Recommended Posts

druze slika ti je extra... prava lokacija :lol:

ps. spojio sam ti sve u jedan topik, zajedno sa onim slikama od prije, nema potrebe da se otvara vise od jedne teme za jedno te isto auto... :pleasantry:

Link to post
Share on other sites
  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Moram jos jednom. U sklopu novog topika o slikama automobila bice i topik sa ovakvim (umetnickim) fotkama, pa izvolite. Izvini Boki za mali off. zato tvoj auto ide prvi. :pleasantry:

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Interesantno...neobicno....fenomenalna slika ....fenomenalna ideja :pleasantry:

boki.jpg

Nebo - asfalt - tragovi guma.....strava slika ...!!!

boki325i.jpg

Inace....ovo su slike za koje su svi glasali u ... "SLIKE - KAKO SU TO NEKI OD VAS ODRADILI" :pleasantry:

Link to post
Share on other sites

Tako je,slike je odradio jedan poznanik koji se bavi fotografijom,stigle nove felge brock b1 polirani rub naprijed 8,5jx17" et 13 i iza 10jx17" et 20 i nove gume 215/45+235/40,rubnjaci i naprijed i iza izvučeni,ceka se lakiranje stranica i blatobrana,lpg je izvaden iz auta,za koji dan slijede nove slike

Link to post
Share on other sites

Mislim da se naprave tri slike razlicite ekspozicije pa se u PS-u uklope.

HDR slike su u pitanju. Evo vam par primera:

http://neatorama.cachefly.net/images/2007-02/hdr-holland.jpg

http://www.madebymark.com/madebymark/tower...s-HDR-small.jpg

http://teliczan.files.wordpress.com/2007/0...wbywatermss.jpg

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Evo auto gotov nakon dugo vremena,ljetnji set je stavljen,rubnjaci prosireni,spusten,glazba,tapecirane oplate vrata,pragovi,sve novo sta da kazem...ja sam zadovoljan ucinjenim pa eto koja slika,s moba za prvu ruku.

dsc00104f.th.jpg

dsc00102hcf.th.jpg

dsc00113wcm.th.jpg

dsc00114yts.th.jpg

dsc00110y.th.jpg

dsc00105i.th.jpg

dsc00099s.th.jpg

dsc00103f.th.jpg

dsc00110zeo.th.jpg

dsc00107t.th.jpg

Link to post
Share on other sites

I malo o autu:

bmw e36 325i coupe 04.1994.god 280 000km

-m50b25 vanos kompletno preslozen motor prije 2 god.,glava m52b28 (sad oko 60 000 km s njim)

-motane grane,bmc filter zraka otvoreni,komplet inox ispuh bez katalizatora

-M prednji branik,pragovi,retrovizori,lajsne unutarnje i vanjske(orig.m3),maska i bubrezi redizajn

-M volan trokraki,rucica mjenjaca svijetleca,profil.sjedala,crni tapec.krova iliti nebo(orig.m3)

-siber,klima,board comp.,abs,servo,centralno

-bilstein b10(-60mm naprijed -40mm nazad)amortizeri i opruge

-M-optic

-brock b1 polirani rub 8,5jx17"+10jx17"

-prosireni rubnjaci

-multimedija Kenwood kv725

Link to post
Share on other sites

Vrh, vrhova za E36. Ja bih jos dodao Angel eyes i to je to. Sto bi rekli, sedi 5... Svaka cast...

Link to post
Share on other sites

Angel eyes sam imao,riknule diode pa sam izvadio,a xenon nemam.Cim bude bilo love uzeo bi neonske i xenone 6000 k i jos mi fali zadnji M-ov branik ali sad mi je rega za mjesec dana,a treba i na more ici.

Link to post
Share on other sites