Recommended Posts

Drinjak DEREEE za litar castrola 2200 din,i to nisam bas siguram da je original

Hahahahahah, ti dobijas popust :prankster2: Ja trazio tws 10w-60 2720 din, malo li je a u nemackoj isti taj tws 12e, ne deru oni, dere nas drzava..

Link to post
Share on other sites
  • Replies 132
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...
Drinjak DEREEE za litar castrola 2200 din,i to nisam bas siguram da je original

Litar Castrol ulja u Nemackoj je 14,7e,ne znam odakle taj "Drinjak" nabavlja ulje!Uz to je ona gospodja sto radi tamo(Drinjak) vrhunski neljubazna!!! :)

Link to post
Share on other sites
  • 11 months later...

Drinjak.......

Cena prskalice za far 1800 din.......ok..kupim.

Ugradnja(Ima da se stavi crevce u zabicu ...to je sve ....celih 2 minuta) 1000 din.

Mada iskreno pitali su "DA li zelim da mi ugrade" ....ja budala rekao da.

Nije mi stvarno zbog 1000 din ....ali teze je zameniti metlicu brisaca nego prskalicu.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Interesovao me je set kvacila za kocku,pa okrenem Cvijicevu kaze lik" 11.000 din komplet" pa okrenem Centar S "16.000 din",pa Alone kaze "imam original 20.000 din(moz misliti original)" i na kraju okrenem Deltu "31.700 din" i ajde kad sam vec trazio set kvacila da mi kaze cenu, da pitam i za prednje amortizere posto su ,kad se nisam srusio kaze 53.000din i nista ja lepo hvala dovidjenja,spustam slusalicu i sebe proveravam da li sam dobro cuo,zovem drugara Saleta da i on okrene da pita za njegovu kocku 2.0.posle par minuta eto i Sale se javlja i kaze:"DOBRO SI CUO SAMO NIJE PAR 53.000 NEGO KOMAD 53.000"!E verovatno i Delta na taj nacin odbija vlasnike starijih automobila,kao sto Curcic ne prima modele e36,e34 a o kockama da ne pricamo!Nema logike da set kvacila bude 31.700 a amortizer 53.000 i to sve za jebenu kocku!

Kockica se u BMW-u tretira kao old timer, i samim tim su delovi za kockicu abnormalno skupi iz originala. Cene setoca kvacila na nasem trzistu se krecu od 10000 (sachs i Luk) koje su vrlo kvalitetne marke. Postoje i jos talijanski delovi kojima je cena oko 9000 dinara. Ako uzmes originalan set kvacila iz BMW-a, verovatno je da ces u njemu naci LUK set kvacila. Znaci juris LUK set da bi zadovoljio i kvalitet i da bi ti cena bila koliko toliko pristupacna...

Link to post
Share on other sites

Hahahahahah, ti dobijas popust :prankster2: Ja trazio tws 10w-60 2720 din, malo li je a u nemackoj isti taj tws 12e, ne deru oni, dere nas drzava..

Ja ga prodajem 1535 din, i koliko znam clanovi Bmw Fun kluba imaju popust na BMW uljima svim...

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 2 months later...

auu al se vi krvite :D nego jedno pitanje (mozda ste ga i spomenuli ali ga nisam video) ima li neko od vas neko mišljenje za Radulovića,nesto sam cuo da on nije više distributer al i dalje ima BMW-ov servis...ima li neko nekih mišljenja i iskustva sa Radulović d.o.o ? :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Vidim da su pozitivna iskustva u DELTI vecinom, pa da ja navedem i moje negativno.

Htjeo sam da sve zavrshim u ovlashcenom servisu, a inache to sve radim u Sloveniji, ali sada sam se zadesio u Bgu bio, i odem u DELTU.

Ishao sam na zamjenu zadnjih disk plochica. Rekao sam da provjere diskove i da zamjene i njih ako su potrosheni, a da provjere i pakne od ruchne kochnice. Zamijenili su disk plochice, stavili nove diskove, a pakne od ruchne nisu

mjenjali jer su bile dobre josh. Nakon servisa, krenuo sam na put za Sloveniju, i imao pravu odiseju sa autom. Tochkovi su se pregrijavali i smrdile su jako kochnice, stajao sam svako 20km da se ohlade, a na autoputu vozio 80kmh na sat.

U Sloveniji otjeram auto u BMW servis i ovi se uhvatili za glavu. Pakne od ruchne su se zapalile i raspale jer su bile pretegnutu i grijale su se. Naravno, stave mi nove pakne , nasteluju ruchnu i sad je sve OK. Ne znam kad dodjem u Srbiju dal da idem u DELTU i da im odnesem paknove koje su oni zapalili i trazhim refundaciju shtete.

Prilazhem sliku pakni

imag0027bd.jpg

http://imageshack.us/photo/my-images/39/imag0027bd.jpg

Od zamjene pakni u DELTI sam proshao 600km, a ruchnu nisam ni koristio nikako.

Link to post
Share on other sites

xexeee.. Ja kupujem delove samo u Delti jer su generalno najpovoljniji ali sam imao takođe interesantno iskustvo... Oteram auto da nacentriraju trap pošto mi je X i nisu isti minusi.. Dolazim po auto i ispostavljaju mi hiljadu dinara veći račun od rečenog zato što nisu uspeli da odviju kraj spone (prva ugradnja)i to nakon 5 sati rada.. Naplate mi sve regularno reglažu trapa, ispostave mi predračun na 37.000 dinara za novu kompletnu sponu i još mi naplate extra taj svoj uzaludni rad... Oteram ih u k***c, platim što je trebalo, odem u moj servis i odvrnu kraj spone u roku od 10 min...

Naravoučenije, rade im majstori za jugiće jer nijedan ozbiljan majstor BMW-a sigurno neće hteti da radi mesec dana za 35.000 dinara... :angry:

Link to post
Share on other sites

mislim da bi trebao otici na reklamaciju , ali probaj preko sefa servisa direktno ...ps sef se zove Vuk , a kazi da te je poslao gosp. Karadzic !

Problem je shto nisam u Srbiji sada i doci cu tek za mjesec dana, a tada ce mi reci, "shto nisi doshao odmah nakon shto si uochio probleme"..

Link to post
Share on other sites

...ej , a u Kopru imas bmw servis - "PRIMOZ TRUBAR" , pa barem mozes da odradis sve i jos ti vrate 21% poreza , ako im doneses pecat sa izlaza iz Slovenije...(ja jos uvek nemogu da verujem) , da su te tako "udesili" !

Link to post
Share on other sites

Problem je shto nisam u Srbiji sada i doci cu tek za mjesec dana, a tada ce mi reci, "shto nisi doshao odmah nakon shto si uochio probleme"..

Naravno da treba da ides da reklamiras...Prilog: beogradski racuni i specifikacije radova + slovenacki racuni

Zovi telefonom servis, posalji specifikacije....

Delta se odlicno ogradjuje i "cuva" sebe....a mi korisnici treba da se pravimo ludi a nasa je steta u pitanju - glupost!!!

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 1 month later...