Recommended Posts

Ja sam u Nisu imao dva iskustva sa tim problemima delova,mi imamo servis ovlaceni tipa alone samo se zove bmw mitic,dere ljude covek samo tako.

Skoro sam imao problem puklo mi je kuciste termostata na e39 ono plasticno i ja potrazio polovan a ovi nasi trazili 25-30e,i drug kaze pozovi radulovic,ja okrenem i po broju sasije ima 1900din origina l sa garancijom(jos imam kutiju i deklaraciju),rekoh dobro evo adrese posaljite,a oni kazu pa vi ste iz nisa imamo mi distributera u nisu idite tamo u mitic evo vam sifra dela,i tako ja odem dam u mitic sifru i on mi kaze imamo kuciste ostallo jos jedno da se poruci cena 3000din.

I ajde sad sta da mu kazem,pred gazdom okrenem radulovic objasnim o cemu se radi i narucim od njih.

A prosle godine smo imali taj isti problem na e38,kompenzator uljne pare:polovan 60-70e,nov u miticu 7000 i nesto dinara mislim da je bilo 7800din,i nov u radulovicu sa garancijom 4000 i nesto dinara.

Skoro sam cuo da je nekom za x5 3.0 riknula glava i covek(majstor)otisao na otpad kupio glavu za 500e ugradio coveku glavu(verovatno kao novu) i odrao ga nekih 2500e.

TO stvarno nema smisla sta ljudi rade po servisima katastrofa.

Ja licno imam srecu da mi je mehanicar ujedno i najbolji drug sa podosta iskustva i sta mi on kaze to uradim,ako kaze polovno onda polovno,ako kaze novo onda kupim novo i verujte nikada nisam imao problema sa mojim bmw mezimcima.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 132
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ako juriš neki deo UVEK moraš da pitaš na više strana, jer se često iznenadiš sa cenom gde to ne očekuješ - nekad je polovni deo neuporedivo jeftiniji, nekada je nov deo sa garancijom kod Delte značajno niže cene nego kod drugih ovlašćenih servisa, itd, itd... Servisi ko servisi, gledaju da dobro zarade. Jedino kada servisi možda imaju nešto bolju cenu za neki deo jeste kada imaju zamenski deo, ako to tebi nije bitno.

Link to post
Share on other sites

Ja volim bmw kao auto volim te linije i taj zvuk i sve ostalo,ne patim od toga da mi je recimo sve original od delova,meni je bitno da moj mezimac ne lupa ne tropa ne stuca i ostalo,a ja dosta pazim svoje mezimce tako da stavim i kineski deo kod mene bi trajao verovatno celu godinu,postovanje svima naravno i svacijim misljenjima,svako ima svoj ukus i misljenje kako treba voziti i odrrzavati jednog bavarca i ja to postujem.

:ola: :worshipbmwts9: :ola:

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Dragi prijatelji da li postoji radnja u bg koja je ujedno i servis da mogu da odem da kupim deo i da mi ga na licu mesta ugrade, naravno prvo izvrse dijagnostiku da vide sta je problem ?

Od skoro vozim BMW i poludeo sam sa kojekakvim majstorima.... molim za iskrenu preporuku gde da odem.

Zvao sam Alone za benzinsku pumpu za M40 u e36 mi traze 11400 i 1500 ugradnju. Da li je to ok cena posto sve sto citam o njima mi deluje jako negativno.

Link to post
Share on other sites

Ja sam u Nisu imao dva iskustva sa tim problemima delova,mi imamo servis ovlaceni tipa alone samo se zove bmw mitic,dere ljude covek samo tako.

Skoro sam imao problem puklo mi je kuciste termostata na e39 ono plasticno i ja potrazio polovan a ovi nasi trazili 25-30e,i drug kaze pozovi radulovic,ja okrenem i po broju sasije ima 1900din origina l sa garancijom(jos imam kutiju i deklaraciju),rekoh dobro evo adrese posaljite,a oni kazu pa vi ste iz nisa imamo mi distributera u nisu idite tamo u mitic evo vam sifra dela,i tako ja odem dam u mitic sifru i on mi kaze imamo kuciste ostallo jos jedno da se poruci cena 3000din.

I ajde sad sta da mu kazem,pred gazdom okrenem radulovic objasnim o cemu se radi i narucim od njih.

A prosle godine smo imali taj isti problem na e38,kompenzator uljne pare:polovan 60-70e,nov u miticu 7000 i nesto dinara mislim da je bilo 7800din,i nov u radulovicu sa garancijom 4000 i nesto dinara.

Skoro sam cuo da je nekom za x5 3.0 riknula glava i covek(majstor)otisao na otpad kupio glavu za 500e ugradio coveku glavu(verovatno kao novu) i odrao ga nekih 2500e.

TEZAK LOPOV MITIC-odavno sam pisao o njemu sve je duplo kod njega,sta da kazem da je meni uzeo 450e za 4 sata posla otvaranja motora i po njemu zatezanja lanca i od delova stavljen filter goriva.Bruka nikad vise kod njega u X5 je stavljao 2005 godine jednom drugu polovne delove a naplacivao kao nove.Drzak i bezobrazan covek ali cuo sam da dok je stranih predstavnistava firmi i stranih organizacija da nece da ostane bez posla,plus mnogo ljudi koji idu u tranzitu koji se pokvare na putu sve ih salju kod njega.

TO stvarno nema smisla sta ljudi rade po servisima katastrofa.

Ja licno imam srecu da mi je mehanicar ujedno i najbolji drug sa podosta iskustva i sta mi on kaze to uradim,ako kaze polovno onda polovno,ako kaze novo onda kupim novo i verujte nikada nisam imao problema sa mojim bmw mezimcima.

Link to post
Share on other sites

[TEZAK LOPOV MITIC-odavno sam pisao o njemu sve je duplo kod njega,sta da kazem da je meni uzeo 450e za 4 sata posla otvaranja motora i po njemu zatezanja lanca i od delova stavljen filter goriva.Bruka nikad vise kod njega u X5 je stavljao 2005 godine jednom drugu polovne delove a naplacivao kao nove.Drzak i bezobrazan covek ali cuo sam da dok je stranih predstavnistava firmi i stranih organizacija da nece da ostane bez posla,plus mnogo ljudi koji idu u tranzitu koji se pokvare na putu sve ih salju kod njega.

Link to post
Share on other sites