Recommended Posts

  • Replies 135
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

Ej borko sta se desava, jel ima nesto novo da si radio na kolima??/ Evo sad gledam prelep auto!!!

Link to post
Share on other sites

danas sam nesto sljakao u okolini vrsca,I na skretanju desno kod neke pumpe za malo da se skucam jer su mi oci ostale na njemu, tek sad provaljujem da je tvoj kad sam video HN, MNOGO lep uzivo mnooogo!!

Link to post
Share on other sites

borko jednom si mi poslao personalni kada sam te pitao nesto o budzenju,sad imam novo pitanje:od miska m sam kupio pre mesec dva radilicu od s50 3.0 u nadi da cu je ubaciti u moj motor ali od toga nista!!1sad sam u varijanti,ako prodam tu iz s50,da ubacim od m52b28 i klipnjace od m20 130mm! moje pitanje je kako bi se ponasao i da li bi bila osetna razlika??!!sve ostalo stock!

Link to post
Share on other sites
danas sam nesto sljakao u okolini vrsca,I na skretanju desno kod neke pumpe za malo da se skucam jer su mi oci ostale na njemu, tek sad provaljujem da je tvoj kad sam video HN, MNOGO lep uzivo mnooogo!!

na toj pumpi radim sledeci put svrati na pice.

Link to post
Share on other sites
borko jednom si mi poslao personalni kada sam te pitao nesto o budzenju,sad imam novo pitanje:od miska m sam kupio pre mesec dva radilicu od s50 3.0 u nadi da cu je ubaciti u moj motor ali od toga nista!!1sad sam u varijanti,ako prodam tu iz s50,da ubacim od m52b28 i klipnjace od m20 130mm! moje pitanje je kako bi se ponasao i da li bi bila osetna razlika??!!sve ostalo stock!

brate nerazumem se ja nesto preterano u to sve meni je klinik sve to odradio i sta je on predlozio ja sam podrzao i nisam se zajebo ni sekundu!!! tako da samo njega kontaktiraj i sve ce ti lepo objasniti i predloziti sta i kako je najbolje.

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

kljesta ostaju u crnoj boji tako je najlakse za odrzavanje a sto se cene tice neznam dal da vam kazem jer sigurno mi polovina od vas nece verovati ali neka bude 50 litara nafte im je bila cena!!! smesno zar ne!

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...