Realna cena?


Recommended Posts

E,pa ovako...

Koja je realna cena doticnog automobila:

BMW E30 320i,129ks,1989.godiste,od opreme ima abs,podizace,el.retrovizore,KLIMU,maltene sve osim koze,neke alu felnice 14"(nisu neke),nove gume(Sava),limarijski odlican,samo sto su zafarbavana prednja leva vrata,motor kazu da je extra,ne znam do kad je registrovan,ali bi trebalo da je bar do jula sl.godine,5 vrata,nov plin(venturi)...

Jos uvek ga nisam natenane pogledao,ali izgleda OK...Vozac je jedan dekica,koji trazi nesto manje i sa manje kubika,a tu stupa na scenu moj Punto 1.2... :)

Jbg,oduvek sam hteo da vozim BMW,a sad sam siguran da mogu da ga odrzavam sa svojom platom..Jeste da merak nema cenu,ali se nisam smeo upustiti u ovakav poduhvat dok mi plata nije malo porasla i vratio malo kredita...

Ako sam omasio podforum,molim moda da temu premesti...Unapred hvala...

Link to post
Share on other sites

Izmedju 2500 i 3000 €. Sada je na vama dvojici da se dogovorite za ovo izmedju. Ja sam moju kockicu 316i 2005. godine u aprilu prodao za 3200 €.

Link to post
Share on other sites

Ako je bas dobar, ja bi dao i 3500. Jeste puno, ali ako ima plin, nove gume, motor dobar, limarija dobra, registrovan dugo.......imaces minimalne troskove bar godinu-dve. Kupis li losiji, daces iste pare na kraju, ali ces dobro upoznati majstore...Dobar auto nikad nije jeftin.

Link to post
Share on other sites

Moje misljenje je sledece ali zasnovano je na cinjenicama posto sam u zadnje vreme gledao dosta BMW automobila i blizu sam postizanja dogovora sa jednim Valjevcem oko 520 sa sekventom atest felne bla bla bla covek mi rece brate realno je 3300 E (ovo je samo poredjenje nesto sam inspirisan) to znaci da kockica koja je za klasu manja i koju godinu starija mora biti jeftinija . Traze ljudi mnogo para za svakakve automobile jednostavno nisu realni... retko je u tim cenama realan ljudi kod nas treba jaja otegliti da bi se zaradile 3000-4000e a ne traziti mnogo para za kojekakve leseve od kola....

zakljucak: ako je extra vredi bez sumnje koliko se cene golfovi sto znaci u maximali maximala za tu kocku 3000 e (koja je usput 1000000x bolja od g2) ali morala bi biti stvarno extra a minimalno 2500 e jer ako ima dosta opreme vredi!!! lakse ga je predati kad dodje vreme....

Link to post
Share on other sites

E pa ovako,matori trazi 3500,malo je zakacen napred,nema ulja u posudi za servo(navodno puklo crevo),venturi plin je ugradjen,nestablno radi na leru ali ga slozi kad se doda gas,malo ispucala instrument tabla...Sve u svemu,ispada da treba da mu dodam oko 500 veverica,a to mi mnogo a i nemam bre ;) .

Tako da cu da cekam prolece pa da nadjem neku drugu kocku...

Link to post
Share on other sites

moze matori da trazi i 5000....ali normalno,nece nikad dobiti... kakve 3500eur!!!! i jos da ulazes u njega? to je auto star 20 god.,i jos 320i...!!!! neko je spomenuo 2700eur...e,to je realno!!! ali moj ti je savet da prodas svoj i sacekas malo,jer cesto izleti nesto povoljno,npr.,pre neki dan se prodao e-36 325i coupe u solidnom stanju za 3800eur,jedna petica e-39 528i 1998. je bila za 5000eur.....vredi sacekati.....

Link to post
Share on other sites
moze matori da trazi i 5000....ali normalno,nece nikad dobiti... kakve 3500eur!!!! i jos da ulazes u njega? to je auto star 20 god.,i jos 320i...!!!! neko je spomenuo 2700eur...e,to je realno!!! ali moj ti je savet da prodas svoj i sacekas malo,jer cesto izleti nesto povoljno,npr.,pre neki dan se prodao e-36 325i coupe u solidnom stanju za 3800eur,jedna petica e-39 528i 1998. je bila za 5000eur.....vredi sacekati.....

Gde vi nalazite te sa smesnim cenama?!!! Na auto pijacama nikad nema nista, a za te cene cujem tek kad se neki auto proda..A tek kad kupis nesto, bilo sta, onda njih sto ti kaze, pa ti si se zajebao, eto imao si tamo i tamo za neke smesne pare, a pre toga niko nista...

Link to post
Share on other sites

Polovnjaci su kod nas inace precenjeni. Kockice koje su mi nudjene za "samo" 1200, 1300 ili 2000 bile su trule, neispravne i budzene da te Bog sacuva. Preko 2000E dao bih samo za jako solidno ocuvanu masinu u originalnom stanju.

Link to post
Share on other sites

Ma matori ne zuri a ne spusta cenu,tako da nista od ovog posla...Cekam prolece ,bice i para za doplatu,pa ce da padne valjda i neki E36..

ali moj ti je savet da prodas svoj i sacekas malo,jer cesto izleti nesto povoljno,npr.,pre neki dan se prodao e-36 325i coupe u solidnom stanju za 3800eur,jedna petica e-39 528i 1998. je bila za 5000eur.....vredi sacekati.....

Necu da prodam auto,nemam kako na posao... :)

Nego,stvarno,taj e36 je bre jeftino otisao,mada 2.5l za registraciju nije malo...

Link to post
Share on other sites
Najbolje je skupiti lovu i vrebati pravu priliku, naravno ako umes da ne trosis pare......

upravo to i cinim........... :rolleyes:

mnogo je 3500 za kocku 2 500 realno ako joj fali 500 eura.....a mozda je i to mnogo.....za jedno 200 e

Link to post
Share on other sites
Gde vi nalazite te sa smesnim cenama?!!! Na auto pijacama nikad nema nista, a za te cene cujem tek kad se neki auto proda..A tek kad kupis nesto, bilo sta, onda njih sto ti kaze, pa ti si se zajebao, eto imao si tamo i tamo za neke smesne pare, a pre toga niko nista...

ko jos kupuje auto na pijaci??? to je retkost!! sve sami nakupci....a i bmw-a tamo najmanje ima,tamo se prodaju ovi krsevi,pasati,golfovi.opeli i dr.

Link to post
Share on other sites
Ma matori ne zuri a ne spusta cenu,tako da nista od ovog posla...Cekam prolece ,bice i para za doplatu,pa ce da padne valjda i neki E36..

Necu da prodam auto,nemam kako na posao... :pleasantry:

Nego,stvarno,taj e36 je bre jeftino otisao,mada 2.5l za registraciju nije malo...

malo ko ce da predje sa bmw-a na punta!

Link to post
Share on other sites