Pitanje Keskin


Recommended Posts

Zanimaju me felge Keskin KT1 17" 5x120 2 kom 8.5J i 2 kom 10J et 20,zna li netko koliko koštaju nove kod vas (otprilike) ili mozda netko ima polovne za nabaviti,nije hitno,do proljeća,hvala

Link to post
Share on other sites

Mislis na ove

kt1.jpg

Mogu na jugu Srbije da se raspitam. Ili kod coveka koji donosi felne i gume iz zapadne Evrope. Potvrdi pa da delamo.

Link to post
Share on other sites
Tesno,tesno...jos i et 20 na 10J...ali moze kad se ispeglaju rubnjaci i 235/40 guma,da bude nategnuta,bit ce pravi german style

235 na 10jota ce biti voznja na felnama, a i ne verujem da moze 235 na 10jota da se razvuce. :angry:

Link to post
Share on other sites

Neće na felnama,u Riegerovom katalogu za e36 preporuka na 10J 235/40 17" ili 245/35...a za širinu već isprobano,samo tko voli da bude "nategnuta" guma,a i na e36 nemoze nesto puno šire bez rezanja i stavljanja širih rubnjaka...na slikama gore su navedene gume

Link to post
Share on other sites

Nista od Keskina,odustajem definitivno...cijena kod nas u HR je 1350 € za sve 4,a kod vas u Shiva Automotive-u 1300 €,neisplati mi se dolaziti,jednostavno preskupo,mislio sam da će biti povoljnije kod vas.Ipak cu uzeti Brock b1 8,5j+10j polirani rub koji dobijem za odličnu cijenu nove,a isto su super na autu ali ne kao Keskin...šmmrccc...

Link to post
Share on other sites
ja bih pre mushki ishirio rubove, nego da natezem 235 na 10J...

nema udobnosti, a i mnogo ruzno izgleda..

...stvar ukusa,meni izgleda jebeno i ide gore 235/40 i kraj...moja kola,moj odabir :rolleyes:

Link to post
Share on other sites