2007 335i M paket


Recommended Posts

Evo da vam predstavim moju novu vozilicu.

335i cabrio,160k na satu,kupljen u delti po recima prethodnog vlasnika.

u planu je sredjivanje letnjih felni u crno,poliranje soferke jer je dosta izgrebana,ciscenje koze,nove gume itd.

Slike kasnije kad ih prebacim

 

Link to post
Share on other sites
  • Replies 80
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

9 hours ago, Djoksa530i said:

Srecno, zvuci odlicno. Jel onaj crni sa oglasa, sto je slikan kod arene?

Nije,beli je sto je bio na oglasima u gruzi kod kg,vlasnik ima farmu pa je dosta prasnjav bio a gledao sam i onaj u cacku maltene dva ista auta ako izuzmemo da je ovaj u cacku 325 benzin a ovaj 335 sa m sport suspenzijom dosta tvrdjom,onaj u cacku je imao par senzora za zameniti i motor mu malo nemirno radi na leru(trese malcice) a ovaj nista sto bi se mogli videti na oko.

 

Link to post
Share on other sites
16 hours ago, Sale-Sombor said:

Srecno i da te lepo sluzi novi autic 🙂

Pripazi ko ti polira soferku, jer ako se radi kako ne treba moze se napraviti dioptrija kod stakla

Hvala ti,videcemo sta ce da ispadne od toga

Link to post
Share on other sites

ove zimske felne sto su na njemu mi delujju kao kopije,vlasnik kaze da ih je uzeo u delti,kad ih skinem pogledacu zig.

kolike najsire gume mogu da stavim da ne cese na letnji set? 9j zadnje a 8 prednje trebalo bi da moze 275 pozadi a 245 napred,fabricki dolazi sa dosta uzim gumama

IMG-1736.jpg

IMG-1737.jpg

IMG-1738.jpg

IMG-1739.jpg

IMG-1741.jpg

IMG-1764.jpg

Link to post
Share on other sites

499-EE878-8079-4-EAB-8742-EA8-A1-E9227-E
 

budziti ili ne budziti?

Auto mnogo lepo vuce sa ovih 300ks taman kolko treba ali moze to jos kazu da ima kovane internale fabricki,e sad koji im je limit to ne znam

Link to post
Share on other sites
36 minutes ago, yosh said:

Lep auto, bice jos lepsi kad montiras te style 225 felne, nek te lepo sluzi!

Hvala,farbam ih u crno mislim da ce leci odlicno na belu farbu mozda jos neki karbon detalj i bice do jaja

Link to post
Share on other sites

Uu kakva retkost na našim putevima. Srećna kupovina. Pregledaj prvo motor, pa onda diži snagu, koliko znam, jako lako se digne na blizu 400 samo sa čipom, a to je već ozbiljna konjaža. Puno predjenih km želim bez kvarova.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

IMG-1796.jpg

IMG-1798.jpg

IMG-1800.jpg

IMG-1801.jpg

IMG-1803.png

IMG-1805.png

soferka ispolirana 35 evrica,veceras cu da vidim da li je bolje sto se tice odsjaja farova jer mi je bas smetalo,zvao sam i ovlasceni da pitam za cenu nove 100k din sa ugradnjom a 82k din bez.

koza malo ociscena ali izgleda da je neko farbao ne bas tako dobro pa se pa je spala farba,u nedelju ih mazem leatherique rejuvinator uljem,to ce da prenoci pa u ponedeljak kad to ocistim trebalo bi da izgledaju bolje

 

ako nekom trebaju 2 dobre gume 225/40/19 pzero nek javi,dot 2019,cena dogovor.

Link to post
Share on other sites

Poslednjih 400km potrosnja izmerena od cepa do cepa 11.22L/100km,nije strasno.

Auto je mnogo tvrd u gradskoj voznji znaci bubrege izbija,pogledacu da nije prethodni vlasnik stavio neke sportske opruge il nesto,nemoguce da je fabricki ovako tvrd

Link to post
Share on other sites

@vasa 
Добар мотор нек је наздравље! Лично никад не бих чиповао ауто од 306кс ако планирам да га возим дуже...
Питање за тебе, где си радио полирање шоферке? Може и на пп, наравно ако си задовољан како је урађено.

Благодарим!

Измена: Ok видео сам на слици инстаграм профил вероватно је тамо рађено.

Edited by Dušan///
Link to post
Share on other sites
41 minutes ago, Dušan/// said:

@vasa 
Добар мотор нек је наздравље! Лично никад не бих чиповао ауто од 306кс ако планирам да га возим дуже...
Питање за тебе, где си радио полирање шоферке? Може и на пп, наравно ако си задовољан како је урађено.

Благодарим!

Измена: Ok видео сам на слици инстаграм профил вероватно је тамо рађено.

Tako je,lik renta garazu u kuci 5min peske od beoshopping centra,malo je bolje ali i dalje se svetlost prelama bas dosta i smeta,spolja lepse izgleda,vidi ako mozes da to sam odradis samo to treba pasta sonax recimo i polirka

Sto se tice cipovanja mislim da mu do 400-450 nece skoditi naravno da to bude kako treba odradjeno

Ponedeljak idem da odradim dekarbonizaciju,bas me zanima kako ce se ponasati auto posle

Link to post
Share on other sites

3224-C5-B2-61-D9-4326-B5-A4-8-B81-E22-EB

770-D02-E2-3242-4-EB1-9-FCA-8-FF7632-BEF

9625641-D-50-E9-4-F1-D-A420-D1-FEF7-A90-

A0-EB2337-9-E73-4-FC5-B26-E-2-B6367-FA00

E4-D95552-8768-4-DAE-99-C0-19-FBF9-E4548

6-DCDCDD5-573-C-40-CB-A6-F5-283-D3-EE2-C

E4-BACB00-6-E76-4-AE3-A332-112-DE57-FBB8
 

ovo je jedan od retkih automobila koji pozelim svaki dan da provozam,bas mi se svidja auto samo da je malcice meksa suspenzija

staklo fara sam nasao hella za 100 evra komad tako da cu to zameniti da izgledaju farovi kao novi

Edited by vasa
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

dekarbonizacija odradjena,cini mi se da auto ima vise snage ali nisam siguran

posle jedno 700km kad sam se vracao iz budimpeste posle cekanja u mestu 4h na granici stanem na omv u beskoj i nece da upali,slep do majstora i 500 evra kasnije novi alnaser denso i novi akumulator bosch i sad radi jos bolje,ler mu je mirniji malo i proradila mi je uticnica za upaljac,inace izvadjen akumulator je imao datum 2007god na njemu

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
4 hours ago, Sale-Sombor said:

Prelep auto, sad gume moraju da budu stalno namazane 😁

To mi je isto rekao lik sto je farbao felne,uzecu taj sjaj za gume

Link to post
Share on other sites