2007 335i M paket


Recommended Posts

Mislim da ne odgovara,nikako ne preporucujem ovog ebay prodavca a ni ove proizvode jer pogledaj kako strci difuzor morace da se to malo modifikuje da legne kao oem a poklopci retrovizora koji mi nisu jasni kako da ih ugradim uopste kad nema nista unutra,spojler gepeka isto ne pasuje bas kako treba,

znaci izbegavajte ovaj carbon star

cena difuzora ti je 470 plus 55 shipping i carina jos trecina od toga bolje. Idi kod ovog naseg budzevine sto presvlaci karbonom 

Link to post
Share on other sites
  • Replies 80
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nakon zamene dihtunga poklopca ventila pre mesec dva kad se ugasi auto pedala kocnice se stvrdne,cim se auto upali radi normalno,sad je izgleda poceo da mi se cuje wastegate kao lanac pri paljenju pa ne znam dal su ta dva povezana nekako jer mi se turbo uzice rekao da proverim snagu vakuma zbog ovog sto se cuje pri paljenju.

proverio auto u performance motors kazu to je normalno,jedino nove turbine da se ne cuje

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Ako bas moram po kisi da ga vozim pre ulaska u garazu uzmem isperem ga kompresorom na brzaka ali po meni je ovo auto za leto

Link to post
Share on other sites

Mozda ubacim ove kineske turbine kazu po internetu da su ok,prethodno cu ih proveriti u turbo servisu,za 1000$ i jos 1000$ za intercooler,creva,charge pipe itd to mu dodje najjeftinijih 600whp

CB77-AC92-4-E2-C-4931-B0-DD-E98623-DE7-D

Link to post
Share on other sites

Kazu moze do 750nm ali ako ne dajes pun gas u prvoj i drugoj to ne bi trebao da bude problem,mozda moze i da se izmapira obrtni moment koji max u prvoj i drugoj ili manualni/dct swap posto je isao dct sa m3 u 335is verziju to bi u sustini bilo najbolje

 

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
13 minutes ago, somi92 said:

Bas je lep, steta sto je put u kosutnjaku toliko propao da bukvalno samo gledas da ne upadnes u rupu. Koliko konja ima on sad?

Ovo je na avali slikano,pa stock je 306ks fabricki,ako se ne proda do kraja leta krecem budzenje a kod nas se tesko prodaje sve sto nije ispod cene

Link to post
Share on other sites

Imam utisak da bolje ide kad je hladno napolju,mozda bi mu dobro dosao veci intercooler,inace u sred leta mirise na vrelo posle voznje

Link to post
Share on other sites