Kupovina m3 e36


Recommended Posts

  • Replies 111
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

konkretno ovaj m3 i ima menjac sa 5 brzina, ali to sam vec napisao...

pa vidi meni se svidja spoljashnjost, i mashina, mada i unutrashnjost samo shto je konkretno kod ovog modela shit jer nema neku lepu crnu kozu nego ono pola platno a pola prevrnuta koza....

Link to post
Share on other sites

M3 uzimam iskljucivo zbog srca.... A za spoljasnjost moze da se sredi i obican bmw e36... ovo je samo plus....

Link to post
Share on other sites

izgleda da je menjan volan....

oko 10 sam se cuo sa vlasnikom i trazi mi 1300e doplate, ja sam mu nudio 1000, on mi trazio 1500 i na kraju kao rekao se nadjemo na pola tj da mu doplatim 1300e... s tim shto mislim da bi pristao i na 1200....

Link to post
Share on other sites

znam druze, zwao sam swe m3-ojke shto su po netu...

a inace golf je u oglasima vec, pogledaj na prvoj strani imash sve napisano...

e, da, predstavi negde tvoju bembaru koliko sam video na onoj maloj slicici auto ti prelepo izgleda

pozz

Link to post
Share on other sites

evo samo da kazem da odustajem od ovog m3, ali samo od ovog... potraga je josh uvek u toku :)

razlozi su vecinom i navedeni ovde na temi od strane korisnika, a takodje mi je i dechko koji je gledao auto javio da je zesci krsh i da ga preskocim... toliko od mene u ovoj temi... dok ne naleti neki drugi :)

Link to post
Share on other sites

Evo ti moj predlog, to ne mora biti zamena, prema tome prodaj golfa za 6500, i dodaj jos 1300 na ovaj sto sam ja postavio, tu ne mozes da pogresis, ewo i transporter licno zna celu pricu oko auta pa se konsultuj sa njim.... mislim da bi ti to bilo najbolje resenje, posto malo ima m3 koje su ovako ocuvane, posto i sam znas da to nije auto za cuvanj... Sta mislis o tome?

Link to post
Share on other sites

Ma 7 ne moze ni u ludilu, pogotovo posle 150000km.... Posto na svakih 100000km motor bi trebao u proseku da trosi 0,5 do 1 l vise na 100km...

Link to post
Share on other sites

Ma nisam ja pitao zbog toga, nego da znam posto me interesuje... nisam znao

Link to post
Share on other sites

...ako je taj auto bio zuti pa je prefarban u plavo zaobidji ga !!!

...vidim da je sad SD, bio je BG ! ...fali mu dosta na prednjem delu, hladnjak klime. gomila plastike, metala...

...ofarban lose pa se skida i ljusti farba po celom autu i to izgleda odvratno sa mestimicnom zutom koja probija kroz plavu !

...proveri po broju sasije dal je 3.2, mislim da je to bajka za menjac da je menjan i da je auto ustvari 3.0 !!! ...naravno to se sve da lepo proveriti :)

...jaka je cena s obzirom da je placen (racunat u kompenzaciji) oko 6k, cena za kes je bila 5-5.5k !

Link to post
Share on other sites

Ma nemora da proverava ionako je odustao... A to sto si rekao je sve tacno, po slikama se vidi da nesto tu nije ok...

Link to post
Share on other sites
svašta se ovde može pročitati....

M JE NEMOGUĆE DA TROŠI 7l

...nemoguce kad su DOBRI retki !!! :)

...zdrav i potpuno fabricki moze da trosi oko 8l, naravno vrh gasa u 5,6 i oko 80-90km/h !!!

..i da naravno PRAVOG goriva a ne ovog naseg DRNCHA !

...kakav bi to izazov bio voziti M-a na vrh gasa 80-90 ??? aaa !!! :)

Link to post
Share on other sites
svašta se ovde može pročitati....

M JE NEMOGUĆE DA TROŠI 7l

Reakao sam: 70km/h u 6-th.Znači auto sa VANOS sistemom,mase 1500kg,motorom koji razvija 350nm i 3.15 prenosom .Na 1700 obrtaja troši više od 7 litara na 100km :) . Uostalom vidi.

84869188ww2.png

Link to post
Share on other sites

Bane tu smo mi pogresili, zato sto su bil milje na cas, pa je od 0-100km/h bilo ustvari 0-60mph...

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.