Sta nam smeta u vezi foruma


Recommended Posts

Pm su privatne i takve treba i da ostanu!!!! Da neko dobije ban zbog necega sto je izneo u njima je cista glupost (ne kazem da je toga bilo i nadam se da do toga nece doci)...

A i ovo za oglase mi se ne svidja...

Ja sam clan od '07 i dolazim skoro svaki dan na ovaj forum i valjda imam nesto preko 150 poruka, znaci nisam mnogo aktivan jer mi je glupo da svakom pozelim dobrodoslicu i da svakom kazem kako mu je auto super i takve stvari....(ali to je moja licna stvar)

Tacno se vidi ko je od novih clanova ovde zbog oglasa a ko ne i takvi ljudi trebaju da se sankcionisu (banuju)...

Jer sa ovim pravilom dobijate samo to da ce se teme gusiti glupostima i da ce se kopati neke teme od pre hrista i slicno...

I ja sam volim da vidim da su oglasi puni, jer sto bi adminima smetalo to da ja( clanovi foruma) kupe nesto sto im treba po dobroj ceni...

Ovo za odobravanje oglasa je OK jer ne mogu da se prodaju gluposti vec stvari vezane za BMW vozila.

A i sto da neko ne zaradjuje preko tih oglasa ako su kupci zadovoljni jer ti kupci cine ovaj forum...

Znaci da skratim pricu ogalsi bez ovoliko strogih ogranicenja (za broj postova i kolicinu oglasa nedeljno) sa sankcijama ako neko pretera sto ce da ocene admini .

A i da ovo za placanje ako neko hoce cesce da se oglasavanja mi se uopste ne svidja, slozicete se da je pomalo reketaski...

To su moji stavovi i predlozi.

Nema ljutis ;)

Link to post
Share on other sites

Jao ljudi sto je ovo sve napeto, mislim kada citas ovako okom obicnog clana koji nije dugo tu, bas onako ostavi utisak neke krize, nema potrebe za tim, malo se opustimo, slazem se da ima ljudi koji malo vise negoduju ili kako vec... itd, ne znam ih licno ne znam sta su povodi i razlozi cak ni dali je opravdano negodovanje, mozda jeste mozda nije ne bitno, ne drzim stranu nikom, jasno je da je disciplina potrebna, i da je ono u M5 temi bilo previse, sa obe strane bez obzira ko je prvi poceo, ali sta sad desilo se. Svadje i provokacije se moraju spreciti, to je normalno!!!!!

u zadnje vreme po forumu ima provokacija ili negodovanja ili sta vec je to... i momentalnih JAVNIH reakcija na TO koje su mozda malko preostre mozda ne necu da ulazim u politiku, ali je cinjenica da nije zdravo za opstu atmosveru, kao da je taj nered vestacki proizveden. i da u njemu ne ucestvuje mnogo ljudi, Onako deluje kao da su licne nesuglasice prebacene u javne rasprave, ja te provociram jer se ti das isprovocirati, Za svadju je potrebno DVOJE.

Sto se tice PM gotovo je sad, cak i da je bilo citanja, i slicno ne vredi o tome raspravljati u nedogled ako nema konkretnih dokaza, jedino sto mozemo je da verujemo da se nece ponoviti, ako je i bilo, ko sto rekoh sta je bilo bilo je, inace ne vidim da su pravila nesto preterano izmenjena ili nepodnosljiva, a ovo sa oglasima jbg oglasi su problem na svakom forumu.

ps. Nista lose nisam mislio, samo pokusavam da pomognem, tako sto iznosim misljenje nekog ko je obican clan prilicno nov, cisto ako moze da pomogne neutralno misljenje, upravo zbog buducih clanova da se ne stice pogresna slika, jer mi se ovaj forum jako dopada, i steta bi bilo da kvarimo atmosveru nikome to ne treba!

Link to post
Share on other sites

Za Sicka.

Sve je bre OK. Zato je tema i otvorena, da cujemo koje vi probleme imate i ako mozemo zajedno da ih resimo. Na obostrano zadovoljstvo.

Za Boru.

Ovde ocigledno novi clanovi treba da uce stare za sta je namenjena ova tema, ovako se pisu predlozi i kritike. Svaka cast Boro. Post Ti je za svaku pohvalu i ako je na racun uprave i admina, decko je napisao sve svoje nesuglasice kulturno.

Link to post
Share on other sites

u svakom slucaju narode ima nas svakakvi takvi smo ti mi balkanci gen jbg-a. A da nije bilo citanja pm-a ne moze se reci....skoro sam ja dobio od jednog "kulturnog clana" foruma jako uvredljiv pm za koji smatram da je procitan ali mi svejedno ionako nista ne nije sakriveno.Mislim da su clanovi uglavnom ok ali mnogi od njih vole i da podjebavaju dosta.......ali tako je kako je uglavnom meni je na ovom forumu cool ( zbog njega sam druga 2 zabatalio)... U principu nemam zamerki sem da se smanji kolicina vredjanja koja se javlja u nekim situacijama.......

Link to post
Share on other sites

Kao kec na desetku sto bi nas narod rekao!

Bas trenutno imam diskusiju sa moderatorima koji su mi sinocni post obrisali, vezan za gore navedenu tematiku, pa bih voleo da svi o tome prodiskutujemo, ali njihovo ponasanje je tipa bice tako i tacka jer smo mi tako odlucili !, bez obzira na to kakva je vrsta suestije, ne dozvoljava se da se makar cuje drugo misljenje!

Mislim da je interesantan post, pa da pokusamo da ga svi procitamo!

Link to post
Share on other sites
Vezano za poruke, sta je bilo ranije, Ja iskreno neznam. Cutao si o tome i sada odjednom :worshipbmwts9: . Stvarno te ne razumem. Pitaj ljude koji su tada bili odgovorni za to. Jednostavno gusimo forum sa ovakvim raspravama.

...ko je bre cutao ???? pa jel ti mozes da shvatis da nisi u sve upucen i na svakom mestu u svako vreme !!!!

...obrisane su mi desetine poruka bas iz ovog razloga koji ti sad koristis !!

...kao sto se nisi bunio ?! ;)

...eto to je problem sto se kojekakvi voajeri i ... kriju, nema ih nigde a oni koji su pokazivali svo vreme na probleme i prevare sad ispadnu budale (KAO DE SI BIO PRE) ...mislim STVARNO !!!!

Link to post
Share on other sites
Kao kec na desetku sto bi nas narod rekao!

Bas trenutno imam diskusiju sa moderatorima koji su mi sinocni post obrisali, vezan za gore navedenu tematiku, pa bih voleo da svi o tome prodiskutujemo, ali njihovo ponasanje je tipa bice tako i tacka jer smo mi tako odlucili !, bez obzira na to kakva je vrsta suestije, ne dozvoljava se da se makar cuje drugo misljenje!

Mislim da je interesantan post, pa da pokusamo da ga svi procitamo!

Andrija, napisi molim te, ponovo post...

Ovo je mesto gde se cuju druga misljenja i sugestije!

Link to post
Share on other sites

ludi,ovo je forum...mormo biti svijesni da se svima ne moze udovoljiti i da ce uvijek dolaziti do sukoba misljenja...

mislim da je glupo praviti klanove i svadjati se po forumu i pisati ko zna kakve gluporije...

naravno,svako ima pravo da kaze svoje misljenje ali nema pravo da vrijedja nikoga...

i mislim da bi bilo pametno da se konkretno stavi smeta mi ovo,ovo i ovo a ne pisati od kulina bana pa nadalje...

nema problema koji se ne moze rijesiti ako obe strane to zele..."svi" zelimo mir i red na forumu a jedninu opasnost predstavljaju oni koji su odje samo da bi se bunili i sabotirali forum i klub...

Link to post
Share on other sites

Mislim da bi svi trebalo malo da spuste loptu!! Ovaj forum traje,koliko vec traje, i normalno je da se napravi neki presek!!!!Cenim inicijativu ljudi iz admin. i mod. tima da se malo stvari dovedu u red jer uvek moze bolje i treba ka tome teziti ali mislim da bi trebalo kao tim i da odlucuju,bez ikakvih direktnih odgovora na svaku kritiku ili predlog,vec da se se napise jedinstveno misljenje po sagledavanju konkretnog problema.Znaci...taj,taj i taj su izneli ovakav ili onakav problem i odluka je ovakva ili onakva!!!!Normalno je da ce neko pokapirati odredjene stvari licno i naci se uvredjenim ili prozvanim,a to moze jedino ako se sa nekim znas licno jer niko nema prava da sudi o nekom ako mu ni oci nije video!!!Ovo moje misljenje se odnosi na sve,upravu i clanove. Ja licno znam 90% clanova uprave i dosta ljudi sa foruma i mislim da niko nije ovde zato sto mora vec zato sto svi volimo ono oko cega smo se i okupili,tako da ne treba dizti preteranu frku ali neki red mora da se zna i to stoji a kada se budemo videli u zivo onda mozemo da jedni drugima raspalimo po familiji ili,ono sto je mnog lepse,raspalimo po nekom alkoholu i unistimo po koju gumu!!!!

LJiljo posto i tebe znam...cenim da ovde ti mozes resiti problem najbezbolnije ili bar najbezbolnije saopstiti resenje!!!

Link to post
Share on other sites

oko ovih rasprava,kratko i jasno:srpska posla!i da ne zaboravim:pojedinci se toliko uzdizu u smislu kako oni sve znaju,kako se u sve razumeju bolje od ostalih,kako im niko nije ni kolena,kako ti isti "ostali" nemaju pojma niocemu i kao da su zalutali na sajt,kao da im tu nije mesto jer zapitkuju neke gluposti,kako ovo kako ono,gefufna,cincilatori i getribe. sveznajuci pojedinci se cude jer,eheeee kad su oni to prosli!!da,kako da ne!svi se radjamo nauceni o svemu i svacemu,pa mozemo da pametujemo.a sto je najlepse,upravo oni koji su na sajtu pravi majstori,pravi poznavaoci nasih masina,oni su najkorektniji i to je ono sto je dobro u ovom klubu.toliko.

Link to post
Share on other sites
A sto se tice oglasa... To sa 100 postova je glupo resenje ali tu nije lako naci dobro resenje... Ako mi padne na pamet neka ideja napisacu.....
Evo konkretan predlog u vezi oglasa. Da ogranicenje ne vazi za oglase gde se nesto trazi ili kupuje....

:) :crazy: Bravo Grujo...znala sam da ces razmisliti i dati predlog :crazy:

Link to post
Share on other sites

Moje misljenje je da svako ko se tako ponasa TREBA da bude odstranjen sa foruma jer ovde ima previse sampiona koji misle da mogu da pisu sta hoce i da ce moderatori da ih maze kao sto ih maze njihovi najmiliji. Klub je sve veci Bogu hvala i mora da se zna red da nam klub ne bi izgledao kao sto nam izgleda skupstina.

Link to post
Share on other sites

Ponovljen post : Marko13 (Ja ga greskom izbrisala)

O cemu ti pricas!!! Koji bi bio razlog za ban. Ok nije nista psovao niti nekog napusio. Postavio je normalno pitanje. Pa zar moramo i da razmisljamo i kako ce to neko da shvata, smesno. Ovde se neki ponasaju kao seljacke mlade. A zasto lepo ne zakljucate ovu temu i svaku drugu vezano za klub i upravu radite sta vam je volja, a mi cemo lepo da popunjavamo ostale teme i radimo sto i do sada i onda nece biti vise ni razloga za bilo ciji ban.

Link to post
Share on other sites
A zasto lepo ne zakljucate ovu temu i svaku drugu vezano za klub i upravu radite sta vam je volja, a mi cemo lepo da popunjavamo ostale teme i radimo sto i do sada i onda nece biti vise ni razloga za bilo ciji ban.

Marko13...hajde vi lepo popunjavajte ostale teme i radite sve i do sada i bez zakljucavanja ove teme :)

Link to post
Share on other sites

A zasto lepo ne otane isto sve kao sto je bilo. I za oglase itd. Ja nisam procitao u novinama da je neko umro ili se ubio zbog fouma. Znaci svi su bili relativno zadovoljni.

Ili lepo zatvori te sve teme i radi te kako vam volja. A ne ovako svi pricaju svasta pa onda krece opominjanje od strane admina. Po prinipu samo reci sta ti fali pa cu ti ja razbiti glavu posle.

Link to post
Share on other sites

a zar se ne moze na neki normalan nacin reci smeta mi:

1..............................

2..............................

3.............................

itd...na jedan normalan,kulturan nacin koji nece nikoga provocirati...

niko ne kaze da ce sada admin i mod tim ispuniti svaciju zelju ali o svakoj diskutujemo i odlucujemo da li je korisna ili ne za forum...

odavno smo odje i neka nam ovaj forum sluzi za uzivanje i odmaranje...

zamolio bi neke clanove da citaju jer leon po pedeset puta objesnjava iste stvari...

Link to post
Share on other sites

iz dana u dan sve vam se vise cudim!!! postavim normalno pitanje u prethodnoj temi ("Sastanak Uprave kluba") i kakav odgovor dobijem=odgovor da cu biti iskljucen zbog necega,cega neznam ni sam? zanima me kako vi to shvatate neke stvari,koje se samo vama cine uvredljivim!!??ili samo trzite povoda za iskljucenja!? Mnogo sebi dopustate....mora bar da postoji razlog za tako nesto,a u prethodnoj temi ga nije bilo!!! LJilja je kulturno prokomentarisala moj post,sto je za pohvalu,a pojedinci su svasta umislili!!!! prosto da covek pukne od smeha!!!!

Link to post
Share on other sites

sale kazi lepo ko ti smeta, a ne sve da stavljas u isti koštac.ok ljilja je diplomata ali moras da shvatis i prihvatis da je ovaj forum privatno vlasnistvo tako da...{mora malo da budes eban a nikakvo zadovoljstvo da ne osecas }

Link to post
Share on other sites
sale kazi lepo ko ti smeta, a ne sve da stavljas u isti koštac.ok ljilja je diplomata ali moras da shvatis i prihvatis da je ovaj forum privatno vlasnistvo tako da...{mora malo da budes eban a nikakvo zadovoljstvo da ne osecas }

koji si sad pa ti? ako je privatan morao bi se promeniti naziv,pod hitno....aaa,koji su to,znaju oni sami...prepoznaju se!!!!!

Link to post
Share on other sites

Ne znam samo sta razvlacite polemiku ovoliko....kratko i jasno navedite sta valja ili ne,mod-ovi i adminovi neka razmotre to i usvaja se ili ne ...kraj priche...a ovo se roman pishe....

Sto se oglasa tiche moze se staviti neko malo pravilo cisto da ne bude odmah po prvom postu prvi oglas,a uostalom Modovi motre na to koliko ja znam,tako da i svejedno ne mozh' da prodje taj! :crazy:

Ne znam kakva je to frka ispala oko Pm...ali PM je PM ili ti PP privatna poruka koliko ja znam,tako da nema sta tu da se mesha ne znam ni ja admin ili mod ne valja ovo ili ono.Imao sam problema da nisam mogao da saljem pm no dobro nadam se da je sredjeno to sada.eto to je moje neko misljenje.Kratko i jasno a ne da razvlacite u 50 stranica! :)

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.