e28 528i '85, e28 528iA '85, e28 520i '85


Recommended Posts

28-ica,hehe! najjacha je! malo smo plesali po prvom snegu! hehehe!

na imageshack-u imash opciju "resize",samo chekiraj pre nego shto je podignesh!(stavish 320x240)

Link to post
Share on other sites

Burazer sredjuje neke sitnice na svom bmw-u a poslje toga ce valjda da sredi i na mom neke sitnice. Bice boljih slika sa fotoaparata. A moramo i malo da ih operemo usisamo itd. Ako neko od admina misli da trpam previse slika neka mi kaze. :D

Link to post
Share on other sites

svaka cast vidronja lepe kocije...

Link to post
Share on other sites

Morace moj da ide malo kod limara :D Zena bivseg vlasnika cuknula ga je u stubic ispred kuce a ono ulubljenje kod maglenki je napravio neki pokojni pas) Osim toga nigdje nisam nasao nista da treba da se radi. To mu je prva boja.

Link to post
Share on other sites

Bice registrovani na 2000cc a to znaci oko 24000. Sad su reg. na 2800 a to je oko 40000+(nisam siguran) Za registraciju cu da smuvam nesto ali za potrosnju ce vec biti problema. Imam plinski uredjaj u 520 pa ga mozda prebacim u 528(mada mi se to ne svidja) Vise bih volio da benzin jos malo pojeftini :D

Link to post
Share on other sites

i to shto kazhesh! josh cje plin i da poskupi,tako je to kad nas,chim je neshto masovno!

mada cju ja da ugradim chim skupim kintu,imao sam u prethodnom autu i nemam nikakvu dilemu u vezi toga!

bez obzira koliko prelazio godishnje! a i ekoloshkije je,hahaha!!!

Link to post
Share on other sites