Recommended Posts

zna li ko koje jacine sijalica mogu u farove da se ne menjaju releji, kod mene su standardne sijalice od 55w, ali ubacio bih jace ako nema potrebe za relejima, u pitanju je kocka 86god.

Link to post
Share on other sites

menjao bih ja farove da ima neko na prodaju za neke male pare, u mom gradu imaju dvojica sto prodaju bmw delove, jedan koji je jeftin nema trenutno a ovaj drugi skup kao da trazim za e46

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

A koje sijalice idu u kocku? Pre neki dan mi crkla u levom faru kratkog svetla. Izvadim da vidim koja je, kad ono sijalica od 100W. :hi: Isto tako i u drugom faru. Naravno kupio sam istu takvu, zamenio i radi. Medjutim kratka svetala su takvo njesra da se jedva ista vidi.

Znam sad ce svi u glas, stavi xeon. ;) Vazi, ako mi neko donira. :cray:

Link to post
Share on other sites
mnogo je bre 100w !!!! vadi to napollje. kupi nightbraker 90%+

Da to je najbolje resenje izuzev xenona

Ja imam na svom e36 i prezadovoljan sam.

Link to post
Share on other sites

to je osramove sijalica - nightbraker je oznaka te poslednje linije koju su izbacili, i svi je hvale. ja imam nightbraker 30%+ ( 30% jace svetlo od obicne sijalice ). a sad kum dobio u radnji neke nightbraker 90%+ i stavio na svoj Roomster - kaze da su odlicne.

daju plavicasto belo svetlo.

http://www.osram.com/osram_com/Consumer/Au...AKER/index.html

e40nbrlichtfinger462250eb5.gif

Link to post
Share on other sites

Image092.jpg

slika nije bash najjasnija ali evo shta se deshava sa nightbreakerima i eagle eye govnima...

je2 sam skinuo sijalicu jer se stopila sa qchishtem fara a kada sam video reflektor... ili bolje recheno ono shto je ostalo od njega <_<

Link to post
Share on other sites

i mene zanima jer ja koristim takve sijalice godinam i

nikad problama

Mora se konektor stisnuti malo kombinirkamam ak' je labav i

sijalica nesme biti jaca od 55w

Link to post
Share on other sites

stara kockina boljka.shit od kratkih svetala.taj dan bmw-vi mozgovi imali zurku,malo vise popili piva i pojeli kobaja i zajebali se u proracunu.

Link to post
Share on other sites

ja sam takodjer kuburio sa kratkim,zamenio sa 100W i dobio sam isti qc,ali ako nisu izgorela sochiva za ovih godinu dana ili za neprekidnih 11-12 sati koliko mi je trajao put do mora,nece nikad.ipak ovih dana se spremam da vratim stare od 55(fabrika je fabrika),ali hladno u p.m.!duga=respect!

Link to post
Share on other sites