Recommended Posts

imam problem sa grejanjem. u autu je dvodelna klima i jedna strana mi greje a druga strana duva hladno. zna li neko sta to moze da bude. hvala

Link to post
Share on other sites

on ima el.magnetne ventile za grejanje tako da je najverovatnije jedan zaglavio

prva pomoc kucni malo po njima i trebalo bi da prorade ako ne onda ih skini rasturi ocisti razradi pa sve nazad na auto ozraci ga i imas grejanje

Link to post
Share on other sites

hvala za pomoc ljudi. probacu sutra da resim to ako uspem da nadjem te ventile. POZDRAV SVIMA

Link to post
Share on other sites

Ako nece da se razrade ,odseci im vrhove sa gumicama a za prolece kupuj ispravne ventile jer nakon ove operacije ne mozes ugasiti grejanje :preved:

Link to post
Share on other sites

proverio sam ventile i oba dva su topla kao i creva koja od njih idu u kabinu ali i dalje duva hladno na jednoj strani

Link to post
Share on other sites
proverio sam ventile i oba dva su topla kao i creva koja od njih idu u kabinu ali i dalje duva hladno na jednoj strani

ja mislim da to znachi 'creva posle ventila'? :)

Link to post
Share on other sites

motori i oba dva creva su topla sto idu od motora u kabinu. klima je automatska i u lice uvek duva ladno i na prozore. ali zavisi gde prebacim da duva.

Link to post
Share on other sites

proverio sam ventile danas i oba dva redovno otvaraju. pumpa radi ali ja i dalje nemam grejanja na jednoj polovini

Link to post
Share on other sites

na mom e34 je bio otiso step motor koji se nalazi na desnoj strani odprilike gde bi bilo levo koleno od suvozaca

Posledica......hladan zrak na levo.desno u lice i onaj veci srednji otvor na instrument tabli

To je moj slucaj.

Link to post
Share on other sites

moze li se taj step motor promeniti ako se skine onaj tapacirani deo sto ide sa strane suvozaca

Link to post
Share on other sites

bas super ako moram skidati tablu. probacu ja prvo da skinem onaj tapacirani deo pa cu videti. daj boze da je samo to u pitanju

Link to post
Share on other sites