Recommended Posts

e pa, Gospodine Majore. ja sam malo mladji od tebe ( a nisam vise u vojsci pa necu da persiram ). MOj brat je 75 god. i bio je u 63 kao vojnik, pa se posle aktivirao i bio podoficir, pa pravio razna sranja, pa ga prebacili u krusevac u ABHO. Vise ni ja ne znam sta je sve radio. zove se Saša Mihajlović - saks, mozda ga i poznajes.

a ja sam bio 2002 god. u :picture15um3.jpg

na dvoru, i dogurao do mladjeg vodnika, a straza mi na nos izasla,ali ponosim se time i nije mi zao.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 134
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mora da sam propustio tu informaciju ,

Link to post
Share on other sites
e pa, Gospodine Majore. ja sam malo mladji od tebe ( a nisam vise u vojsci pa necu da persiram ). MOj brat je 75 god. i bio je u 63 kao vojnik, pa se posle aktivirao i bio podoficir, pa pravio razna sranja, pa ga prebacili u krusevac u ABHO. Vise ni ja ne znam sta je sve radio. zove se Saša Mihajlović - saks, mozda ga i poznajes.

a ja sam bio 2002 god. u :picture15um3.jpg

na dvoru, i dogurao do mladjeg vodnika, a straza mi na nos izasla,ali ponosim se time i nije mi zao.

Saxu sam bio shef kada je otisao u penziju. I dosta se cesto vidjamo po gradu. Znam i da sada da radi u obezbedjenju.

Link to post
Share on other sites

e pa svet je mali ala bash Majore. Saks je moj Rodjeni brat, ali zbog te njegove sluzbe se zaista malo i vidjamo. sada se malo smirio, postao je tata, pa presao u privatnike. on zivi tamo, a mi u beogradu. zaista mi je drago da sam ovo saznao.

Link to post
Share on other sites

Takodje. Drago mi je da je relativno mlad otisao u penzije. Jesle malo sje*an, ali takav nam je posao. Ipak mnogo mu je boje, nego da radi. Uhvatio je zadnji voz.

Link to post
Share on other sites

bmwgarazadi8.th.jpg,

ajd da zavorim garazu i da idem na spavanje , laku noc momci , bilo je zadovoljstvo druziti se svama, do skorog vidjenja

Link to post
Share on other sites
bmwgarazadi8.th.jpg,

ajd da zavorim garazu i da idem na spavanje , laku noc momci , bilo je zadovoljstvo druziti se svama, do skorog vidjenja

Slika je do ja*a. Nalepis pet ovakvih da komsije crknu.

Link to post
Share on other sites

topic za pet zvazdice,ispusni ventil samo takav,vratio se toliko trazeni kucni mir............ kad smo kod kucnog mira

gledam ja veceras u svoju zenu i , normalno za moj temperament,reko ajd da je malo zekim , elem pitam je ,

zeno ,kad bi kojim slucajem postojale one dobre vile sa onim stapovima i kad bi jedna kojim slucajem dosla do tebe i dala ti predlog sledece sadrzine,imaces sve sto pozelis ,ceo zivot ce ti proci u sreci i zadovoljstvu imaces

para koliko zelis ,jednom recju zivot iz snova ali ,uvek ima jedno ali, ovaj tvoj , misleci na mene,ceo zivot ce se patiti svaki posao koji pokusa da radi propasce , zivece dugo i nesrecno, sa mukom ce skupljati svaki dinar da bi kupio hleb..... Sta bi ti uradila pitam je ja ,i zamislite ona meni kaze ne znam............molim....

Link to post
Share on other sites

lada karavan joj ne gine za ceo sledeci mesec,jbg pogresan odgovor

Link to post
Share on other sites