Recommended Posts

  • Replies 134
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

koga da molim da mi napishe neshto drugo umesto ovoga 'bmw ucenik'?

Kada predjes 500 postova, pisace Ti BMW znalac

Link to post
Share on other sites

Samo radim posao kako treba. Nikoga necu ostetiti i pravila su za sve ista. To sam napisao.A, Ja u upravu nisam usao sto sam Ja hteo, nego me je Dragance izabrao sam. Ako te to bas interesuje.

P.S. Nemoj da nas rusite, kad smo tek poceli da nesto radimo. Sacekajte 100 dana vlade, pa onda. :)

Link to post
Share on other sites

Ma O.K. Druze, ali stvarno treba malo uvesti red. Pojedinci svasta pisu. 99% clanova su sasvim O.K. ali se neko nadje i zabrlja. Ja cu prema svima fiti isti. Pravila su za sve ista.

Ja sam u upravi kluba odavno, ali to sto sam trenutno moderator (privremeno) , samo radim svoj posao kako treba.

Link to post
Share on other sites

I sta Mirko i Dire su popili BAN ni za sta, kao otisli u off..Ovi sto podbadaju nista..Jednostavno je moglo to sto je u off-u da se obrise...A svo ono prepucavanje od pre neki dan smo mogli da pratimo uz kokice..Da vidimo prostakluk i glupost pojedinih clanova..A da, to je bilo za vreme prethodne uprave...

Link to post
Share on other sites

E upravo zbog toga. Ko god da se ogresi o pravila foruma bio to Kick, Motorsport, Ja ili bilo ko sleduje ga odredjena sankcija. Ja sam po dva-tri puta upozorio Dire-ta i Mikra, da ne kvare temu, ali ne vredi. Ja nikoga necu da molim.

Link to post
Share on other sites
znaci ono 63 ne stoji za dzabe u nicku?

koja si klasa bio?

znak2lb5.jpg

Kao vojnik sep.93/94, a nakon toga zavrsio sam VA i sada sam major u 63.padb.

Link to post
Share on other sites

nadam se da cemo kao buduci clanovi kluba,odnosi se na 1 januar kad ce biti uvedena clanarina, blagovremeno biti upoznati sa statutom ovog ako mogu da uptrebim tu rec ,naseg , kluba ,ovaj izraz upotrebih sto bijah prozvan par puta u proteklih par dana, nesto u fazonu juce sam dosao ,pa sad nesto mlatim praznu slamu.bilo kako bilo posto je klub registrovan ,statut je jedna elementarnih stvari koja mora da se ispostuje da bi

se komplentirala dokumentacija za registraciju, , a javna prezentacija istog clanstvu je zakonska obaveza svake drustveno politicke organizacije ,udruzenja gradjana,sama prezentacija bi otklonila sve moguce nedoumice sta , zbog cega , zasto ,odgovornost, kazne ,iskljucenja ,svako pravo povlaci za sobom i obavezu, da ne bi dosli u situaciju da necija samovolja i prevelika kolicina ega unisti nesto sto je mogu reci godinama stvarano od grupe entuzijasta,kad nam se javno predoci statut kluba onda ce svako od nas moci javno da se pozove na odredjeni clan statua , ako misli da je ostecen na bilo koji nacin

Link to post
Share on other sites