Recommended Posts

Odlicna 5-ca, :) a to sto je automatik,nema veze.Moj burazer u Nemackoj ima istu peticu 530d sa tim menjacem a presao je 370.000km bez problema i naravno jos ga vozi.

Link to post
Share on other sites

evo ovako auto je 1998 god. ali je iz nemacke uvezen 2003 sa ovim farovima i stopaljkama i felnama tako da izgleda kao restajling model. sto se motora tice skidao sam glavu prosle godine cim sam ga kupio posto znam da im je to boljka hoce da probiju izmedju 5 i 6 cilindra i nosio je na hidro proveru i usput prekontrolisao motor koji nema ni ogrebotine na cilindru a kamoli povecan zazor u klipovima tako da sto se motora tice mislim da bez problema moze da prodje min jos 200.000km. turbina je extra suva jedino kao ikod svih bmw slini mi na crevu serva a mene nesto mrzi da to sredim za sada. sto se ostalog tice auto je kao pracka utegnut i stvarno moze da ide koliko je deklarisano t.j.211km/h. a sto se automatskog menjaca tice ja vec 6 god. vozim samo automatike i ne prelazi mi se u manelni jer po bgd guzvi je automatik kralj za voznju nema saltanja ,klackanja na uzbrdici , ni zamora nogu. prava stvar za uzivanje u voznji ali kad zatreba udaris po kick daunu i on leti. potrosnja mu je izmedju 11 i 13 l/100 u zavisnosti kako se vozi a na auto putu oko 10 pri 180/h. sto se abs kompjutera tice to im je mana koja je resena novim kompjuterom ali na zalost cene mu je oko 700 e pa mislim da je to malo preskupo. inace stari moze da se preradi kao sto sam ja uradio i to je trajalo oko god. dana ali je sad puko skroz zato i trazim neki neotvoren pokvaren da ga sredim i da teram. a vi ako znate za nekog da prodaje (uglavnom ga svi bacaju) javite da ga pokupim.

:lol: :) :)

Link to post
Share on other sites