Recommended Posts

Ne radi mi pokazivac potrosnje,koji stoji ispod obrtomjera.Znaci upalim ga na benzin,dam gasa on sam prebaci na plin a taj pokazivac samo reaguje na to tj. vrati se na 0 i opet se vrati u kraj i ne pomjera se do sledeceg prebacanja.......i moraju li biti malo tvrdja crijeva od vode na radnoj temperaturi?

Link to post
Share on other sites

e brate, maf, drugarski savet: prodaj ti tu kocku za bilo koje pare, pa kupi neku 325i fabrichku, kojoj sve radi, jer od kad si se uchlanio na forum, samo pitash neshto majstore :)

Link to post
Share on other sites

Da skratis sve muke i ne postavljas gomilu pitanja idi kod majstora koji ti je ubacivao motor i reci mu da skine motornu instalaciju sa tog 2,0 koji si izvadio i namesti na postojeci 2,5 motor jer ti se ne poklapaju pinovi motorne i karoserijske instalacije i sve si probleme resio,,,sem ako bas volis da kuckas po tastaturi :D

Link to post
Share on other sites
Da skratis sve muke i ne postavljas gomilu pitanja idi kod majstora koji ti je ubacivao motor i reci mu da skine motornu instalaciju sa tog 2,0 koji si izvadio i namesti na postojeci 2,5 motor jer ti se ne poklapaju pinovi motorne i karoserijske instalacije i sve si probleme resio,,,sem ako bas volis da kuckas po tastaturi :D

A kod mene je sve originalno, i sto onda ne pokazuje tacno?

Link to post
Share on other sites

trenutna potrošnja će raditi i na plin i na benzin

problem je što ti se ne poklapaju pinovi na štekeru između motorne elektronike i elektronike auta

radi se o pinovima 16 i 3 a žica bi trebala biti crnobijela (neznam ovako napamet)

uglavnom vidi koje žice se ne poklapaju i sve će ti biti jasnije :D

Link to post
Share on other sites

zica za ekonomer zuto-bela a za taj abs iz druge teme ti fali debela crveno -bela

Link to post
Share on other sites