Lepi primerci


Recommended Posts

pa ti uzmi jednu pa izpocetka radi i dovedi je u ovakvo stanje

i pridruzi se klubu e21 ehheehehehe

evo jedne od mojih

....

[

Oho! Svaka cast na makini! Sredio si ga bas po mom ukusu, elegantno kakav samo BMW moze da bude!

Link to post
Share on other sites
uskoro jedan u mojoj garazi... alpinac, gdje je tvoja nova ajkula zapela?

eehhehheheheheh vidim upucen si dobro o mojoj ajkuli :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:

nigde nemogu stici do nje od posla musterijama ali jos malo i krece i ona motor skoro zavrsen s14 b 2?

limarija stogla komplet sve or za nju i jos mi je ostalo da je dovatim saka i na farbanje

Link to post
Share on other sites

Sto vise posmatram E21, sve mi se vise cini da ima potpuno bezvremenski dizajn koji je uvek pomalo aktuelan, a opet dovoljno jedinstven da ga niko ne pomesa ni sa jednom drugom markom.

Koliko je recimo dvojka tipican oldtajmer sa zaobljenim linijama 60ih ili kockica sa ostrijim i jacim linijama 80ih, E21 u sebi nosi od svega pomalo. Da se ne lazemo, ajkula nije prelep auto kao Ferari ili Alfa, no svojim izgledom ostavlja veoma spacifican utisak. Time je jedinstvena i za BMW i za ostatak auto sveta.

Link to post
Share on other sites
Sto vise posmatram E21, sve mi se vise cini da ima potpuno bezvremenski dizajn koji je uvek pomalo aktuelan, a opet dovoljno jedinstven da ga niko ne pomesa ni sa jednom drugom markom.

Koliko je recimo dvojka tipican oldtajmer sa zaobljenim linijama 60ih ili kockica sa ostrijim i jacim linijama 80ih, E21 u sebi nosi od svega pomalo. Da se ne lazemo, ajkula nije prelep auto kao Ferari ili Alfa, no svojim izgledom ostavlja veoma spacifican utisak. Time je jedinstvena i za BMW i za ostatak auto sveta.

ovo si lepo rekao jeste tako

Link to post
Share on other sites