NAJVECI BISERI NA FORUMU


Recommended Posts

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Posto sam trenutno bez auta pa se ceo dan "vozam" po forumu

naleteo sam na ovo pa sam se sam smejao.

*****BMW KLINIK:::Ej MIŠICU saznao sam ime neuro-hirurga kog sam ti preporucio, sve preko veze,ima da te operiše i posle ces i ti biti normalan ******

*****///MISIC:::Tebi treba neka sestra, jebali te hirurzi! *****

:D

Link to post
Share on other sites

Jao ljudi, ne mogu da nadjem onu izjavu gde je tema bila oznaka na gumama,

kada je neko napisao oznaku na gumi i ///Misic pita, kolika je brzina za gumu, koliko tezinsko opterecenje,

a Gadafi lepo kroz tu oznaku definise sve karakteristike gume i na kraju, kaze da mozes komotno natovariti 500 kg kupusa i vozati se komotno.Hahahha

Ja sam tu "odlepio"!

Ajde ako to neko nadje, neka okaci!

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Placem hahahaha.

Ide ovako.

drugari, treba mi o5 vasha pomoc

kako da proverim krov na onom cabrio dali je dobar?

dovati crevo i prskaj :unsure:
Sto znaci, ako nigde ne curi, tu je sve ok.

postupak 2.

sednes unutra, ako ne udaras glavom, dobar je

postupak 3.

pogledas u retrovizor, ako vidis recimo drvo, dobro je.

to je to u najkracim crtama.

test br 2 je proshao, ovaj pod 1 cu da mu uradim iteracu u perionicu pa cu videti dali pushta, a ovaj pod 3 ne kapiram kako mislish ako vidim drvo u retrovizoru???
Link to post
Share on other sites

Zajebi ti sve to kad je ovaj covek najludji....

mozes lako da upotrebis cement u soliteru posebno zato sto imas psa :( neime postavis mu cement u neku posudu umesto peska i kad se kuce iskenja u cement i ako ga odma ne zapiša ti ga poliji vodom ...i tako gono po gono i izlijes plocu .jako prakticno prvenstveno ne smrdi a do proleca moze kuca da se napravi :(

PS:nemam pojma al to mi prvo palo na pamet kako iskoristiti cement u soliteru ,mozda i patentiram ideju :):lol:

Link to post
Share on other sites

ahahahhahahahah!!!!!!!drvo u retrovizoru!?ahahahaha!!!!!!!kuche u cementu!?ahahahahaha!ljudi,stomak me zabolio!!!drvo,hahahahaha!niste normalni!!!!

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

E...setila sam se...:big_boss:

Skoro mi je Babich ugradjivao ksenone...

Bila je mecava, dogovor je bio da on uzme moj auto...ugradi ksenone...vrati auto, zakljuca, sakrije kljuc..i da se naknadno cujemo..

Zovem ja njega da vidim kako je proslo..:

Babich odgovara...

"E.. Cao Ljiljo...

Ljiljo, Brate..nesto ti je losa struja...

Brate, Ljiljo... farovi su bili nenastelovani..

E..da..Ljiljo, Brate....inace odlican ti je auto "

Naglasak je na: "LJILJO, BRATE" (coool....to znaci da sam "usla" u ekipu) :D

Link to post
Share on other sites
Rekli ljudi iskreno.

QUOTE(nirvana @ Sep 12 2008, 07:46) *

Lutao po bespucima neta i naletim na ovu vrlo kratku poruku na nekom forumu. Iskreno koliko mi je bilo smesno toliko i tuzno jer je covek zaista voleo taj auto.

Ernes Jusovic, Sarajevo...prvi auto koji sam kupio bio je ustvari NEKRETNINA, neki stari Mercedes, star 40 godina, koga je lik donio na kamionu ispred moje kuce. I onda je tu stajo jedno 5-6 godina, ali ja sam ga prao svake nedelje. Posle sam ga iznajmio komsiji da leze kokosi u njemu pa smo djelili jaja..

Ovo je ispricao Rambo Amadeus na kocertu pre jedno 10 godina mozda ima i vise.

Poz

Link to post
Share on other sites

QUOTE(Nidza crveni @ Nov 28 2008, 22:04)

izrazite Nemacke face!hahahaha

na slici su ispali kao da je kineska vlada kidnapovala jednog nemachkog ksenonskog inzenjera (ovog u sredini) i dovukla ga u kinu da ishchupaju znanje iz njega.

a ovo je poruka u kojoj se on javlja svojoj zeni i deci kao sve je ql, lepo mi je ovde i tako to, dok mu ova dvojica drze prangije iza ledja

mislim na fotki se jasno vidi da je lik znojav i da su ga izdrogirali kojekakvim kineskim zmajevima

:D :D :D :) :) :D Kakav kralj :D :D :D :D :D :D

Link to post
Share on other sites
  • 2 years later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

To je ono sto mnogi ne znaju i ophode se tim da je M+S guma za sve, a ni na kraj pameti im nije da je to MUD + SNOW znaci na sprskom BLATO+SNEG :)

Ne ne ne...

Nisi u pravu, M+S znači Minter + Summer. Prvi je ove gume proizveo Michelin, ali su se zajebali u fabrici, trebalo je da piše Winter (zima), pa su okrenuli u kalupu slovo W i ispalo M - Minter... Sad jebiga, to se odomaćilo pa su svi proizvođači počeli da koriste tu oznaku...

Link to post
Share on other sites