Slike u najboljoj rezoluciji


Recommended Posts

Lepa sestica, neverovatno koliko mu znace ti farovi sa diodama. Jos ako je gtd ili gti...
Hvala ima sve od opreme bukvalno cista fabrika obicna 6 nije gti gtd obican tsi al, opreme ima bukvalno sve

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
  • Replies 140
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
  • 4 weeks later...

Kad vidim ovaj branik na ovoj boji, pozelim da kupim M branik za svoj auto :). Nekako sam do sada odoleo ... Nije stvar ni novca, nego me sada mrzi da trazim original sa svim plastikama a kopiju necu, jer verovatno fali neka plastika pa bi ODLEPIO u procesu nabavke istih :). Znam koliko sam nerava potrosio da tunele za hladjene kocnica nadjem za e36 ... na kraju sam ih sam napravio od 4 komada napravio 2 :)

Link to post
Share on other sites
7 minutes ago, castor said:

@smg Pa Filip je prodavao svoje branike koliko se sjećam...

Zadnji samo ... A nisam se, iskren da ti budem, ni odlucio jos na taj potez ... 

Pricao sam sa zenom, necu sledece dve godine traziti drugi auto, pa mi se sada mozda i isplati da idem na //M look ... 

Link to post
Share on other sites
On 2/18/2020 at 7:09 PM, smg said:

Kad vidim ovaj branik na ovoj boji, pozelim da kupim M branik za svoj auto :). Nekako sam do sada odoleo ... Nije stvar ni novca, nego me sada mrzi da trazim original sa svim plastikama a kopiju necu, jer verovatno fali neka plastika pa bi ODLEPIO u procesu nabavke istih :). Znam koliko sam nerava potrosio da tunele za hladjene kocnica nadjem za e36 ... na kraju sam ih sam napravio od 4 komada napravio 2 :)

Dobijes sve komplet sa nekim kopijama cak i maglenke sa nekima ne, jedina stvar koja ce ti faliti su usmerivaci vazduha ka kocnicama sto moras traziti ili polovno ili oem :)

Link to post
Share on other sites
7 hours ago, NikNS said:

Dobijes sve komplet sa nekim kopijama cak i maglenke sa nekima ne, jedina stvar koja ce ti faliti su usmerivaci vazduha ka kocnicama sto moras traziti ili polovno ili oem :)

Pa to :) Tu sam i odlepio bio na e36ici :) ne da prolazim kroz to ponovo :)

Link to post
Share on other sites