BMW CIC hard disk


Recommended Posts

Pozdrav svima,

 

Ima li neko iskustva sa sledecom situacijom. Na bmw f10 cic sistemu imam problema sa HDD-om. Sve mi radi uredno osim Music collection-a (i stvari vezanih za to -> npr. kada odem na memory available izbaci mi No info, ili kad odem na Delete music izbaci Function currently not available). Navigacija, radio i ostalo radi kao i prije.

Pretpostavljam da je hdd pred crkavanjem, ali nek se javi neko ko je imao iskustva :)

Link to post
Share on other sites

Pretpostavljam da ti je oshtecena particija za music collection na HDDu, da li radi toga shto ti hdd crkava, ili sama od sebe (zna i to da se desi).

Moj savjet bi ti bio da kupish novi SSD od 256GB, i zamijenish svoj HDD sa njim, imash linkove koji ce ti pomoci u tome , npr: https://www.e90post.com/forums/showthread.php?t=1157480

Novi SSD ne koshta puno, a zauvrat bi dobio pouzdaniji drive i puno brzhi boot time za navigaciju, music collection, itd.

Link to post
Share on other sites

Hvala na odgovoru. Malo sam citao o toj temi, i ssd je najbolje rjesenje, samo je problem sto je na CIC-u pata konektor, dok je 99% ssd-ova SATA konektor. Ako slucajno ima negdje pata ssd cijene su poprilicno paprene. Razmisljao sam o nekom konverteru, ali ne znam kako bi radilo to rjsenje i da li bi se uopste uklopilo u ladicu

Link to post
Share on other sites