Kupovina m3 e36


Recommended Posts

e taj program je tačan verovatno ko onaj što si stavio za izračunavanje prolaznog vremena na 402m

po kome je M-u trebalo 23sec da predje 402m ?

a i batalite te tabelarne proracune lepo vam je misko rekao sa našim gorivom pod tim rezimom voznje ne može da troši spod 10l!

402-13.4s E sad kako ste dosli do tih 23 ne znam :) .

Ponavljam :) Hoćeš da kazeš da auto sa navedenim podacima na 1700rpm ne troši manje od 10l :pleasantry: :pleasantry: .

Tačno je da na našem gorivu motor imati veću potrošnju.Makar bilo i ono najbolje na svetu jer kod nas se ne proizvodi BMB98 :)

Link to post
Share on other sites
  • Replies 111
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

oko 8-9 ali je auto stvarno dobar, auto je bio 3.0 pa je ubacen 3.2 motor i ostao je 5 stepeni menjac, vlasnik ga dobro odrzava i redovno se vozi !

...plava boja enterijer svetlo sivi ! ko je bio na skupu u ZR-u mogao je da ga vidi, imao je 18' felne sa m3 e46 !

Link to post
Share on other sites

A da lep je autic, sad ozbiljno razmisljam o m3 e36 ako je 8-9000 e, jer necu da se bakcem sa 325i pa ubaci s50 pa ovo pa ono, kad ce mi doci na isto pa i skuplje...

Link to post
Share on other sites
aha e taj nemam pojma koji je

pomislio sam na onaj okiceni.....taj je lupan da mu nije dobro :D

Ajde bezi... Ja gledao onog plavog NS pola sata da bih nasao sta nije u redu :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:

Link to post
Share on other sites

ovaj smederevski bmw m ti i nije pravi m bukvalno menjac 5 brzina bio zuti pa sad plavi taj auto ne vredi te pare ni u ludilu volan mu je odrpan kao da je presao 500000 km,ko zna sta sve tu fali,tako mi lici sudeci sa slika mozda gresim, a inace tvoj golf je verovatno kupljen od tipa iz sombora prodavao se prosle godine na najlon pijaci u novom sadu par vikenda znam ja bio sam sa njim i pricali smo tada sam ja prodavao moju 2-jku. Za ovaj plavi m iz ns ne znam ali deluje stvarno ocuvano... kao sto su vec ljudi rekli taj bi trebao da sluzi za vikend voznju,ako sem ako nemas mnogo para, registracija je isuvise velika ali moze da se sredi na 2.0 i da bude 23000 din samo moras da poznajes prave ljude iz vince sa masinskog instituta. Moras dobro da obratis paznju ako je autu menjana boja ili je greban iskreno retko koji nije ogreban jer to su vozila koja se voze brzo...treba obratiti paznju dal nije bio "skasen" pa vaskrsao..........

Link to post
Share on other sites

Pa da evo sad sam pogledao oglas to je njegov golf, sam ga je farbao, on radi airbrush, jedan je od najbojlih, to mi je inace, malo dalji al smo stalno zajedno, posto imamo zajednickih tema....

Link to post
Share on other sites

Lakse ces ga prodati ako stavis vise slika, aj stavi neke slike unutrasnjjosti, da vide ljudi lepo o cemu se radi....

Link to post
Share on other sites

...nemam, kasno sam stigao na skup !!!

...ali ima neko sigurno samo cuti !!! :D

taj sto je okacio na temi sa skupa ima, nek okaci ponovo samo u prirodnoj velicini

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.