Prosto receno E34


Recommended Posts

Ljudi me pitaju da li bi kupio glanc nov bmw. Naravno, ali i e34 ostaje kod kuce.

Ljudi me pitaju da li bi kupio e39. Ne, ali bih kupio njegov motor i enterijer pa sve to spakovao u e34.

Jednostavno, dizajn za sva vremena. I danas posle ovoliko godina, ja sam opcinjen njegovim spoljasnim izgledom.

Neko ce se cuditi, nekome ce biti smesno, ali po mom ukusu, najlepsi bmw ikada napravljen, koji sa sobom nosi duh starog vremena, eleganciju sadasnjosti i pomalo zapostavljan u danasnje vreme identitet bmw-a.

Imam ga, obozavam ga.

http://www.youtube.com/watch?v=e7hhbBbqfpI...feature=related

Link to post
Share on other sites

Hvala za ovu 5-icu za iskrenost, ali stvarno, ono, bas iz srca kazem za izgled. Jednostavno i danas posle toliko vremena koliko ga imam, stanem ponekad i ostanem bez reci. Kao da zraci, a ja sve to upijam. Mozda sam poludeo, ali sta cu.

Mislim samo da na pravi nacin volim ovaj auto.

Link to post
Share on other sites

zato je bmw bmw, koliko god star bio izgleda vrhunski, na primer, ove korse opeli, kad god izadje nova, ova prethodna koja je do pre dva dana bila u fulu, sad je bzvz brzo im moda prolazi, to vazi i za sva ostala kola, osim za bmw i slozicete se mercedes kolko ga god mrzeli

Nisi ti poludeo, jel ako jesi onda sam i ja, i 90 % nas ovde...

Link to post
Share on other sites

"I danas posle ovoliko godina, ja sam opcinjen njegovim spoljasnim izgledom.

Neko ce se cuditi, nekome ce biti smesno, ali po mom ukusu, najlepsi bmw ikada napravljen, koji sa sobom nosi duh starog vremena, eleganciju sadasnjosti"

:) :angry: :angry: :angry: :( :prankster2: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping:

da li je najlepshi bmw ne znam ali najlepsha 5ica sigurno jeste. samo je enterijer vech postao zastareo

Link to post
Share on other sites

nirvana slazem se da je ta 5 najlepsa u svom dobu jednostavno lepsi auto u toj klasi tada nije postojao..............

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Sta reci za E34?! Poslednja serija koja ima 4 fara, po kojima je BMW poznat ...jos kad se sad ubace angel eyes... Vrh!!!! Ima li sta strasnije za vozaca kad mu se velikom brzinom u retrovizoru jako brzo priblize dva fara... a onda se upali ablend... i druga dva... i moras da se pomeris... BMW te obilazi!!!! Kako me je to plasilo i odusevljavalo dok nisam imao BMW.... Sad ja njih plasim!! :)

Jebes sad ove "japanske" farove sto stavljaju...

Link to post
Share on other sites
Ljudi me pitaju da li bi kupio glanc nov bmw. Naravno, ali i e34 ostaje kod kuce.

Ljudi me pitaju da li bi kupio e39. Ne, ali bih kupio njegov motor i enterijer pa sve to spakovao u e34.

Jednostavno, dizajn za sva vremena. I danas posle ovoliko godina, ja sam opcinjen njegovim spoljasnim izgledom.

Neko ce se cuditi, nekome ce biti smesno, ali po mom ukusu, najlepsi bmw ikada napravljen, koji sa sobom nosi duh starog vremena, eleganciju sadasnjosti i pomalo zapostavljan u danasnje vreme identitet bmw-a.

Imam ga, obozavam ga.

http://www.youtube.com/watch?v=e7hhbBbqfpI...feature=related

Da,da apsolutno se slazem sa tobom.Imao sam dva 525 i 535 a u petak idem po treci :)

Link to post
Share on other sites
  • 5 weeks later...
  • 1 month later...

U pravu si da je e34 jedan od najlepsih BMW-a.Secam se jos kad sam bio mali,neke 94-95 godine,komsija je imao crnu peticu i,tamna stakla.I secam se koliko sam se tripovao sa tim autom,i koliko sam zeleo da ga imam.Imam ga dve godine i mogu ti reci da se ni u jednom trenutku nisam razocarao.Vozio sam se u novijim automobilima i mogu ti reci da je od nekih qurcevih golfova,pasata.opela MNOGO,MNOGO bolji bez obzira sto su oni novijeg godista.Konacno sam upoznao prave ljude,jer su mi se svi ovi sa pricama npr. golf 2 1.6 ide ko metak., renault clio ne znam koja kubikaza ide ko 3.0 v6 popeli da ne kazem na sta,a reci cu samo ovo "Nosim cipele 47,a o ostalim dimenzijama da ne govorim".To je iz nekog domaceg filma,ali to nije ni bitno.Bitno je da se vozi BMW,i da ljudi znaju sta je pravi auto,jer BMW je BMW bez obzira koje godiste,sta ima od opreme itd.Jos jednom veliki pozdrav

Link to post
Share on other sites