Isto pitanje: sta kupiti?


Recommended Posts

uskoro bi trebao da padne nov auto, i naravno, nista drugo ne dolazi u obzir osim bmw-a :prankster2:

e sad, zanima me vase misljenje... video sam par ponuda u Austriji posto ja smem da vozim na njihovim tablicama i u obzir dolaze

neke petice e60 2005 god. automatik sa do 80.000km, od opreme navigacija (koja mi ne treba), alu felne, xenon, sportski volan i jos neke sitnice...razne boje dolaze u obzir

ili za iste pare sam video trojku 320i iz februara 2008. god. ima sedisno grejanje, siber, navigaciju (koja kao sto sam rekao mi nije potrebna), sportski volan, cd-sharzer, ima onu automatic start-stop funkciju(za po gradu da se necujno pali i gasi pri stajanju na semaforu recimo), elektricna sedista... to sam video u bmw-ovom salonu, neka varijanta test auta ima 16.000km...

starije a petica ili skoro skroz novo pa trojka???

Link to post
Share on other sites
  • Replies 77
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Uzmi onog koji se tebi vise svidja, jer su oba automobila skoro nova.

Ako ti treba veliki konforan i udoban auto, onda definitivno 5-ica.

Ako zelis mali gradski automobil, onda 3-ica.

Link to post
Share on other sites

pa sta ja znam, i meni se dosta svidja trojka bas iz tog razloga sto je novija i manje trosi... mada ne znam kako bi bilo preci sa e39 petice na novu trojku. na zalost nisam jos imao prilike da sedim u njoj. A cale moj ima novu peticu 2008.god. tako da za nju znam vozio sam je... ima jedna sitnica sto me jako nervira, a to je da ta trojka koju sam video nema xenonska svetla, a meni se xenoni bas jako dopadaju jer imaju prstenove. bas kao i moj sadasnji e39...

Link to post
Share on other sites

Ja sam imao bolju metodu, i predlazem je tebi....

Stani ispred oba modela.... ne moras u isto vreme..... prvo jedan pa drugi... i cekaj.....

.... e ispred kojeg osetis da proradi hemija, e to je taj... :prankster2:

Link to post
Share on other sites

Dal da kupim BMW 320 i il da uzmem mercedesa 190 E, nije vazno samo da probijesh embargo na mozak, kulturo EVE ME.

Postavljas pitanje sta da uzmes izmedju dve razlicite klase a na to pitanje samo ti znas odgovor, da si pitao za izbor motora pa da ti pomognemo, ovako mi lici na hvalisanje.

Link to post
Share on other sites

i ja sam vishe za trojku, zbog bolje opreme, noviji je, lakshe cesh da je prodash i td, al realan faktor je, da ti dobro pregledash i jedan i drugi, i da probash i jedan i drugi, pa ako stvarno volish BMW, srce ce ti reci... :prankster2:

Link to post
Share on other sites

Sada te malo i ne kapiram.

Ima ljudi koji vole 3-icu, i takodje ljudi koji vole 5-ardu. Sta ti volis.

Ne znam za tebe i druge, ali ja ne bih mogao da cekam i pitam sta misli ovaj ili onaj. A jedno 90% ljudi odavde da ima kintu, za 5min. bi se odlucilo i sada bi vec visile slike u automobilima clanova.

Oba auta su bre nova. Kakvo crno misljenje, u roku od sat vremena bi doterao jedan ispred dvorista i sad bi ovde od srece pevao na sav glas.

Jbs misljenje, idi odmah sad kupi, bre. Kakvi crni, bolje ovo, bolje ono.

Odmah.

Sad.

U kur.c

Link to post
Share on other sites

mudre reci :vampire: zapisacu ovo sve :preved: :prankster2:

al polako da bi to bilo moguce prvo moram da prodam starog... vec 2 nedelje ga prodajem, zvali su njih 15 ali niko da se zakaci... ne znam kol'ko to obicno traje... PATIENCE and PIECE :lol:

Link to post
Share on other sites