Grejanje u kabini


Recommended Posts

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
ma ljudi su rekli da im slabo greje a to je nesto drugo

a za ovo ajde neka kaze neko ko vozi e34

meni grejanje super radi a tu je uvek duvalo hladno

Ja vozim e34 i po tvome moj auto nije ispravan. Jbm li ga mozda i nije ali meni ovako odgovara.

Grejanje mi je super, i duva vruce i gore na soferku, i na sredini i na nogama. Bas ono vrelo, kada smanjim negde a pojacam na sredini, ne mozes da dises od vrelog vazduha.

Link to post
Share on other sites
A sa strane, jel duva toplo ili hladno?

@Dacha...Sta pise u objasnjenju?

Ako mene pitas, kao sto rekoh. Toplo i na vratima. Preko klizaca samo podesavam gde ce jace, gde manje da duva, ali svuda toplo.

Ustvari duva i hladno, ali kad stavim na plavo :D

Link to post
Share on other sites

OK, nirvana...Da vidimo sta ce dacha da nadje u brosuri..Kako god, bitno da je tebi toplo. Sad...postoje ti fazoni da preko centralnog dela kao ubacuje samo hladan, tj. svez vazduh...U stvari nisu fazoni, nego je tako fabricki napravljeno...

Link to post
Share on other sites

Ako je fabricki da na sredini duva hladno, onda je moj auto neisparavan, ali i ako je tako, necu ga sigurno popravljati zbog toga. Zima brate, a ovako bas fino.

Link to post
Share on other sites

ljudi otisli ste daleko... mene interesuje zasto mi je grejanje skroz slabo... a vid odoste na neki drugi problem koji nemam...

otvorite sebi temu za to vase duvanje a meni ako moze ko da pomogne neka kaze sta misli

Link to post
Share on other sites

OK, necu vise da kvarim ovu temu, ali samo da kazem da je prosle zime bilo isto pitanje, zasto duva hladno u sredini i tada je kod mene bilo isto kao i sada.

Citiram sebe, sto sam jos tada rekao.

Vrelo brate duva i gore i dole i u sredini. Kako ga namestim, mislim gde najjace da siba. Naravno dok je motor hladan onda je mlako, ali nakon 5min. banja.

U pitanju je E34 524TD.

E sad jbm li ga jel to samo kod mene ili sta vec, ali tako je.

Link to post
Share on other sites
Interesuje me zasto mi je grejanje u kabini u poslednje vreme skroz slabo, auto treba da radi minimum 15min da bi izasao iz plavog i da nabija temperaturu, i kada postigne temperaturu ne prelazi crtu pre polovine pokazivaca, a grejanje je slabo ako vozim normalno maltene i ne greje, kada ga malo odcepim u trecoj, cetvrtoj oseti se malo jace grejanje

meni to zvuchi kao da je termostat u pitanju(bar po nekim mojim ranijim iskustvima) chim mu treba toliko dugo da se ugreje! ili to ili nedovoljna kolichina rashladne technosti! ako greje samo na visokim obrtajima!

Link to post
Share on other sites
OK, nirvana...Da vidimo sta ce dacha da nadje u brosuri..Kako god, bitno da je tebi toplo. Sad...postoje ti fazoni da preko centralnog dela kao ubacuje samo hladan, tj. svez vazduh...U stvari nisu fazoni, nego je tako fabricki napravljeno...

Jos jednom se izvinjavam za off sa teme ali u user manual pise da je grejanje dole i gore a da na centralnom delu treba da duva hladno i tako je nacrtana slicica na konzoli za podesavanje grejanja. Proverite.

Link to post
Share on other sites