Isto pitanje: sta kupiti?


Recommended Posts

izlgeda kao ruzna vjestica posle sexa.

Svaka cast za iskustvo ja jos nikad nisam ni video vesticu k kamo li je j..bo,ima li kod tebe jos tih vestica :prankster2:

Link to post
Share on other sites
  • Replies 77
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

m5 e34

Link to post
Share on other sites

Nabavio sam mnogo ozbiljniji motor nego m5 da ofarbam karoseriju pa ce da legne :prankster2:

Link to post
Share on other sites

ne sprdam se bre... cale moj je uzeo 520d zato sto trosi 5.1 navodno!

to sam povukao malo na njega, kad pricamo o automobilima uvek, ali uvek doda argument taj puno trosi taj malo trosi... pa mi se urezalo u glavu :prankster2:

Link to post
Share on other sites

e burazeri moji... kako vama tesko neke stvari objasniti.... :prankster2: meni potrosnja nije bitna ali mom caletu jeste. zasto ne znam to njega pitajte.

nije on neki klosar koji se razbacuje sa parama. ako pogledati najveci deo na zapadu gleda SVE klase automobila sa sto manjom potrosnjom.

da BMW 528iA, bmw 520d iz 2008. godine po katalogu trosi 5.1L

Link to post
Share on other sites

mislis? ja bih spustio na 8500 ali ispod toga stvarno ne bih isao.

auto je stvarno u dobrom stanju i nije nista na kilometrazi radjeno.

Link to post
Share on other sites

Druze, dok matore slusas, tu 'leba nema...

Nisam zapazio koliko imas godina, ali raspizdi sakom o sto i kupuj ono sto ce tebi da legne... ako su pare tvoje, ako nisu, nemam savet nego sazaljenje :prankster2:

Moj prijateljski savet, prijatelju.

Link to post
Share on other sites

ja u to nesumnjam i ajde da kazemo da je to dobra cena za nekoga ko moze da ga vozi na strane table ali ovi koji nemogu treba jos da plate preko tvoje cene oko 4000 ako ne i vise od toga da bi ga registrovao i vozio.

Link to post
Share on other sites

ja mislim da nisi u pravu, ne bi trebalo da ispadne vise od 2200 za uvoz i ostalo. jer ne ide carina i porez na moju cenu, nego na to kako ga carinici ocene... zar ne??? :prankster2:

Link to post
Share on other sites

pa dobro mozes nabiti kilometrazu pre nego sto ga uvezes... isprljas ga, skines mu radkapne :vampire: i to je to :prankster2:

svakako mislim da bi jedva preslo 2000e... tako su mi rekli neki. jos ako sacekas novu godinu koja ce doci za cas carina pada na 10%

Link to post
Share on other sites
e burazeri moji... kako vama tesko neke stvari objasniti.... :prankster2: meni potrosnja nije bitna ali mom caletu jeste. zasto ne znam to njega pitajte.

nije on neki klosar koji se razbacuje sa parama. ako pogledati najveci deo na zapadu gleda SVE klase automobila sa sto manjom potrosnjom.

da BMW 528iA, bmw 520d iz 2008. godine po katalogu trosi 5.1L

pa gledaju oni koji peru sudove po restoranima!

Link to post
Share on other sites

hahaha kataloska potrosnja :prankster2: ko jos to gleda. Drugaru za X6 pise da trosi po gradu oko 10l a njemu nikako da padne ispod 15l.

Link to post
Share on other sites