Recommended Posts

pa zar m lookov nije sivi?!ma kakav m5,to sad svi stavljamo na nase modele!!ma jebeno je ovo vreme za nas vozace bmw!!ja bas izbegavam da vozim po ovakvom vremenu!!ne kazem da sam los vozac ali ko kaze da zna da vozi po ledu...saosecam sa vlasnikom ovih kola!jel ga je on to isprevrtao jer ima ulubljen i krov poprilicno!!

Link to post
Share on other sites

e babicu gotivim te maximalno!!i ja sam drkadzija pa te kapiram!!zar m5 nema crne lajsne?ok m5 felne sa skinutim oblogama!a kako vidis da su m sedista i ja imam kozna koje sam naknadno stavio sa oblogama za vrata za 200e!interesuje me,ali stvarno,posto znam kakvo mi je kvacilo bilo ranije kratko pa kad je cale menjao stavio je standardno jer m-ovo je bilo duplo skuplje!i sad ima onako dug hod!probaces ga kad se prolepsa vreme!i da vidim koja je razlika izmedju tvog i mog!!!nije da ti se shilhtam ali nikad nisam hteo da ti protivrecim jer se bolje razumes od mene i to postujem mada volim nekad da pametujem!

Link to post
Share on other sites

Nekako me dusa boli kad gledam ovako nesto :angry: .....ali jeb*ga bitno je da si ti citav!!!..... :preved:

Link to post
Share on other sites

e babicu gotivim te maximalno!!i ja sam drkadzija !interesuje me,ali stvarno,posto znam kakvo mi je kvacilo bilo ranije kratko pa kad je cale menjao stavio je standardno jer m-ovo je bilo duplo skuplje!i sad ima onako dug hod!probaces ga kad se prolepsa vreme!i

Kakvo je to kvacilo sa duzim hodom :preved:

i preciziraj sta ces babicu dati da proba :angry: :D :prankster2:

Link to post
Share on other sites

Da nije na prodaju.????? Zainteresovan sam........ u svakom slucaju sazaljevam slucaj ako niko nije povredjen super. Plek (limarija) se da poporaviti...

Link to post
Share on other sites
HE HE HE nisi jedini koji bi ga kupio!

Prvo je kupljen pa onda slike.

Mozda ce neki delovi biti na prodaju obavesticu vas naknadno.

Inace nema popravke lima !

Jbg desava se..... skoro mi je "pobegao" jedna slupana e 34-ka.....

Ima poporavke lima....(drugi zadnji kraj....) i teraj....

Link to post
Share on other sites