AMORTIZER SERVIS " GORAN "


Recommended Posts

remont svih vrsta amortizera

garancija godinu dana

spustanje i podizanje automobila

trkacki program

popust za clanove bmw kluba

063 890 8259

Link to post
Share on other sites

Ja sam otisla kod Gorana kad mi je pukla jedna zadnja opruga. On stavio privremeno neku svoju i uzeo mi valjda 20eur. Kad sam sledeci put dosla da promeni obe zadnje opruge on mi vratio pare. Tako da je ispalo da ja njemu nista nisam ni platila.

Link to post
Share on other sites
  • 8 months later...

Citajuci ove vase pohvale i ja se odlucih da remontujem amortizere u doticnim servisu.

Na zalost moje zadovoljstvo je potrajalo jedva mesec dana,

ipak vazi staro pravilo ko ne plati na drumu........................

Link to post
Share on other sites
jel zna neko poshto je remont samo prednjih amortizera za kocku, ili da se privatim telefona? :D

da,da...kazite cene!

Link to post
Share on other sites
Imas garanciju godinu dana........

Ma nije problem garancija, i da me ne shvati neko pogresno, decko radi sasvim OK,

ali jednostavno to je privremeno resenje ili recimo ok resenje za juga, golfa.......

Ipak za ozbiljan auto nije to tako jednostavno, otvorim amort, napunim novo ulje i to je to.

ili pak slucaj kao sa mojim prednjim, stavicemo uloske koji su najpriblizni dimenzijama fabrickih.

Da bi se igrao sa amortima moras fiziku da drzis u malom prstu i tacka!

Link to post
Share on other sites

Na amortizeru koji je Goran napunio sam vozio BEZ opruge koja je pukla a da ja to nisam provalio, primetio sam da povremeno nesto struze i kad sam na kraju nasao vremena da odem do Gorana nisam verovao sta se desava. Moze da prica ko sta hoce, covek itekako zna svoj posao, a ko nece da puni uvek ima izbor da kupi nove koji cesto traju krace od polovnih sa otpada.....

Link to post
Share on other sites
kad sam ja radio, pred novu godinu, remont prednjih i zadnjih po 40e

40e za komad,par ili sva 4?mozda zvuci glupo,ali stvarno nisam upoznat sa cenama.

Link to post
Share on other sites

toooo Lemi!nego,sta mi predlazete:remont sadasnjih(prednjih) ili ubacivanje dobrih polovnih?ajd sad..........

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 6 months later...