Menjanje boje osvetljenja u E36


Recommended Posts

ma ok, nijel;ose ,coveku je mozda draza plava boja od crvene ...... iako je crvena djavolja hahahah

nije to problem uraditi , uzmu se led diodice , rasturi se sat i to je to ....

Link to post
Share on other sites

kad budes krenuo u projekat javi ako treba neka pomoc

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

evo kako sam ja to kod mene odradio slikano je po danu pa jos mob

ovo prvo je na poziciji zadrzao sam narandzastu

03-09-07_1834.jpg

a ovo kad su ukljuceni farovi03-09-07_1832.jpg

usput ovi alu prstenovi oko cajgera daju efekat kao da su isti okruzeni narandzastom bojom pozadina na poziciji je bela a kad se ukljuce farovi pozadina je crna ...poz

03-09-07_1836.jpg

03-09-07_1836.jpg

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

ne kazem ja da mi se ne svidja ta boja osvjetljenja, svidja mi se ali u GOLFA.... al zna se sta je tradicija BMW-a.... pa to vam je isto kao da stavite farove od golfa na BMW-a.... ;)

Link to post
Share on other sites

pogledajte malo novije modele ...mozda cete i tad reci da je kao u golfa ?

ps.izaslo me mnogo posto je radjeno najkvalitetnije sto moze ...meni licno malo monotono narandzasto osvetljenje u starijim modelima i zadrzao sam ga samo u granicama normale ;) nemam pojma odkud vama crvena boja u bmw-u... jedino ako sam ja daltonista mislim da je ono narandzasta? :preved: ujedno kad mi svetla na poziciji imam totalno fabricko osvetljenje samo sto je pozadina bela :preved: nekom se svidja nekom ne ja licno sam zadovoljan i imam lepsi pregled na tabli i ne zamara toliko kao jednobojno...

Link to post
Share on other sites
  • 7 months later...

To je bukvalno skrnavljenje table.Zna se koje je boje tabla u Bmw-u,to je tradicija,to je jedan od zastitnih znakova.Sve to super izgleda,istu potpuno istu tablu je uradio drugar na Mecki E500 i stvarno dobro izgleda ali to kad si uradio to nije vise BMW to je sad neki obican budzeni auto.Neke stvari se na Bmw-u nikad ne diraju i kad se budzi a ovo je jedna od njih.Onda si mogao da skines i bmw znak i napred i nazad i da zakacis znak od folsvagena ili audija isto bi bilo.Ne znam da li se neko slaze samnom ali to je moje misljenje? Zelim ti srecu u nastavku skrnavljenja BMW-a.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

malo me nervira ona bledo narandzasta,da je mozda malo tamnija...a to je samo moje misljenje!mada nije lose ni tako!!samo me nervira kada se stavljaju pozicije u druge boje,plavo,crveno,zeleno...i ona plava lampica na prskalice!!e to je dzukacki totalno!!

Link to post
Share on other sites