Recommended Posts

iskreno, pre ovog bmw-a sam imao reno clio 97, zatim jaje audija i slucajno me drugar naveo da ga kupim i naravno tu ostajem na toj relaciji laky-bmw do ...naravno, primecujem da je vecini od vas prekaljenih bmw vozaca ovaj moj smesan ali sam ja zato i odlucio da napredujem u kubikazi i konjazi:)

Link to post
Share on other sites

joj drugari muka...nervira me ovo stanje sa Crnogorcima...to je jedini razlog sto gfa prodajem i iskreno bih voleo 520...to bi mi zadovoljilo sve prohteve!

img1305mp2.th.jpgthpix.gif

nazalost, nisam ga slikao bocno, sory

img1311xz2.th.jpgthpix.gif

Link to post
Share on other sites

vidi se da je ochuvan, al nema shanse te pare da dobijesh..

drugar je kupio E34 525iX karavan, sa FULL M opremom (kozna sedishta na dugme, M tabla, svi podizachi, dupla klima, sve sve) za 1900 jura, na italijanske table..

Link to post
Share on other sites

ma znam i ja ljudi sve to...zar ne vidite da je to ocajnicki pokusaj da prodas nesto sto najvise posle porodice volis...jblg...ne znam ni zasto ga prodqajem, jedan mi poznanik nudi(o) 2500 evrica ali sam se ja 'femkao'....sada ako bi hteo pitanje da li ce pristati....

Link to post
Share on other sites

lep je auto nema sta da se kaze ,al ga jebe sto je crnogorac a to kod nas vise niko nece da kupi iz 2 razloga 1) sto se ne zna dal ce i kad ce biti prevoda na srb table i 2 zato sto crnogorci skidaju kozu s ledja kad su registracije u pitanju i sto si obavezan da das + jos 50 e onome na kome ti se vodi auto( drugar moj dao nije mu hteo reg bez 50 e).

Jos nesto cena ti je isuvise visoka za cg table jbg pa dragance je prodao njegovu 520 za oko 3000 e na BG table... pa ti sad vidi...

Link to post
Share on other sites

znam drustvo, ja cu ga verovatno prodati u super slucaju za 2500 evrica (toliko sam dobijao pre dve nedelje) a na kraju jbg...sta da radim naci ce se valjda nesto i za mene:)zato smo svi ovde, elem, ako ga mozda neko od vas ili vasih ne 'bezecuje' prodacu spojler, bele zmigavce, pozadi sam mu stavio hellin spojnik stopova....ma ja bi ga tek 'budjio' al kad bre brate kao da nije moj...ili cu sve to poskidati za nekog sledeceg bmw!

Link to post
Share on other sites