Recommended Posts

  • Replies 83
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

super bobane e ako mozes prednji kraj da spustis otprilike kao zadnji ili jos malo nize od zadnjeg,i prednja stakla da zatamnis.inace izgleda extra u beloj boji

Link to post
Share on other sites

Posto Boban nije tu,evo ja sam odradio na njegovu slicku... :heat:

Pq1MMlxA.jpg

@bobanns1983

Druze mali savet,nemoj toliko grubo da seckas i to,sve na finjaka i sto se tiche tamljenja stakla pokusaj da uskladis sa okolinom,koliko slika to dozvoljava,na finjaka sve.Jbg zivci su potrebni ali isplati se! :preved:

Link to post
Share on other sites

Druze da nemas mozda negde vecu sliku??Pokusao sa ovom dobijam tu slicnu boju ali ipak nije to to zato sto kvalitet low jbg.

Npr na ovoj slici olako dobijam crnu i to extra ispada,zato sto je takva slika tamnija.Ako imas i jos negde neku slicku na otvorenom svetlu tako nesto.

Link to post
Share on other sites

Nema na cemu. Samo da sacekam da mi Mr.Bmw da ocenu :unsure:

p.s. Mozda nije lepo zbog razlicitih rezolucija slike , a tek sam se posle setio da

sam mogao da smanjim tvoju i ..bla .bla .bllaaa .. :D Pozz.

Link to post
Share on other sites

da malo su mi farovi pod upitnikom , al sta ces.

evo jos jedan , malo sam ga pustio napred , skinuo kvaku, skinuo bocnu lajsnu , stavio izduv za kocnice, vece felne , masivan body kit i zlatnu plocicu na prozor.

bmwm3nl3cl0.jpg

bmwm3ig7.jpg

Link to post
Share on other sites

Jbg nije toliko komplikovano kad imas dobre gotke i iz dobrog ugla i dobre rezolucije pogotovo ovakve sa odlicnom pozadinom... sve treba da se uklopi, uzmi odradi neki auto od clanova da vidimo kako to izgleda. Poz

Link to post
Share on other sites