manijaci 03.58


Recommended Posts

pitanje:koji manijaci(a trenutno ih nema malo) i zasto u 03.58 sede ispred kompa,ispijaju kratka picha,sluske na usima sa omiljenom muzikom(kod mene trenutno odlicni dubstep) i shpartaju po forumu .podrazumeva se da lepsa polovina spava kao beba(neka svako protumachi kako hoce).pitanje ostaje isto.a mozemo i da osnujemo stranku.sto nas briga,dnevnice,hoteli,uglavnom teska lezachina,a lova kaplje,hahaha.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 134
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mislis u 4:50

xexexe ali pravi smo bmw manijaci ja evo sad zavrsio sa gledanjem transportera 1 izasao je i trica samo necu da ga gledam jer je u njemu audi s8(sranje) u odnosu na 750i bmw je bmw

Link to post
Share on other sites

@riverman

pitanje:koji manijaci(a trenutno ih nema malo) i zasto u 03.58 sede ispred kompa,ispijaju kratka picha,sluske na usima sa omiljenom muzikom(kod mene trenutno odlicni dubstep) i shpartaju po forumu .podrazumeva se da lepsa polovina spava kao beba(neka svako protumachi kako hoce).

Znači 100% moj slučaj.

Link to post
Share on other sites

:) :ola: :e30: !!!!ljiljo nisi usamljena u takvim navikama.ja negde odem npr. na more,u prirodu na rostilj(ili na seosku slavu hahaha) i ako ponesem digitalac obavezno cimnem koju fotku,naravno benjamina!i onda padaju komentari:nisi normalan,te ovo te ono.a ti komentatori ne znaju, sta je to ljubav prema autu hahaha!i kad ga ne vozim,prosetam do njega,proverim ulje,vodu i neke sitnice,malo prasinu obrisem,patosnice istresem,proverim je li gepek sredjen ili alat(iako te stvari,barem kod mene, spadaju u redovne aktivnosti).sad je ruzno vreme,kisa,sneg,stalno neka voda po ulici,tu oko moje zgrade ima i malo blata tako da trenutno nije super cist i tesko je odrzavati auto cistim u takvim uslovima,bilo spolja ili iznutra(najcesce prednje patosnice),ali kad se opere i izglanca,bas kao sto kaze ljilja,uvek mi je nekako iznova lep i pravo je uzivanje gledati ga,onako sa terase dok pijuckas kaficu haha!jos da vecina nas nije ogranicena novcem pa da odmah srede razne sitnice nasih ljubimaca(jer ih polako pritiskaju godine),gde bi nam bio kraj.ovako,moramo se malo strpiti i polako,jedno po jedno,ali mozda je u tome i veci gusht,kad znas da si svojim trudom i voljom sredio auto onako kako ti zelis.i evo sad npr.normalan svet sada spava,a mi manijaci caskamo......i to o BMW-u!kad nekom kazes da caskas na netu,obavezno pomisle na neku zezanciju sa devojcicama ili neke zajebancije sa net prijateljima,muzika,film ili tako nesto a mi razmenjujemo da tako kazem iskustva i misljenja o BMW-u!i sta smo mi na kraju? :crazy: :crazy: :crazy: poz!!!!!!!

Link to post
Share on other sites

ustaj vojsko

Link to post
Share on other sites