao prednji pogon, pa sam zamenio ceo reduktor, i taj drugi se cuo jos vise od starog

onda sam popizdeo i odlucio da skinem prednji kardan (i sad opet ide ko zadnja vuca i ne cuje se nista), do sledece zime cu da otvorim stari reduktor, zamenim lezajeve ili sta se vec cuje pa da ga opet spakujem na x, a sad je letnja varijanta za cepanje guma :D

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Ja cu uskoro juriti iste ovakve Azev,koliko ti vire van unutrasnje ivice ruba??? Ja sam nesto kontao da bi mi ET28 u milimetar upao pod rub al ne znam da li se prave u tom ET-u (a moze i ET30)... Imam sad neke shugave ATS ET20 i dosta mi vire,ne bih mogao da ga spustim 80/60.

Link to post
Share on other sites

ET 30 na 7,5 jota je smesan. . .

A to spustanje o kome pricas ti diktiraju i gume, dakle ET20 je idealan, a Lemiju vire tockovi jel trapovi na IX-u nemaju veze sa obicnim...

Link to post
Share on other sites

Da,u pravu si za ET. Ma, gledao sam bio po onom offset calculatoru i nesto se istripovao da ce ET20 da mi viri do jaja,ali sam danas video jednu kocku sa tim felnama i tim offsetom i stvarno je taman,bas pod rub ;) Cini mi se da je malo chachnuo zatur pozadi ali to je to.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

nemam pojma odakle mu,valjda iz fabrike..ako ga nije dodatno ugradjivao,sto je nemoguca misija jer sam ix ima drugacije koseve i trapove u odnosu na obican e30...

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...